Tshirt Fabrikası Eylül Satışı – her şeyde% 40 indirim!

Aug 15, 2022 Clothing Accessories

Tshirt Fabrikası Eylül Satışı
Ne yazık ki, burada yaz sonuna çok yaklaşıyoruz, bu yüzden plajdaki sıcak uzun geceler hakkında nostalji yavaş yavaş geliyor.
Grafik tasarım endüstrisinde olmak, serbest çalışanlar olarak çalışmak, bir dizüstü bilgisayar ve bir tablet veya fareye sahip olmak, ofisiniz olarak seyahat etmemize, oldukça alışılmadık ofis alanlarına sahip olmamıza izin verir. Hiçbir zaman iş gibi hissetmeyen projelere sahip olmak için böyle şanslıyız, ancak yaz aylarında özellikle daha iyi bir zamanımız var ve son teslim tarihlerinin veya zor müşterilerin sürüklenmesini asla hissetmiyoruz. Yani, bahsettiğimiz plaj yakında bir anı olacak, bu yüzden bizi almak için kesinlikle bir tezahürata ihtiyacımız var.
Aynı hissedebileceğinizi düşünerek, festival sezonunun sona ermesiyle ilgili üzüntüyü kovalamak için “Okul Satışına Dönüş” sloganı ile burada “burada“ Okul Satışına Dönüş ”. Ancak iyi haber şu ki, birçok dijital kaynaktaki promosyon sezonu daha yeni başlıyor, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var – sadece onları öğrenmeniz gerekiyor. İşte o zaman içeri giriyoruz ve bu o zamanlardan biri:
Tshirt-factory.com, Sitedeki tüm grafiklerde 1 Eylül-% 40 indirimden sonra şimdi geleneksel okul satışını çalıştırıyor. Ve kesinlikle her şeyi kastediyorum!
Siteyi kontrol ederseniz, görüntülenen tam fiyatların olduğunu göreceksiniz, ancak satın alımlarınızı sepetlere ekledikten sonra otomatik olarak kesilmiş fiyatlara sahip olduklarını göreceksiniz.
Yani, kod gerekmez, minimum satın alma, sanat eserleri hala genişletilmiş lisansa sahiptir, bu yüzden gerçekten doğru OW’ya ihtiyacınız olan şey, bir sonraki tişört koleksiyonunuzu bulmak için etkileyici tasarım kütüphanesini gözden geçirmenin zamanıdır.

0/5 (0 yorum)

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *