Archive: April 21, 2022

Uncategorized

Blush ve Black

bugün, yarın ve Pazartesi, uzun zamandır tercih edilen marka Boden ile üç bahar görünümü sergileyeceğim! Bugün ilk bakış, bu süper harika siyah yan şerit ile allık kırpılmış pantolonlarını içeriyor. Klasik, esnek bir silueti korurken, şıkları klasikle kaynaştırmanın yanı sıra bugünün spor giyim temalarını atletik esintili yan şeritle alarak çok sevdiğim birkaç şey var-çok çivilediler.

Bu fantastik dantel sivri uçlu daireler hariç, görünümün geri kalanını temiz eşleştirme basit siyah ve beyaz parçaları tuttum. Dantelli daireler tam olarak nasıl giyileceğine dair son yayınımı üç yolla hatırlarsanız, dantel trendinin büyük bir hayranı olduğumu zaten anlıyorsunuz. Ancak, bugünkü görünüme kadar, daha önce konik ayak bileği pantolonları ile gitmelerini hiç hayal etmedim. Ama karanlıkta giymek istediğim ayakkabıları keşfedemediğimde, dolabım olan tehlikeli uçurumlar, bunları çok lat-lat-lat-lat-to-to-to-to-to-toing -Bu çaresizlik. Ve, penisilin ve çikolatalı kurabiyelerin keşfi gibi hata ile üretilen diğer hayat değiştiren icatlara son derece benzer şekilde, kazara kombinasyon stil cennette yapılmış bir eşleşti.

Çalışan kız için, her şeyle birlikte siyah blazer bir ofis zımbasıdır. Bununla birlikte, bu geleneksel bahar renkli pantolonlardaki atletik dönüşe benzer şekilde, geleneksel blazer’ı ferahlatıcı bir tutamak keşfetmekten her zaman heyecanlıyım. Yüksek bir tüvit dokusu, kırpılmış bir siluet ve desen kravat ezmesi detaylarında, ferahlatıcı bir iş giysisi golü yapan geleneksel ve çağdaşın mükemmel bir kombinasyonuna sahipsiniz.

Boden’in canlı formuna sadık kaldığında, bu parçaların tümü birkaç renkte mevcuttur, bu nedenle tüm parlak tonlu seçeneklerini aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla inceleyin!

Pantolon: c/o boden | Gömlek: c/o boden | Ceket: c/o boden | Çanta: c/o boden | Daireler: C/O Boden | Bilezik: Monica Vinader | Küpe: Mejuri (burada ve burada benzer) | Güneş gözlükleri: Harikalar Diyarı | Dudaklar: NARS (Bansar)

< >

Bu yayın Boden ile ortaklaşa oluşturuldu.

Uncategorized

Striped A-line etek

Yaz ve yaz için ideal nötr parça olan bu çizgili A-line etek kesinlikle geç iş gardırobumun favori güncellemesidir. Tan ve beyaz çok yönlü şeritler nötr etek ilgisini verirken, yine de ve nöbetçi stil seçeneklerinin yanı sıra büyük fırsatlara açıktır. Bu yılan derisi pompaları ve ofis için beyaz düğmeli gömlek ile olabildiğince çabuk bir Chambray tişört ve sandalet ile görebiliyorum.

Son iki hafta boyunca tipikten biraz daha az yayınladığım için özür dilerim! Sürpriz, sürpriz, 30 günlük serisindeki 30 önlük benim bir ton iş oldu! Tercih ettiğim baharı ve tüm ay boyunca yaz aylarında Instagram’daki erkeklerle paylaşmak çok eğlenceliydi, ancak Sheesh, zor oldu! Şu anda diziyi başlattığımda tartıştığım küçük final sürprizi üzerinde çalışıyorum ve Perşembe günü size göstermek için sabırsızlanıyorum! O zamana kadar, umarım harika bir hafta geçirirsiniz !!

Etek: Classiques Entier | Gömlek: Cihazlar (burada ve burada benzer stil) | Ayakkabılar: Benzer, burada ve tam burada | Çanta: Dolce & Gabbana (burada benzer) | Kolye: Gorjana | Boyun Eşarp: Vintage, burada benzer | Küpeler: Benzer burada | Dudaklar: NARS (Bansar)

< >

Bu yayın Nordstrom ile ortaklaşa oluşturuldu.

Feachured To Institution Satış

9 Eylül’e kadar uzanan bir mükemmel satış daha Feacheed’den geliyor. Tek yapmanız gereken kod kurumunu kullanmak ve%15 tasarruf etmektir.
Bunun dışında pembe olandan bahsetmiyorum bile, bu canlı renkli tişörtleri sarı ve nane keşfedeceksiniz! Depolama tankı üstlerini de seviyorum ve satışta olmasalar da, feacle bileklik ile eşleşen paraya değer olduklarına inanıyorum.
İşte Kurum satışına geri dönen ürünler:
Şapkalar peynir görünümlü şapkalar peynir kafasını görüntüleyin 2a kapı bir bullco bayrağı fchrd logo

0/5 (0 yorum)