Archive: October 27, 2022

Fitness Center’da

çok daha iyi yapmanıza yardımcı olacak bazı egzersiz giyme hackleri, spor salonunda çok daha iyi yapmanıza yardımcı olmak için bazı egzersiz aşınma hackleri
28/08/2019, Alanic Global tarafından yayınlandı
Antrenmanınızı vurgulamanıza yardımcı olacak en iyi egzersiz kıyafetlerini arıyorsanız, aynı zamanda ter tüketirken odaklanmanıza ve çok daha iyi bir fiziğin geliştirilmesine yardımcı olacaktır. İyi bir örgü yapmanız gerektiğine inanan, aynı zamanda modayı ileriye taşıyacak ve aynı zamanda egzersiz rutininize yardımcı olacak şekil fitness merkezi kıyafetleri idealini seçmek için uzun bir süre yatırım yapmanız gerekir.
Ünlü fiziksel fitness giysiler üretici markaları, sadece egzersiz yaparken ve bu kıyafetlerin en iyi yanı, onları giyebileceğiniz en iyi kısmı, sadece harika görünmesini sağlamakla kalmayacak egzersiz giyim tarzlarını önde boggling modası ile geliyor. Fitness Center’ın dışında da şık ve şık bir şekilde elbise.

Farklı stilleri ve aşağıdaki blogda kontrol edilmesini seçmek için enfes egzersiz kıyafetlerini anlamak için:
Neden Alışılmadık Tozluk Desenleri Barışta Kalmanıza Yardımcı Oluyor?
Kadınlar her geçen gün aşamalı olarak tozluklara başvuruyorlar ve bu da bu tozlukların yanı sıra cildinize karşı yumuşak dokunuştan beri son derece bu. Taytların popülaritesi öyle bir dereceye kadar büyüdü ki, bugün adam da bunları temel egzersiz pantolonları ve gerçekten yardımcı olduğunu kanıtlıyor. Malzeme karışımı ve bu tozlukları geliştiren spandeks malzemesi, egzersiz yaparken rahatsızlık hissetmemenizi sağlamak için bacaklarınızı kuru tutacak ve nefes alacaktır.

Daha iyi performans için hızlı kuru egzersiz yelekleri
Sizi en rahat tutacak bir şey arıyorsanız, aynı zamanda ıslak kalmanıza gerek olmadığından emin olmak için hızlı bir şekilde kuruyacak, bu da rahatlığa ve kokuya neden olabilecek bir göz atmalısınız. Kolsuz yelekler size en fazla konfor ve cildinize yapışmış kaldıkları için, nefes alabilirlikten şikayet etmek için hiçbir yer bırakmayacak bu hızlı kuru kolsuz yeleklerde. Sizinle terleyecektir, ancak üretiminde kullanılan gelişmiş inovasyonundan bu yana daha hızlı kurumanıza izin verecektir.
Esnek fitness merkezi şortları ile maksimum manevra kabiliyeti
Fitness Center’da performans sizin için anahtar kelimelerse, fitness merkezi şortlarının en iyi koleksiyonunu almak için kişisel etiket giysileri üreticileriyle temasa geçmelisiniz. Dikkatli olmanız, şekil pamuklu şortlarda cildi seçmemeniz gerekirse, spor salonunda gerekliliği yerine getiremeyeceksiniz kadar gerilmeyeceklerdir. Stretch elementini sağlamak için spandex veya polyester malzeme karışımlarından yapılmış parçalar seçmeniz ve spor salonunda istediğiniz kadar özgürce manevra yapmanıza izin vermeniz tavsiye edilir.
Bu blogu sizin için yararlı keşfettiyseniz, temel noktaları not edip bir dahaki sefere fitness merkezinizde yürütmeyi hatırlamayın!
Etiketler:
fitness kıyafetleri
fitness giysiler üreticisi
Fitness giysiler üreticisi ABD
Fitness giysiler üreticileri
Spor Salonu Giyim Üreticileri
Özel Etiket Giysleri Üreticiler
Egzersiz Giyim Üreticileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Uncategorized

Binyılın dönüşü göz önüne alındığında erkeklerin giysileri nasıl ilerledi!

Binyılın dönüşünü göz önünde bulundurarak erkeklerin giysilerinin tam olarak nasıl ilerlediği!
11/02/2019, Alanic Global tarafından yayınlandı
Moda ne kadar statik, ancak bugün yeni bin yılın ikinci on yılını tamamlamaya başladığımız gibi, erkeklerin modasının nasıl çok fazla dönüşüm aldığı tam olarak açıktır. 2000’lerde yaygın olan çok şey şu anda küfür ve tam tersi oldu.

Bu blogda, erkek toptan giysiler distribütörlerinin bu yıllar boyunca farklı duyarlılıklar elde ettiklerine tam olarak bakacağız. Zorlu, affetmez ve sık sık kritikti, ancak ürettiği zevk seviyesi konusunda bir anlaşmazlık yok.

Şimdi, iki dönem arasındaki farkı belirten modada bazı ilişkilendirilebilir değişiklikler keşfedelim!
1. Spor geri döndü, ancak farklı bir şekilde
O zamanlar spor kıyafetlerini kullanan birçok ünlü vardı, ancak bugün atletin ne olduğuna kıyasla hiçbir şey değildi. Esas olarak spor ayakkabılarıyla eşleştirilmiş haşhaş renklerinde bolca eşofman etrafında dönen, daha sonra, esas olarak punk sokak tarzı ve sadıkları ile sınırlıydı.

Bugün, Athleisure modanın can damarıdır ve hiç de punk tarzı değildir. Athleisure, harika göründüğü için rahat spor kıyafetlerini kullanmaktan çok daha fazlasıdır. Bu bir yaşam yöntemidir ve milyonlarca kişiyi çok daha iyi kişisel fiziksel uygunluğa ve sağlığa itmiştir.

Spor giysilerinin motivasyonu ve etkisi çağdaş gün toplumunda kesinlikle değişmiş olsa da, metropol şehirlerinde genç punk adamının oldukça rahatsız edici tadı olduğunu reddetme yok!

2. Sıkıntılı denim bugün bile pop kültürüdür
2000’lerde Patchwork’le yapılan sıkıntılı kotlar, bir pop kültürü extravaganza vardı ve bugün aynı alanda zevk almaya devam ediyor. Bununla birlikte, yamalar cildi göstermek için alan alanından ayrıldı – ve hiç kimse şikayet etmiyor.

Arada yıllarca stil ile, kıyafetler herkes için bir simge oldu – rock yıldızlarından sinema film ünlülerine ve daha fazlasına.

Yani, bugün bile, ister erkek veya toptan kadın giysiler tedarikçilerinden olsun, giyim mağazanız için yırtılmış kot satın aldığınızda bile, şunu unutmayın:

Giysinin bağlamı değişmiş olsa da, sıkıntılı denim bir stil maskotu olarak üstünlüğünü korumaya devam ediyor!
3. Biraz pop ile beyaz spor ayakkabılar
Beyaz spor ayakkabılar 2000’de bir çocuk grubu temeldi, ancak bugün olmaktan çok farklı bir şey. Spor ayakkabılar hala temel beyaz renklerinde modaya uygun, ancak yeni blok renkleri ve neon tonları da tabanlarda veya dantellerde olsun, aynı şekilde yaygınlaştı.

Bugün, en büyük fiziksel uygunluk üreticileri spor ayakkabı tasarımlarında büyük adımlar atıyor, ancak büyük ölçüde 2000 temel modasından ilerledi.

Son birkaç on yılda erkeklerin modasının gelişimindeki farklılıkları keşfetmeye başlarken, yukarıdaki kalıpların tümünün benzerliklere bağlı olduğu ortaya çıkıyor. Önemli zihne, sadece bir sonuç bırakıyor:

Sanat zamanla kaçıyor olabilir, ancak tatlar radikal bir değişiklikten çok daha sık ilerlemeyi – günün sonunda hepimizin kendimizi tekrarlamamız muhtemeldir.

Etiketler:
Erkek toptan giysiler distribütörleri
Erkek Toptan Giysiler Tedarikçiler
Toptan kadın kıyafetleri
Toptan Kadın Giysiler Tedarikçiler
Kadın Giysiler Tedarikçileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Yüceltme Giyim Üreticileri tarafından tanıtılan baskılar ve kalıplardaki eğilimler

Süblimasyon giyim üreticileri tarafından tanıtılan baskılarda ve desenlerde eğilimler
18/01/2016, Alanic Global tarafından gönderildi
Teknolojik ilerlemeyle, moda endüstrisi her hareketi yeni ve taze bir şeye yönlendiriyor. Süblimasyon baskısı, bugün giyinirken çok zenginleştirici bir deneyim sağlamak için çok eşsiz ve taze bir ektir. Fotoğraf kalitesinde görüntüleri giysilere aktarmanın yenilikçi yolu, cazibe dünyasını yeni ufuklara götürdü. Erkeklere veya kadınlara bakılmaksızın, bu kesinlikle bir lezzet ve pahalı çekiciliğe sahip büyük bir moda ifadesi yaratıyor. Böylece, sade kıyafetlerinizi atmanın ve süblimasyon giyim üreticilerinin getirdiği egzotik baskılara kayma zamanı geldi.

Süblimasyon baskısı nedeniyle bugün kadın tarzında moda olan birkaç baskı var. Onlara ışık tutalım:
Çiçek
Eğer bir kızsanız, o zaman hiçbir şey kıyafetiniz üzerindeki çiçek desenlerinden daha güzel değildir. Getting’e lezzet ve cesaret göstermek için renkli bir şekilde sublimed çiçek desenleri ile şaşırtıcı ve yatıştırıcı bir görünüm alın. Üst kısımlarda, tek renkli bitkiye veya palazzo’ya ve bir çiçek eteği olan bir mahsul üstüne kaydırın. Bir elbise söz konusu olduğunda, sadece doğru ayakkabıları sağlayın ve kendinizi devam ettirin!
Hayvan
Cilt dokuları ve hayvanların ayak izlerine, onları görünüşlere yazdırarak yeni bir yaklaşım verilir ve bu nedenle cesur bir görünüm sporu, yüceltilmiş hayvan baskılarıyla bugün oldukça kolaydır. Üstlerden pantolonlara ve hatta tulumlara, leopar, kaplan, zebra desenleri oldukça moda. Mücevherleri minimum tutarak, görünüşünüzde istenen vahşeti alın!
Soyut
Kıyafetteki cesurluk artık renkli soyut baskılarla getirilebilir. Grafikler ve geometrik desenler, süblimasyon boyası tekniği ile kolayca getirilebilen soyut baskının bir parçasıdır. Bu motiflerin kesin şekilleri yoktur ve kontrast renk şemalarıyla eşleşen oldukça moderndir. Sublimasyon Giyim Toptanlığı, elbiselerdeki yepyeni bir soyut blok ve baskılara tanık oluyor.

Alfabetik ve sayısal
Çok korkak ama sevimli bir görünüm elde etmek istiyorsanız, monokromlarda ve hatta gösterişli tonlarda canlı sayısal veya alfabetik baskılara sahip kıyafetlere gidin. Yüceltme, gazete baskısı veya matematiksel hesaplamaların görüntüleri gibi kıyafetlere basılmış havalı sayılar ve alfabeler ile gözlere görsel muamele oluşturma stilini tanıttı.
Kabile kalıpları
Kıyafetinize yazılmış aşiret baskılarıyla uber-cool bohem şık görünümünü alın. Tasarımcıların bu yerli yaratıcılığı, süblimasyon baskı teknolojisi ile iyi desteklenmiştir. Kullanılan karmaşık ve renk paletlerinin karışıklığı ile, bu egzotik tasarımlar tüm gözler size bakar!
Fotoğraf baskıları
Bu, en sevdiğiniz şarkıcı, aktör, sporcu veya tee veya üstte basılmış başka bir kişiliğin fotoğraflarını, son derece şık bir çekiciliği elde etmek için çok benzersiz bir tarzdır. Oldukça sanatsal görünüyorlar ve eğer ayrıntılı olarak yüceltilirse sizi kesinlikle bir gece boyunca bir modacıya dönüştürebilir!
Kentsel yaşamın rekreasyonu
Sublimasyon kıyafetleri, kıyafetlerinize basılması için gerçek çirkin kentsel yaşamın çarpıcı sahnelerine de yol açtı. Ulaşım modlarından, hayat dilimlerine ve hatta sahnelere kadar her şey giysilerinize bir yer alır. Neden bir kez eksantrik görünmüyor ve cazibe merkezi olmuyorsunuz?

Böylece, moda trendleriyle başa çıkmak için perakendeciler, koleksiyonlarını geliştirmek ve müşterileri woo için birinci sınıf süblimasyon giyim üreticilerine bankacılık yapıyorlar.

Etiketler:
süblimlenmiş kıyafetler
süblimasyon giyim üreticileri
süblimasyon giyim toptan

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Uncategorized

26 Olağanüstü EMU yağı faydalarının yanı sıra cilt, saç, sağlık ve sağlıklı yaşam

için kullanılır. Bu bir cilt süper kahramanı. Saç ve kafa derisi güçlendirir. Skar dokusunu yumuşatır. Enflamasyonu hafifletir. yanı sıra, ağrı kasları ve eklem ağrısı ile savaşır. En son şey değil, en eski şey. Günlük problemler için bir insan tedavisi veya yağ olarak görün. Emu yağı – her şekilde benzersiz.
Emu yağı nedir?
“Yağ”!

Emu petrolün ilk olarak Avustralya Aborjinleri tarafından kullanıldığını biliyor muydunuz? Bu yağ sayısız yıl boyunca kullanıldığı anlamına gelir – ilaç, soğuk algınlığı, öksürük, eklem ağrısı, zayıf kolesterol için, kuru ciltler için, saçlar için adlandırırsınız. Şaşırdım, değil mi?

Emu yağı nereden geliyor?
Bu, kontrol edilmesinin yanı sıra kontrol edilmesi son derece büyüleyici.

Emu yağı Emu Bird’den gelir (kuzeni – devekuşudan sonra en büyük 2. kuş olan). Aslında, yağ, cildin altındaki kuşların yanı sıra kasların arkasında keşfedilen yağ (yağ depolama için kullanılan doku) ‘dir. Bu yağ daha sonra çok amaçlı hale getirmek için ince ayarlanmış ve ince ayarlanmıştır.
Tüm vejetaryenler lütfen emu petrolünün faydaları ve faydaları eksileri ağır basar.

Emu yağının sağlıklı bileşikleri?
Terapötik etkiler ve artı EMU yağ noktaları, içindeki doymamış yağ asitlerinden (bileşiminin% 70’ini oluşturan) gelir.
Emu yağı, omega-3, 6 ve 9 yağ asidi kombinasyonudur. Bu, anti-enflamatuar ve diğer avantajlı özelliklerini ön plana çıkarır.

Bu yağ aynı şekilde –
Oleik asit: Azalan LDL kolesterolü ve artmış HDL kolesterolü ile bağlanmış tekli doymamış bir omega-9 yağ asididir. Hücreleri gençleştirerek kavga kırışıklıklarına, acnes ve yara izlerine yardımcı olur.

Linoleik Asit: Bu, güneş alanlarının görünümünü azaltarak (topikal olarak kullanıldığında) cilt sağlığını ve sağlığını artıran çoklu doymamış bir omega 6 yağ asididir. Benzer şekilde, kas ağrılarından ve artrit ile bağlantılı eklem ağrısından kurtulmaya yardımcı olur.

Linolenik asit: Enflamasyonu azaltan ve kronik hastalığı (kalp hastalığı ve artrit gibi) önlemek için kullanılan bu omega-3 yağ asidini yerine getirin.

Bunların yanı sıra, EMU yağının A vitamini (bilinen antioksidan ve cilt için mükemmel bir tonik) ve sapogenler (yaşlanma ve cilt uygulamaları için) vardır.

2. Anti-enflamatuar
EMU yağı, ibuprofen oral alımı kadar etkili olan anti-enflamatuar özelliklere sahiptir. Yağ, şişmeyi azaltma ve ağrıyı en aza indirme yeteneğine sahiptir.
3. Çatlaklar ve yaralar
Hamilelik çatlakları ve yara izleri ile aşağı mı? Cilt üzerindeki emu yağı masajı, çok ihtiyaç duyulan rahatlamayı getirir.
4. Güneş hasarına yardımcı olur
Emu yağı, cildinizi güneş hasarından korumak için kullanılır. Anti-enflamatuar özelliklerinden beri güneş yanığının etkilerini kolaylaştırır.
5. Kesimler ve Sıyrıklar
Emu yağı ile ilgili en güzel şey, yardımların herhangi bir tür batma veya yanma hissi tetiklemeden acıdan ve kesiklerin iltihaplanmasından rahatlama getirmesidir.
6. Burns
Kulü ne olursa olsun – güneş yanığı bile – Emu yağı her türden yanık için yararlıdır.
7. Sedef hastalığı ve egzama
Emu yağı, cildi nemlendirdiği ve kızarıklık, çatlama, kaşıntı, soyulma ve ölçeklendirme gibi her türlü cilt problemini azaltırken ‘terapötik’ bir balsamdan başka bir şey değildir.
8. cilde ıslaklık verir
Böylece nemlendirme emu yağının kaba dirsekleri, kuru topukluları pürüzsüzleştirmesidir; Yumuşarların yanı sıra nemlendirin yanı sıra kütikülleri de nemlendirir; Kaşıntıyı ve kuru ciltte tetiklenen pul pul’u azaltır, aynı zamanda anlaşmanızı ve elleri kaba rüzgardan ve hava koşullarından korur.

Şimdi “saç” kısmı için:
Emu yağının saçlar için faydaları:
9. Parlak Saç
Emu yağı için rutin hindistancevizi veya badem yağınızı terk ettiğinizde, saçta doğal sağlıklı radiat ile dolaşmanın bir cakewalk olduğunu tam olarak fark edeceksiniz.
10. Bölünmüş uçlar
“Güçlendirici” ajan – Emu yağı saçlarınız için yapar. Saçınızın yanı sıra cansızlığın nedeni olan bölünmüş uçların iyileştirilmesine yardımcı olur.
11. Saç büyümesi
Emu yağının sadece 30 gün içinde saç dökülmesini durdurmada – saç dökülmesinde bile (hatta gerileme bile – olduğunu anladınız mı?

12. kafa derisini besler
Emu yağı kafa derisindeki her saçı derin besleyerek uyandırır. Bu, EMU yağı ürünleri kullanıldığında saçın optimalini büyüttüğü anlamına gelir.
İşte bu yüzden sağlıklı olmak için emu yağı seçmelisiniz:
EMU yağının sağlık için faydaları:
13. Enerji seviyelerini artırır
Denemek. EMU yağının enerji seviyelerini artırmada önemini anlayacaksınız (ve tüm enerji içeceklerini boşa yeniyor).
14. Bağışıklık sistemini güçlendirir
Emu yağının antioksidanlar, vitaminler ve enfeksiyonları önlemeye yardımcı olan önemli yağ asitleri de vardır (topikal olarak kullanıldığında).
15. Artriti hafifletir
Emu yağı, konfor faktörünü sert kaslardan muzdarip bireylere ve jo’ya getirirnull

Uncategorized

Harika bir giysiler üreticisi nasıl keşfedilir ve giysi hattınızı tanıtılır?

Tam olarak harika bir giysiler üreticisi nasıl keşfedilir ve giysi hattınızı tanıtılır?
17/01/2018, Alanic Global tarafından yayınlandı
Kendi kişisel giysiler hattınızı başlatacağına inandınız mı? Ön planlama ve tartışmadan sonra, birincil husus, potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek için seçeneğinizin kıyafetlerini toplu olarak stoklamak olacaktır. Belirli bir ürün sınıflandırması konusunda uzmanlaşıyorsanız veya farklı ürün kategorilerinden oluşan bir muchmash’a sahipseniz, bu, çalışmak istediğiniz üretici türünü seçecektir. Kişisel bir etiket giyim hattına sahip olmak bugün trend olmasının yanı sıra, işletme sahiplerinin önemli faydalar sağlayabileceği giysiler pazarına mükemmel bir maruz kalma olarak kabul edilmektedir.

Kişisel etiket markanızın başarısı, ürün koleksiyonunuzu sakladığınız ürün türlerine ve aynı zamanda desende olmalı ve farklı stillerde, tasarımlarda, boyutlarda ve kesintilerde sunulmalıdır. Stokunuzda olmasını isteyeceğiniz kıyafetler sadece şık olmakla kalmamalı, ancak aynı zamanda konfor ve dayanıklılık unsurları ile yüksek kaliteli kulüpte üstünlükten bahseder.

Esnek bir giysinin doğru üreticisini bulmak, tüm girişimcilerin geçtiği büyük bir zorluktur, çünkü ilk başta aramaya tam olarak nasıl başlayacaklarını anlamak için yeterlidirler. Sonuçta, bir giysi markasına başlamak için iyi, güvenilir bir üretici gereklidir.

Aşağıda tartışılan adımların kısa bir açıklaması ve giysiler markanızın kaderini seçecek olan en tanınmış giysi üreticisini keşfetmek için gereken ipuçları bulunmaktadır.
Neyle uzmanlaştığınızı anlayın
Üreticiyi işe almadan önce, ilk adım, mağazanızın ne kadar uzmanlaşacağı tüm kıyafetler hakkında bir plan yapmaktır. Moda veya fitness-moda hiç bitmeyen bir arendir ve mağazanızı tek bir ürün türüyle stoklamanız gerekir. veya stil severlere karşı bütüncül bir yaklaşım var. Giyim hattınızda sadece pratik egzersiz kıyafetleri, sıcak pazen veya farklı bölümlerde herhangi bir şey olabilir. Böylece, ürün türünüzü seçtiğinizde, işletmenize devam edebilirsiniz.
Bütçe
Bir giysi işi yürütmek için finans ile ilgilenmek son derece gerekli olduğundan, belirli bir bütçe planı planına sahip olmak son derece önemlidir. Bir bütçe planını aklınızda bulundurmanız ve yatırımlarınızın yanı sıra harcamaları da not etmeniz gerekir. Harika bir üreticinin yanı sıra giysi hattınızdaki stok kıyafetlerini keşfetmek için, size bomba ücret almayan bir üretim işletmesi kiralamalısınız.
Doğru üretici için kapsamlı göz atmanıza başlayın
Artık giysi hattınızın uzmanlaşacağından emin olduğunuza göre, gündelikler veya süblimasyon olsun, şimdi büyük bir üretici aramanın birincil çalışmasına başlıyor. Zihninizin içinde çok fazla hususla karıştırılacak olsanız da, ne istediğinize ve tam olarak aradığınıza açıkça yerleşmeniz gerekecek. Tam burada kişisel etiket giysiler hattınız için doğru giysiler üreticisine göz atmak için bazı profesyonel önerilen ipuçları.

Onlardan bazı temaslar alabilmeniz için tam olarak aynı pazardaki insanları incelemelisiniz. İyi arkadaşlar ve meslektaşları, size en iyi üreticilerin referanslarını sağlamak ve onlardan seçebileceğiniz güvenilir olacaktır.

Çevrimiçi tarama, zaman ve enerji kazandıran ve aynı zamanda bir dizi potansiyel üreticiye ve giysi tedarikçilerine bağlantı vermenizi sağlayan mükemmel bir seçimdir. İnternette aramalar bugünlerde pratiktir ve çevrimiçi olduğunuz listeden seçim yapabilirsiniz. Güvenilirliklerini anlamak için, ayrıntılı olarak bazı arka plan araştırma çalışmaları yapmanız, web sitelerinin özgünlüğünü incelemeniz ve aynı şekilde ilişkili oldukları giysi markalarına sormanız gerekir. Seçtiğiniz üreticinin güvenilir olduğundan ve bir aldatmaca olmamanın yanı sıra.

Diğer piyasa kaynaklarını ticaret fuarları, ticaret dergileri ve pazar üreten giysiler hakkında yeterli bilgiye sahip diğer yerlerde keşfedin. Kişisel etiket giysileri hattınız için en iyi üreticiyi tutmak için bu kaynakları düzgün bir şekilde inceleyin.
Bir üretici işe almadan önce röportaj
Potansiyel üreticileri kısa listeye aldıysanız, şimdi onlardan bir tane seçmenin zamanı geldi. Şimdi, listeden bir üreticiyi seçmek zor bir görev haline geliyor ve aynı zamanda büyük hatalarla başa çıkabilir. En iyisiyle çalışmak için onlarla görüşmeniz ve onlarla röportaj yapmanız gerekir. Tam burada üreticilerin işe alım çalışmalarına devam etmek için bazı ipuçları.

Ne tür ürünler çıkarıyorlar?
Sen istiyorsunRement Giysiler markanızın amacını tamamlamasını sağlamak için ürettikleri ürünlerle ilgili ayrıntılı olarak anlamak. Sadece pazen mi yoksa mağazanızın ihtiyacı olan her şey mi? Onlara en iyi oldukları veya uzmanlaştıkları ürün türlerini sorun. Bazı üreticiler her türlü kıyafetin yanı sıra bazı ürün türleriyle kalırlar, bu nedenle, ustalaştıkları ürün sınıflandırması hakkında anlamayı sağlamalısınız. Pazen kıyafetleri, süblimleştirilmiş kıyafetler, Athleisure Edge ile fiziksel uygunluk kıyafetleri şimdi önemli bir pazara sahiptir, bu nedenle ipi hedeflediğiniz üreticinin size esnek kıyafetler sunup sunmadığını incelemelisiniz.

Ücretli fiyatlar
Bütçe planını göz önünde bulundurarak devam etmelisiniz ve daha sonra para grafiğinizi tamamlayan üreticiyi işe almalısınız. Kişisel etiket markanız için toplu olarak tedarik ettiğinizde ürünler için tam olarak ne kadar ücret alacaklarını sorun. Gizli maliyetleri anladığınızdan ve gelecekteki referanslar için onlardan bir teklif veya teklif aldığınızdan emin olun. Bu size başka şeyler de yardımcı olacaktır.

En iyi yüksek kaliteli dökme ürünleri sağlıyorlar mı?
Kıyafetlerin son stil desenleri ve moda vurguları ile uyumlu olup olmadığını incelemenin yanı sıra, aynı şekilde kıyafetlerin en üstün yüksek kaliteli malzemelerden ve seçilmiş hammaddelerden yapılıp yapılmadığını anlamanız gerekir. Giysiler markanızdaki ürünler kalitenin yüksek olması, konfor, tokluk ve müşteriler için en kolay kolaylık olması gerektiğinden, kullandıkları malzemeleri ve kullandıkları malzemeleri sorun.

Sundukları ekstra hizmetler nelerdir?
Ürünleri tedarik etmenin yanı sıra, sundukları hizmetleri anladığınızdan emin olun. Nakliye politikalarının yanı sıra ücret, sevkiyat modu ve benzerlerini keşfedin. Yıl boyunca sundukları indirim oranlarının yanı sıra makul faydaları da not edin. Bu, ürünlerin uygun şekilde temin edilmesine ve tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Terimler ve politikalar
İşe aldığınız üreticinin terimleri ve politikalarıyla rahat olmalısınız. Böylece, iş şartları ve politikaları, iade politikaları ve çok daha fazlası hakkında ayrıntılı olarak kontrol edilmiştir.

Aldıkları minimum ürün siparişi nedir?
Bir sipariş için kaç ürün yaratırlar ve her birinin sınırının yanı sıra sizden aldıkları her sipariş nedir? Teklifi bir üretici ile sonuçlandırmadan önce tüm bunlar sorulmalıdır.

Nasıl ödenir?
Birlikte çalıştıkları geri ödeme sistemini bilin. Biraz avans ödemek veya sipariş tamamlandıktan sonra ne olursa olsun ödemek zorunda mısınız? Geri ödeme modlarını inceleyin ve tercihlerinize uygun olanı tercih edin.

Örnek isteyin
Belirli bir üreticiyi seçmeden önce, şimdi çalışmaları hakkında örnek ürünler istemeniz gerekir. Örnek ürün sizin tarafınızdan ve ekibinizle de beğeniliyorsa, son olarak üreticiyi işe alabilir ve yerine getirme için toplu sipariş gönderebilirsiniz.

Özel giysiler siparişleri mükemmelliğe getirilmelidir
Bir üreticinin tam olarak ne kadar tanınması gerektiğine bakılmaksızın, özel giysilerin bulunduğunuz konumun mükemmellik ile çalkalandığından emin olmalısınız. Kişisel etiket giysileri markanız için, kaynağı olduğunuz özel kıyafetler markanızın anlaşması olacak. Seçtiğiniz üreticiyle röportaj yaparken, kendilerine ve tasarımcılardan oluşan ekibine ve zanaatkârlara, yenilikçi kısa sürenlere göre kıyafetlerin yanı sıra aksesuarları da oluşturup oluşturamayacaklarını sorun. Sartorial kişiselleştirilmiş ürünler, tamamen özelliklerinize göre, bütçe dostu rekabetçi fiyatlarla sizin için hazırlanmalıdır.
Rezervasyon süresinin yanı sıra tarihleri ​​de onaylayın
Gereksinimlerinize uyan doğru üreticiyi seçtikten sonra, ürünlerinizi oluşturmak için yeterli zamana sahip olduklarından ve bunları işinizde olmak için rezerve ettiğinizden emin olmalısınız. Ayrıca, işlerin ne zaman tamamlanması gerektiğine dair özel bir son tarihinizi belirtmelisiniz. Toplu siparişleri almanın yanı sıra onları kişisel bir etiket iş siparişine sunan orijinal hızlı olan profesyonel üreticiler var. Ürünlerin acil kaynak sağlanması durumu ortaya çıktığında, buna göre toplu siparişi konumlandırabilirsiniz.
Sözleşmeyi yapmak
Üretici ile sözleşme yaparken, uyumlu ve üretken bir şey olduğunu kanıtlamak için aklı başında bir zihinle konuşun. Rahat olmadığınız her türlü madde, tartışabilir ve bunları değiştirebilirsiniz.

Artık bir üretici seçmenin yanı sıra kişisel etiket giysiler hattınızla başlamak için kısa adımların bilincinde olduğunuza göre, burada doğru giysiler üreticisine bağlanmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları var.

Harika bir üretici keşfettiniz, araştırmanızı asla durdurmayın. Her zaman yedeklemenin yanı sıra birden fazla manufac ile bağlantı kuracaksınızTurer, sorunsuz bir iş yürütmek için ayrılmaz. Karşılaşacak bazı acil durumlar olduğunda bunlara sahip olabileceğinizden emin olmak için harika üreticilerin bir listesine sahip olun.

İletişim kurduğunuz tüm üreticileri belgelemek önemlidir. Bu, onları işe alıp almasanız da gelecekteki referanslar için önemlidir. Bazen, ürünleri gereksinimlerinizle eşleşen belirli bir üreticiye ihtiyacınız olabilir ve bu nedenle uygun belgeler gereklidir.

Bir denetlemeye devam etmenin yanı sıra zaman ve zaman değerlendirmesi getirin. Yüksek çalışma kalitelerini analiz edebileceğinizden emin olmak için çalışmaya başladığınız performans üreticilerini değerlendirdiğinizden emin olun. Çalışma modları size uymuyorsa, üreticiyi değiştirebilir ve bu belirli üretim merkezi başka biriyle değiştirebilirsiniz. Her zaman yüksek kalitede harika olsun ya da olmasın, söz konusu süre içinde tedarik edildiklerini veya bunu yapmak için çalışmayı bırakmalarını daima inceleyin.

Seçtiğiniz üreticiyle hazırladığınız sözleşmeyi tekrar okuyun. İkinizin de hiçbir ihlal olmadığından son derece emin olmanız gerektiğiniz, her ikinizin de teklifi belgelerde belirtilen terimlere göre ortaya çıkardığınızdan emin olmanız gerekir. Herhangi bir maddeyi kabul etmiyorsanız, üreticinin anlamasını ve değiştirmeyi tartışmasına izin verin.

Bu nedenle, kendi kişisel etiket giysileri markanıza başlamayı seçtiğinizde, ilk olarak müşterilerinizi cazip hale getirmenize yardımcı olacak en birinci sınıf üreticiyi seçmeye inanmalısınız. Seçtiğiniz üretici türü, mağazanızda sahip olduğunuz ürünlerin kaderini ve ürünlerin çok daha iyi olduğuna karar verir, daha fazlası karınız olacaktır. Bu nedenle, giysi hattınızın başarısı, birlikte çalıştığınız üreticinin türüne ve mağazanızın ürün sınıflandırmalarına menzil getirmek için değiştirmeye devam etmeniz gerektiğine bağlıdır.

İşte hatırlanması gereken bazı işaretçiler.

Üretici, müşterilerin mağazanızda sonsuz seçimler almaktan memnun olmasını sağlamak için ürün sınıflandırmalarınıza tazelik ve yenilik eklemelidir.

Üreten marka, asla hisse senetleri kalmadığınızdan emin olmak için ürünleri söz konusu son tarih içinde kapınıza göndermelidir.

Size en ilginç tekliflerin yanı sıra indirimlerle hizmet veren bir üretici seçin.

Seçtiğiniz giysiler üreticisi, stokunuzu sadece fantastik stil ifadeleriyle değil, aynı zamanda en üstün yüksek kaliteli kıyafetlerle zenginleştirmelidir.

Birlikte çalıştığınız üreticiler, bütçe planınız dahilinde rekabetçi oranları ücretlendirmeli ve bunu aşmamalıdır.

İnternetteki değerlendirmeleri ve sosyal ağ platformlarındaki puanları ve forumları kontrol ederek üreticinin güvenilirliğini kontrol edin.

Tekstil pazarının çiçek açan pazarında bir giysi markası başlatmak, sizin için büyük bir gelir elde edecek bir şeydir; Sadece en ünlü ve saygı duyulan üreticileri işe almak için doğru yöntemi anlamanız gerekir.

Etiketler:
giyim üreticisi
Giyim Üreticileri
Harika bir giysi üreticisi nasıl keşfedilir
Giysilerinizi başlatın
Özel Etiket Giysleri Üreticisi
toptan kıyafetler
Toptan giysiler üreticisi
Egzersiz giysileri üreticileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Tatil Hafta Sonu Açık Konu

Hafta Sonu Hafta Sonu! Nordstrom’un yarım yıllık satışında bir ton sevimli sandalet var-bu yüksek puan alan Geli sandaletleri, detayların çok sıra dışı ve eğlenceli olduğunu düşünerek gözüme çarptı. Ayakkabı, her biri farklı bir renk ve ayak parmağında heykelsi detaylara sahip 7 farklı versiyonda gelir. Bu bir denizatı, ama turuncu, deniz kabukları, bir muz var …
Ayakkabılar 41 $ (59 $) ve 5-11 boyutlarında geliyor; 200’den fazla 4- ve 5 yıldızlı derecelendirme var.
(Bu benzer Jelli Crocs sandaletlerinden birkaç çiftim var – çok daha ucuz değiller ama çok rahatlar.)

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşur ve Corporette® bu yazıdaki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alımlar için komisyonlar kazanabilir. Çok daha fazla ayrıntı için buraya bakın. Desteğiniz için çok teşekkür ederim!
Amazon.com ve bağlı sitelerle bağlantı kurarak ücret kazanmamızı gösteren bir satış ortaklığı reklam programı olan Amazon Services LLC Associates programına katılıyoruz.
8.25.22 için iş kıyafeti satışları…
Saks Beşinci Cadde – Tasarımcı Satışı,% 70’e varan indirim!
Neiman Marcus – Satış satışta,% 75’e varan indirim!
Net-a-Porter-7000+ yeni hat eklendi,% 80’e varan indirim!
Nordstrom – Kadınlar İçin 7.000 Yeni Şarkı
Lo & Sons -% 50’ye kadar indirim!
Mercer – StorHehouse Satışı:% 60’a kadar indirim
Loft: Yaz Kuzaklesi: Normal Fiyatlardan% 70’e Kadar İndirim
J.Crew-75 $ kot ve çok daha fazla aşınma stilleri
J.Crew Factory-her şeyden 40-60 dolar; Harcadığınız her 50 $ ‘lık 10 $ indirim

Diğer not satışları:
Buffy-Okula Dönüş Tasarrufları: Yataklarında% 15’e varan indirim
Parachute-Son Şans Ürünlerinden% 40’a Kadar Tasarruf edin
Gençleştirme – Oturma Odası Satışı:% 30’a varan indirim (okuyucular aydınlatmalarını sever)

Uncategorized

Tüm spor meraklıları için dayanıklı ve premium kaliteli spor kıyafetleri

Tüm spor meraklıları için esnek ve premium kaliteli spor kıyafetleri
18/11/2020, Alanic Global tarafından gönderildi
Spor kıyafetleri çok fazla dikkat edilmezse oldukça sıradan görünebilir. Tarlalarda bir oyun oynarken hile yapmak için kullanılan uyumsuz bir uyum ve renkli şort veya pantolonlu çürük bir tişörtün gittiği günler geride kaldı. Ünlü moda ikonları ve fitness meraklıları artık spor salonuna vurmaya veya şık görünen ve kişiliklerine katkıda bulunan spor kıyafetlerinde maçlar oynamaya tanık olurken, bir oyun sırasında zorlu egzersizlere ve en iyisini yapmalarına yardımcı olur. Ülkedeki en iyi spor giyim üreticileri, markalı ünlü spor giyimini çoğaltmak için tasarlanmış bir dizi seçenek sunuyor.

Yüce konfor için kas-fit sıkıştırma tişörtleri
Fitness ve spor kıyafetlerini seçerken stilin önemi olduğu gibi, sıkıştırma tişörtleri, kalite veya konfordan ödün vermek istemeyen fitness meraklıları ve spor tutkunları için gardıropta olmazsa olmazlardır. Bu sıkıştırma tişörtleri, gövde üzerinde gevşek olmadan vücuda en iyi yerlerde sarılır ve yaz mevsimlerinde uzun ve sıkıcı saatler boyunca tarlalarda çalıştıktan veya oynadıktan sonra bile gün boyu konfor ve nefes alabilirlik vermek için geliştirilir. . Takılan kumaş, vücutta hava kadar hafif hissediyor ve hareketleri kısıtlamadan çok fazla oda egzersizine izin veriyor.

Gymwear’ınızı stilize etmek için şık yoga setleri
Düzenli spor giyim distribütörünüz de çok kolay bir spor salonu yapımcısı olabilir. Modaya uygun yoga setlerini ele geçirmek için bu özelliği kullanabilirsiniz! Sosyal Medya Yönergeleri Son zamanlarda hayatımızı ve giymeyi planladığımız her kıyafet yoğun bir inceleme altında. Bu yüzden çürük ve ucuz görünümlü kıyafetlerle evden çıkmak büyük bir moda sentetik geçişi olabilir. Konfordan ödün vermek zorunda kalmadan fotoğrafa hazır zamanlara bakmak zorunludur. Yoga setleri, moda oyununun zirvesinde kalması için her zaman hedefleyenler için idealdir. % 100 pamuktan yapılmış olan bu setler, öküz, sıcak pembe ve neon tonları gibi bir dizi dinamik renkte gelir. Üstte, tipik olarak, bağlı bir deseni izlemek için vücudun yanından aşağı akan bir kumaş çaprazına sahiptir, müşterilerin bir kalabalıkta ayrı durmasını sağlar veya yarışlar gibi varyantlarda gelebilir. Vücuda en iyi yerlere sarılırken, bu yoga setleri, sosyal medyada tanınmış kişilikler gibi bir kum saati şekli vermek için geliştirilen, tüm boyutta kadınlara uyacak şekilde uyarlanmıştır.

Alanic Global · Tüm spor meraklıları için esnek ve premium kaliteli spor kıyafetleri
Spor meraklıları için beyzbol üniforması
Beyzbol oyuncuları bu varsity ceketleri, tişörtler ve şortlarla ilgilidir. Beyzbol ABD’de çok popüler bir oyundur ve erkeklerin çoğunluğu tarafından oynanır. En iyi beyzbol giyim üreticileri tarafından üretilen premium kaliteli bir beyzbol tişörtü, cesurca basılmış mektuplara ve oyuncu numarasını vurgulayan sayısaldır. Gevşek takılmış kumaş, oyuncu sahadayken ter ve yorgunluk ve yorgunluğu uzak tutmak için geliştirilmiştir.

Etiketler:
Beyzbol Giyim Üreticileri
Kaliforniya’da beyzbol forması yapımcıları
Gymwear üreticileri
Spor Giyim Üreticileri
Spor giyim toptan distribütörleri
Teksas’ta spor giyim toptan satış
Spor Giyim Üreticileri
Spor Giyim Üreticileri ABD
Florida’da spor tişörtleri toptan
Spor Üniformaları Toptan
Toptan Beyzbol Forması
Gürcistan’da toptan spor kıyafetleri
Toptan Spor Giyim Üreticileri
New Jersey’de toptan spor kıyafetleri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Gezici Line Giyim Şirketi

Bugün sizi bağımsız giyim işine girmeyi düşünüyorsanız yaratıcılığınıza ve özveri ile ilham verecek çok yetenekli bir kişiyle tanışacağım. Bir göz atmaya teşvik ettiğim giyim hattı, karakter tasarımının hayranlarına adanmış bir giyim şirketi olan Wandering Line.
Kurucu Emory Cullen, 2006 yılında Savannah Sanat Tasarım Koleji’nden mezun oldu ve sanatçı ve tasarımcı olarak çalıştı. Halen Georgia, Atlanta’da yaşıyor ve bu giyim hattı şeklinde garip karakterlere ve animasyon figürlerine olan yakınlığını özgürce ifade ediyor. Denizanası Hayalet Hybrid’den eski bir gidon bıyığı ile resimli ahbap’a kadar – hepsi onun kreasyonları. Emory, illüzyon tabanlı simgeler oluşturmak için simetrik şekiller ve çizgiler kullanır.
Kan emici Waveseryteless, taslak sürecinden geçiyor, bu da tasarımda sadece normal bir aşama değil, aynı zamanda Emory için en sakinleştirici şey olduğu ortaya çıkıyor. Bir bireyin fikirlerin dolaşımı ve akışı, bu çizginin dayandığı şeydir. Ne kadar eğlenceli olduğu ve kreasyonlarıyla ne kadar gerçek olduğu, çok orijinal oldukları için tutarlı bir stile sahip olduğu oldukça açıktır.
Kendi sözleriyle:
“Normalde sonucunu bilerek bir taslak başlatmıyorum. Eskiz sırasında hedeflerim, sadece gerçeküstü ikonik tasarımlar yaratmaktır.
Tasarımlarımı mürekkepleme sonsuza dek sürer, ama onu seviyorum! Beni yavaşlamaya ve titiz çizgi çalışmalarıma odaklanmaya zorluyor….
Gezici çizgi Logodeep Glowenlightenment Wandering Hattı, sadece gerçeküstü ikonik tasarımlar kullanarak giyim eğlenceli ve benzersiz hale getirmeyi amaçlamaktadır. Fikir sadece kaliteli ürünler satmak değil, daha da önemlisi, yeni tasarımlar üretmeye devam etmektir, sadece dolaşan çizginin nasıl yaratılacağını bildiği bir tarzda. Ve son satırı sevdim:
“Herkese satmayı hedefliyoruz, bunun yerine bizim üzerimize ilgi duyanlara.”
Halkınızı umutsuzca, daha fazla satma arzusuyla aramayın, bunun yerine – size gelmelerine ve tarzınızla özdeşleşmelerine izin verin.
Vintage tutamak barsvintage tutamak barssteel wingsretro illusionspretty kuş satmak, burada göz önünde bulundurmanız gereken birkaç ürün detayı: çizgi bir sonraki seviye kıyafet kullanıyor – premium cvc mürettebat gömlekleri (% 60 pamuk% 40 polyester). 18,00 $ olan logo gömleği hariç tüm gömlekler 23,00 $ ‘dır ve düzenli olarak% 15-20 indirim sunacaklar, bu yüzden Facebook ve Twitter’da münhasırlar için iletişim halinde kalın! Pinterest hayranları burada bulabilirler ve Behance düzenli olarak burada takip edebilirler. Bütçe dostu bir fiyata yüksek kaliteli tasarımlara sahip çok profesyonel bir proje için başparmak!
El Dikilmiş Tag

0/5 (0 yorum)

Yerel akıl sağlığından iki yeni tişört koleksiyonu

Yerel akıl sağlığından iki yeni tee gömlek koleksiyonu!
Dükkanlarında yerli akıl sağlığından iki yeni tişört koleksiyonu sunulmaktadır. “Para hem de Erkekler” serisi, çağdaş toplumdaki temel insan ihtiyaçlarını, sık sık sık sık para kavramı etrafında dönüyor. Bu dizi para arayışına, zenginliklerin manipülasyonuna ve bunun için takıntıya dalıyor. Yerel akıl sağlığından iki yeni tişört koleksiyonu!
Bull başkanlı altın dalga “Banliyö Kamuflajı” serisinin Bearscapeatough’u, moda ile özgünlük kavramı ve insanların sosyal ortamda sürekli kabul edilmesi isteği ile oynuyor. Diğerlerinin yanı sıra harmanlamak bazen bir bireye saygı duyulur.
East Los Angeleslos FelizsilverLak ve İşte Video Lookbook, her zamanki gibi mükemmel:
Yurtiçi Akıl Sağlığı Yaz 2013 Vimeo Yurtiçi Akıl Sağlığı’ndan Lookbook.

0/5 (0 yorum)

Uncategorized

Bugünün dünya çapında giyim pazarında nasıl gelişebilirsiniz?

Bugünün dünya çapında giyim pazarında tam olarak nasıl gelişebilirsiniz?
06/08/2016, Alanic Global tarafından yayınlandı
Giyim pazarının dinamiklerindeki olağanüstü bir değişiklik, aynı zamanda bu dikkate değer değişikliklerin gelgitini yapmak için, perakende sektöründeki giyim işleri 2020 yılına kadar kendilerini yeniden yapılandırma gereksinimi. Ancak ürünlerde yepyeni bir tazelik seviyesi, aynı şekilde tüm satın alma deneyimine heveslidir. Dünya çapında giyim işi katlanarak büyüyor ve 2020 yılına kadar çift haneye ulaşması bekleniyor. Bu büyümenin çoğunluğu, kıyafetleri karakterlerinin bir uzantısı olarak izleyen tüketicilerin patlayan satın alma kapasitesinden geliyor. Eşsiz yaşam tarzları. E-ticaret dönüşümü de patlayan büyümede oynamak için önemli bir işlevi vardır!
Çocuk Moda Pazarı 186 milyar dolar
Erkek giyiminin değeri 402 milyar dolar
Kadın Giyim 621 milyar dolar

2015 yılından bu yana, dünya çapında tüketici satın alma alışkanlıklarındaki büyük değişimler kaydedildi. Perakende pazarı, internet alımının artmasının yanı sıra üst düzey moda ürünlerinde düşük maliyetlerle şekilleniyor. Giyim piyasası önemli ölçüde gelişiyor gibi görünse de, gelir marjlarının azalması nedeniyle işletme sahipleri üzerinde önemli bir baskı var. Bununla birlikte, gelirler düştüğünde aynı zamanda, tüketici beklentileri ve talepler her zamankinden daha güçlü büyüyor. İkisi arasındaki bu eşitsizlik, toplu ürün satın almak için, perakende mağaza sahiplerinin ürünleri tedarik etmek için daha az ödeme yaparken iyi bir gelir marjını korumasına yardımcı olmak için uzun bir yöntem kattığı için dünya çapında toptan giysiler pazarını artırdı.

Web paranın olduğu yer
Swank alışveriş merkezinde veya satın alma merkezinde lüks bir mağaza kurmak sorun değil, ancak hedef kitlenin yığını web’e yapıştırılıyor ve basitliğin yanı sıra kolaylığından bu yana web alımının tadını çıkarıyor. İnternette bir giyim mağazasında başlamak o kadar zor değil, özellikle tanınmış toptan giysiler distribütörleri ile ABD, moda, fiziksel uygunluk ve spor giysilerin yanı sıra erkek ve kadınlar için aksesuarlar üzerinde mükemmel toptan paket teklifleri sunuyor.
Ama farklı olmalısın …
İnternette bir giyim mağazasında kurmanın zor olmadığını belirttiğimizde, gerçekten kastediyoruz. Bununla birlikte, tüketiciler her zaman taze ve yeni bir şey arıyor çünkü geri kalanından benzersiz olabilirseniz mükemmel bir iş getirecektir. Toptan Giysiler Üreticileri USA Sadece seçim yapmak için çok sayıda hazır gardırop sunmakla kalmaz, aynı zamanda özel ve kişisel etiket üretme hizmetleri sunmak, kutudan çıkmanızı, kendi kişisel etiket giysiler markanızı ve sonunda , kendiniz için ayrı bir niş yapın.
İnternet satışları geçen yıl yaklaşık% 23’e yükseldi ve 2016’da daha da yüksek bir hızda artması bekleniyor. Eğer bir giyim perakende mağazası sahibiyseniz ve hala olduğu kadar uyandırmadıysanız İş modelinizi yeniden yapılandırma zamanı, kaba bir şok için olabilirsiniz.
Etiketler:
Giyim Üreticileri
Giyim Üreticileri ABD
Küresel toptan kıyafetler
Toptan Giysiler Distribütörleri ABD
Toptan giysiler üreticileri
Toptan Giysiler Üreticileri ABD

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle