Archive: November 25, 2022

Fitness Center Sınıfları için Fiziksel Fitness Giysleri Ürünlerinin İdeal Seçimini Destekleme Sebepleri

Fitness Merkezi Sınıfları için Fiziksel Fitness Giysileri Ürünlerinin İdeal Seçimini Destekleme Sebepleri
17/12/2018, Alanic Global tarafından yayınlandı
Amacınız olan en çok istenen fiziği elde etmekle ilgili olduğunda, etkilemek için çok daha fazla elbise, başarıya karşı elbise yapmalısınız. Özellikle fitness arenasında, performansınızı yükseltmeye yardımcı olan kıyafetleri temizlediğinizden emin olmanız ve ayrıca spor salonunu sıcaklamak için sizi her gün öne çıkarmak için gereken güven vermeniz gerekir. Eğer çok terleyecekseniz, spor salonuna bir şey giyebileceğiniz ve hala rahat bir şekilde egzersiz yapabileceğiniz yaşlı bir yanlış anlama var. Bu gerçekten yanlış, aynı zamanda ideal toptan fiziksel uygunluk giysileri size en iyi kolaylığı sunmak için son derece önemlidir.

Tıpkı kutlamaya veya ofise kullandığınız kıyafetlerin türüne inanmanız gerektiği gibi, aynı şekilde stilde egzersiz yapmaya hazır olduğunuzda ne kullandığınızı yargılamak için gereksinim. Pamuk, hasta takılmış kıyafetler düşürmek zorunludur ve gardırobunuzun sadece atletik kıyafetler için ayrı bir bölüme sahip olması gerekir.

Özellikle fiziksel uygunluk sınıfları için neden farklı kıyafetlere ihtiyaç duyuyorsunuz? Tam burada bunu doğrulamak için bazı nedenler var.
İdeal kıyafetler güveni artırdı
Çalışmalar her zaman ideal kıyafetlerin güven seviyeniz üzerindeki olumlu etkisini doğrulamıştır ve bu nedenle harika görünmek için zor çalışıyorsanız, daha iyisini yapmak için daha çok çalışacaksınız. Bu nedenle, fitness merkezi kıyafetleriniz içindeyseniz, fitness merkezi duruşlarına konsantre olmak için kesinlikle çok daha fazla zaman harcayacaksınız ve mükemmellik ile çalışmak için gereken bir güven alacaksınız. İdeal fitness merkezi aşınması ve dişli ile donatılmış olduğunuzda, gayret, yüksek ruhlar ve heyecanla çentik alacak ve daha iyi performansa eşit olarak çok daha fazla güven hissedeceksiniz.

Doğru atletik kıyafetler performansı artırır
Eğer nem almayan veya gevşek takılmayan ve tarama tetikleyen bir malzemeden oluşan bir şey kullanıyorsanız, egzersiz rejiminize konsantre olamazsınız. Egzersizlere çok daha fazla odaklanmanıza yardımcı olmak için, ihtiyaç duyulduğu yere ilgi çekmenize yardımcı olacak doğru kıyafetleri kullanmanız ve yanlış kıyafetler nedeniyle rahatsız edici hissetmemeniz gerekir.
Güvenlik ekler ve yaralanmaları önler
Yaralanmaların vücudunuza ve fiziksel uygunluk rejimine müdahale etmesini istemiyorsanız, ideal kıyafetleri kabul etmeniz gerekir. Tee’den, pist pantolonunun yanı sıra ayakkabılar, kas kitlesi kramplarının veya diğer yaralanmaların nedeni olmasını sağlamak için iyi takılması gereken her şey. İdeal kıyafetler sizi beklenmedik şoklardan koruyacak ve herhangi bir güçlük olmadan çok daha iyi performansa izin verecektir.
İyi takılmış kıyafetlerle hareket özgürlüğü
Tıpkı sıkı bir tişört hareketinizi kısıtlayabilir gibi, gevşek olanı yaralanmalara neden olabilir. Bu nedenle, her ikisini de durdurmak için, vücudunuzu adım atmak ve nefes alabilen hissetmek için en büyük esnekliği elde ettiğinizden emin olmak için ideal çizgi ve uzunluk ile donatılmış kıyafetlerle hazırlanmanız gerekir. Egzersiz yaparken hareketlere odaklanmak son derece önemlidir.
Çok daha iyi kan akışı için sıkıştırma giysileri
Kan akışını ve vücudun etrafındaki dolaşımı uyarmak için, sıkıştırma giysileri parçalarına katlanması gerekir. Kan akışını arttırırlar ve her türlü yaralanmadan sonra hızla iyileşmeye yardımcı olurlar. Tip takılan giysiler doğrudan vücuda basınç uygular, ayrıca iltihabı yanı sıra ağrıyı azaltır.

Bu nedenle, yüzme sınıfında, koşu pisti fitness merkezinde veya yoga merkezindeki yoga giysilerinde olsun, ideal aktif giyim seçimi son derece önemlidir.

Etiketler:
fitness kıyafetleri
Fitness giysiler üreticileri
Toptan Fiziksel Fitness Giyim
Toptan egzersiz kıyafetleri
yoga kıyafetleri
yoga giysileri üreticileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

İdeal Kriket Giysilerini Satın Alma Kılavuzu

İdeal kriket kıyafetlerini satın almak için rehber
13/04/2015, Alanic Global tarafından gönderildi
Kriket, özellikle Hindistan, Avustralya, İngiltere, Güney Afrika, Yeni Zelanda ve Zimbabve gibi ülkelerde, dünyanın her yerinde çok popüler bir spordur. Uygulama seansları ve maçlar sırasında ideal kıyafet giymek, keyifli bir oyun deneyimi için mutlak bir zorunluluktur. Kriket kıyafetleri hakkında yeterince bilmediğinizi düşünüyorsanız, size yardımcı olacak birkaç şey var.

• Kriket üniformaları da popüler olarak kriket beyazları ve pazen olarak bilinir ve formalar, jumperlar, pantolon ve jockstraps’tan oluşur. Bu üniformalar, profesyonel ekibin temsil ettiği farklı uluslara bağlı olarak çeşitli renklerde mevcut olsa da, amatörler normalde beyaz renkli üniformalar giyerler.

• Jersey’in malzemesi polyester olmalıdır, çünkü nemi nem alabilme yeteneğine sahiptir ve oyuncuyu titiz bir uygulama seansından sonra veya güneşin bunaltıcı ısısı altında bir maç sırasında kuru, şaşırtıcı ve rahat tutar. Kriket, bolca terlemeye ve yanlış kıyafetlerin giyilmesine yol açan yorucu açık hava fiziksel aktivitelerini içeren bir spordur.

• Jersey ve pantolon ideal uyum olmalıdır. Çok sıkı oturmamalıdır, çünkü bu tam hareket özgürlüğüne izin vermez ve ne de çok bol olmalı, ancak yeterli nefes alanına izin vermemelidir.

İdeal üreticiyi bulmak neden çok önemlidir?
Bir kriket takımı için kriket giyim almanız gerekiyor mu? Bunu yaparsanız, yapmanız gereken ilk şey, size toptan satış üniformaları sağlayabilecek kısa liste muhtemel kriket giyim üreticileridir. Kriket formaları toptancılarıyla ilişkilendirilmenin önemli faydalarından biri, ihtiyaç duyduğunuz şeyler için farklı yerlere gitme konusunda endişelenmenize gerek yoktur, bunun yerine her şeyi tek bir yerden almaktır. Kulağa uygun geliyor, değil mi? Ayrıca, spor kıyafetleri farklı imalat evlerinden üretilip tedarik ediliyorsa, durum böyle olmayabilecek tutarlı bir üniforma kalitesinin korunmasına yardımcı olur.

Kulübünüzün, oyuncu adınızı ve numara veya sponsor ayrıntılarınızın logosunu dahil etmek istiyorsanız, özel kriket kıyafetleri sağlayan ve toplu siparişlerinizi yönetecek kaynaklara sahip üreticiler ve kriket giyim satıcılarını aramanız gerekecektir. Alıcıların kendi tasarımlarını dahil etmelerini sağlayan veya herhangi bir katalog arasından seçim yapabilirler.

Kriket ekibiniz için kıyafet satın almaya hazırsanız, seçkin ve saygın üreticiler, toptancılar ve satıcılar arayın ve genç ve yetişkin oyuncuların en iyi giyen rahat kıyafetlerini oynamasına izin verin.

Etiketler:
Kriket giyim üreticileri
Kriket giyim tedarikçileri
Kriket formaları toptancılar

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Rugby Giyim Üreticilerinden Yüksek Kaliteli Spor Şarkısı’nı tercih edin

Rugby Giyim Üreticilerinden Yüksek Kaliteli Spor Giyimini Seçin
02/02/2015, Alanic Global tarafından gönderildi
Rugby, tüm dünyada futbol veya kriket kadar popüler ve popüler olmayabilir, ancak oyunu oynayanlar size böyle bir şey olamayacağını söylerdi. Ve bu bir gerçektir, çünkü rugby, başka hiçbir oyun gibi heyecan ve heyecan içinde. Oyuncuların çok çevik ve güçlü olmaları gerekir ve sahada sessiz agresif olabilirler. Bununla birlikte, tüm bunlar sadece sırtlarını koruyan gerçekten güçlü bir kıyafetleri olduğu için mümkündür!

Evet, rugby giyim üreticileri oyunun ağır gereksinimlerini biliyorlar. Rugby forması çok rahat kumaştan yapılmalıdır. Malzeme yumuşak olmalı ve terlemeyi emecek ve hızlı kuruyacak emici malzemeden yapılmış olmalıdır. En azından hantal olmadan çok güçlü olmalılar. Yoksa oyuncuların sahadaki hareketini kısıtlayacaktır. Bireysel alımları pahalı hale getirmek için takımda yeterli sayıda oyuncu olduğu için ragbi üniformaları toptan bir şekilde satın almak mantıklıdır. Bir yapımcı ile iyi bir ilişki kurmak, büyük bir oyun için ihtiyacınız olan tüm kıyafetlere sahip olmanızı sağlayacaktır, çünkü giyim gereksinimleri sadece oyuncuların formalarıyla sınırlı değildir. Zemin personeli ve eğitmenleri, hakem ve eğitmen de dikkate alınacak. Yani bir oyunun kıyafetlerini bir araya getirmek bir oyun değil!

Özelleştirilmiş kıyafetler bulmaya çalışıyorsanız, üretimle doğrudan bir oturumdan daha iyi bir şey olamaz. Formaların belirli bir renkte olmasını isteyin, ekibin sponsorunun adı ve logosu olsun, oyuncuların adlarının arkaya basılacağı belirli yazı tipi olsun, isterse Çeşitli oyuncuların giyim büyüklüğü- bunlar normalde herhangi bir spor forması ve ragbi üniformalarının yaratılmasını yöneten nüanslardır. Formalarınızın oyundan önce herhangi bir zaman kısıtlaması olmayacak şekilde kusursuz bir şekilde teslim edilmesini istiyorsanız, birkaç oturum çok önemlidir. Satın alma ayrıca, üreticilerin ödevinizi teslim etmek için ellerinde uygun zamana sahip olmaları için gelişmiş olarak iyi yerleştirilmelidir.

Rugby giyim üreticileri, gereksinimlerinizi anlayacak ve tam olarak ne istediğinizi sunacaklar.

Etiketler:
Ragbi kıyafetleri
Rugby Giyim Üreticileri
Rugby üniformaları

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Özel etiketleme yoluyla giyim hizmetinde para kazanın

Özel etiketleme yoluyla giyim hizmetinde para kazanın
12/01/2015, Alanic Global tarafından gönderildi
Giyim işine mi giriyorsunuz? Evet ise, o zaman hiç sektörünüzün ön planına çıkmanızı sağlayacak temel ve akıllı bir hizmet süreci düşündünüz mü? Bu kadar okuduktan sonra size söyleyeceğim harika bir şey olabileceğini düşünmelisiniz? O zaman merakınızı durdurmama izin verin ve şimdi bu ilginç hizmet sürecini açıklayayım. Toptan özel etiket kıyafetlerinden başka bir şey değildir.
Çoğunuz bunu duydunuz ama belki de buna çok fazla dikkat etmediniz. Gerçekte, bu prosedürün, üretim sürecini basitleştirmek, üretim maliyetlerini azaltmak, üretim döngünüzü kısaltacak ve sipariş başına para kazanmanıza izin vermek için yeterli kapsam sağlayan birçok avantaj vardır!
Tanınmış özel etiket toptan giyim üreticileri, tamamen özel ve özelleştirilmiş bir görünüme sahip kıyafetler üretmek için uzman hizmetler sunar. Üreticinin aslında ürünleri sizin adınıza üretim yapmaktan sorumlu olduğu ve markanız için basılı veya dokuma etiketler oluşturduğu tamamen yasallaştırılmış bir hizmettir.

Bu süreçte, sizin için mümkün olmayan özel etiket giyim yapımcıları ABD’nin yetkinliği ve altyapı avantajından zevk alabilirsiniz. Örnekleme işini dijitalleştirerek ve işbirlikçi ve sorunsuz hale getirmek için iş akışlarınızı standartlaştırarak tüm süreci basitleştirebilirsiniz. Maliyet tasarrufu özel etiket giyim işinde bir başka önemli faydadır. Giderleri kolayca devirebilir ve üretiminizi aşırı doldurabilir ve zaman alıcı manuel işlemleri otomatikleştirebilirsiniz.
Ayrıca, yanlış iletişim ve ilgili yinelenen çalışmalardan kaynaklanan tehlikelerden kalabilirsiniz. Kuşkusuz üretim döngünüzü azaltır. Tüm bunlar birlikte, bu rekabetçi çağda çok önemli olan her satın alımda çok daha fazla para kazanmanıza neden olur. Ekstra kar kazanımı, hizmetinize hizmet hedefinize ulaşmada istenen bir büyüme oranı elde etmenize yardımcı olan hizmetinize yeniden yatırım yapmanıza da olanak tanır.
Dolayısıyla, özelleştirilmiş kıyafetler toplu sırada üreterek prototipinizi oluşturmak istiyorsanız, özel etiket giyim hattını düşünün. Deneyimli ellerin tüm üretim işleriyle ilgilendiğini bildiğiniz için, zamanında bir teslimat ve uygun fiyatlı kaliteli ürünlerden emin olabilirsiniz.
Etiketler:
Özel Etiket Giysileri
Özel Etiket Giyim Üreticisi
Özel Etiket Giyim Üreticileri
Özel Etiket Giyim Yapımcıları ABD
Özel etiket giyim satıcıları
özel etiket giyim toptan
Özel Etiket Toptan Giyim Üreticileri
Toptan özel etiket kıyafetleri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

7 İlkbahar ve Yaz Düğünleri için En İyi Köln

İltifatlar Garantili

Şimdi, düğün elbisesine veya smokin ve tüm aksesuarların çözüldüğüne göre, dikkate alınması gereken son bir şey var: koku. Doğru kokuyu seçmek küçük bir ayrıntı gibi görünebilir, ancak gününüzün mükemmel bir şekilde gitmesini sağlamanın hayati bir parçasıdır. Aslında, kokuyu herhangi bir kıyafetin son detayı olarak görüyoruz.

Şimdi, zaten giymeyi sevdiğiniz belirli bir kokunuz varsa – ve gelecekteki eşinizin sevdiği – bu harika. Ama bahar veya yaz düğün kıyafetlerini tamamlayan bir şey istiyorsanız, işte sizin için yedi harika koku var.

Sıcak sezon Vs. Soğuk Sezon Düğün Kokuları

Belirli kokulara girmeden önce, yaz ve ilkbahar kokularını sonbahar veya kışlıklardan farklı kılan şeyleri bilmek önemlidir.

x

Erkekler için 15 en hayati aksesuar

Daha fazla video

0 saniye 9 dakika, 51 saniye

Sıradaki
10 Anlık ve Kolay Erkek Tarzı Yükseltmeleri
05:10

Canlı
00:00
09:51
09:51

Bir kere hafiftirler, yani sıcağında ezici veya dayanılmaz olmayacaklar. Bir diğeri için, sezonu tamamlayan ve genel bir erkeksi kokuyla sonuçlanan gevrekler.

Bu faktörlerin her ikisi de büyük güne hazırlanırken iyi bir anlaşma önemlidir. Tabii ki, her zaman istisnalar vardır. Örneğin, sizin için anlamlı bir şey uyandıran tercih edilen bir kokunuz varsa, bununla birlikte gidin.

Şunlar da hoşunuza gidebilir:
5 harika kokulu bahar kokusu
Erkekler için en iyi vetiver kokuları nelerdir?
Yeni bir koku mu arıyorsunuz? Bu 8 seçimi denedik

ALIŞ VERİŞ

Özel erkek giyim ve aksesuar koleksiyonumuza göz atın

KEŞFETMEK

Düğünler için 7 İlkbahar ve Yaz Köleleri

Klasik Dior Eau Sauvage’dan Tom Ford’un ferahlatıcı Neroli Portofino’ya kadar, her kişilik ve düğün ayarı için bir koku var.

Düğün Kokusu 1: Dior Eau Sauvage

Christian Dior’dan Eau Sauvage

92 $

Basit, klasik ve inanılmaz derecede ikonik narenciye kokusu tonlarca iltifat almayı garanti etti.

Şimdi al

İlk İlkbahar veya Yaz Düğün Kokusu, Christian Dior tarafından Eau Sauvage’dır. Bu, daha yeni bir koku olan Sauvage ile karıştırılmamalıdır.

Erkek kokuları söz konusu olduğunda, Eau Sauvage mutlak bir klasik ve tamamen ikoniktir. Notları şunları içerir:

Üst Notlar: Limon, Bergamot, Fesleğen ve Lavanta.
Kalp notları: Yasemin, gül, karanfil, paçuli ve sandal ağacı.
Temel Notlar: Oakmoss, Vetiver, Musk ve Amber.

Genel olarak, Dior Eau Sauvage çok taze, narenciye kokusuna sahiptir. Ayrıca, ortalama beş ila sekiz saat arasında – ortalama beş ila sekiz saat – bir narenciye kokusuna özgü değildir.

Tonlarca iltifat alacağından emin olan yenilenen, basit ve klasik bir şey arıyorsanız, Eau Sauvage müthiş bir seçimdir.

Düğün Kokusu 2: Floris No. 89

Floris No. 89

80 $

Winston Churchill ve Ian Fleming’in favorisi, mükemmel bir İngiliz beyefendinin kokusu olarak bilinir.

Şimdi al

Listede 89 numaralı Floris. Şimdi, bu odunsu, narenciye kokusu olarak sınıflandırılmıştır. Notlar şunları içerir:

Üst Notlar: Bergamot, Lavanta, Neroli, Nutmeg, Portakal ve Petitgrain
Kalp Notları: Sardunum, Rose ve Ylang-Ilang
Temel Notlar: Cedarwood, Musk, Oakmoss, Sandalwood ve Vetiver

89 No’lu Floris, özlü bir İngiliz beyefendinin kokusu olarak kabul edilir. Bu noktaya kadar, hem Winston Churchill hem de Ian Fleming’in (James Bond romanlarının yazarı) favorisi olduğu söyleniyordu.

Kesinlikle klasik bir beyefendi kokusu var. Lavanta, ne kadar keskin olduğu için neredeyse berber benzeri bir kalite verir. Yine de, dört ila altı saat süren çok taze ve erkeksi bir koku. Ve genellikle ABD mağazalarında görmediğiniz için, aynı zamanda biraz benzersizdir.

Düğün Kokusu 3: Guerlain Vetiver

Guerlain Vetiver

70 $

Dünyanın ilk sabahının çağrışımı, odunsu bir anlaşma ve nadir ve sofistike bir kokuya yol açmak için baharat ve tütünün rafine zarafeti ile zenginleştirilir.

Mevcut fiyatı kontrol edin

Üçüncü koku, tüm zamanların klasik erkeklerin kokularından biri olarak kabul edilen Guerlain Vetiver’dır.

Vetiver, Hindistan’a özgü bir çim türüdür. Zekâyİçindeki h vetiver, çimenli kokan net, doğal bir kokuya sahip olma eğilimindedir. Guerlain Vetiver basittir ve aşağıdaki notlarla farklı bir kokuya sahiptir:

Üst Notlar: Bergamot, Lemon, Neroli ve Kişniş
Kalp Notları: Vetiver ve Cedar
Temel notlar: tütün, hindistan cevizi, biber ve tonka fasulyesi

Guerlain Vetiver ile altta yatan çimenli özü alsanız da, diğer birçok vetiver kokusu ile olduğu kadar ön ve merkez değil. Hala beklediğiniz tazeliği elde edersiniz. Ama aynı zamanda bunu diğer birçok vetiver kokusundan daha tanınabilir bir şekilde erkeksi yapan bir ormanlık ile birlikte keskin bir koku elde edersiniz. Bir süre de sürecek – altı ila sekiz saat arasında.

Düğün Kokusu 4: Tom Ford Oud Fleur

Tom Ford Oud Fleur

Ne yazık ki, bu marka tarafından durduruldu, ancak yine de ikincil pazarda olabilir. Bu çok iyi, av etmeye değer.

EBay’de arama

Lüks marka Tom Ford, Oud Fleur’un bir teklifi ilkbahar ve yaz düğünleri için dördüncü koku. Bu, özellikle bu listedeki diğer altı kokuya kıyasla, özellikle benzersiz ve ayırt edicidir.

Burada listelenmesi gereken çok fazla not var, ancak gerçekten göze çarpan üç tane var:

Rose – Rose geleneksel olarak kadınsı parfümlerle ilişkili olsa da, bu kokuda şaşırtıcı derecede erkeksi.
Oud – Bu genel bir kafa kokusu verir.
Tütsü – Bu kafa, baharatlı ve erkeksi.

Tom Ford’un Oud Fleur’un etkileyici bir projeksiyonu var. Altı ila sekiz saat sürer. Aynı zamanda şık, zarif, eşsiz ve çok seksi.

Düğün Kokusu 5: Roja Parfums Elysium

Roja Elysium Parfum Köln

315 $

Hafif, parlak ve eril, Elysium sürekli olarak olağanüstü sayıda tamamlayıcı toplar.

Şimdi al

Sıcak mevsim düğünleri için beşinci koku Roja Parfums tarafından Elysium’dur. Bu aromatik bir fougère olarak kabul edilir – esasen taze, hafif, parlak ve erkeksi. Aşağıdaki notlara sahiptir:

Üst Notlar: greyfurt, limon, bergamot, kireç ve kekik
Kalp Notları: Vetiver, Ardıç, Elma, Sedir, Pembe Biber ve Yasemin
Temel Notlar: Ambergris, Vanilya, Deri ve Benzoin

Elysium oldukça ferahlatıcı, ama aynı zamanda biraz zing var. En çok gelen notlar, greyfurt ve ardıçın daha keskin ve daha fazla otsu notudur.

Ancak bu kokuyu geri kalanından gerçekten ayıran şey, Ambergris sayesinde ciltte uzun sürmesidir. Yine de, hala hafif ve taze, bu yüzden sizi, eşinizi veya misafirlerinizi ezmeyecek.

Düğün Kokusu 6: Arquiste él

Arquiste él

205 $

Acapulco’nun Latin cazibesinden ilham aldı. Jet-set diskolarına dayanan bir ‘saat sonra’ fougère. Bir gecenin ardından klasik bir kolonyanın baş izlenimi.

Şimdi al

Sırada Arquiste tarafından él. Bu, kehribar bir fougère olarak sınıflandırılır, yani taze ve otsu olduğu anlamına gelir, ancak aynı zamanda çok derin, zengin ve erkeksi bir kokuya sahiptir. Göze çarpan notlar şunları içerir:

Üst Notlar: Laurel yaprakları, Clary Sage, Biberiye, Sardunya
Kalp Notları: Kakule, Tarçın, Portakal Çiçek Suyu ve Siyah Karabuğday Bal
Temel Notlar: Patchouli, Oakmoss, Vetiver ve bir Fougere Accord

Bu listedeki yedi kokunun hepsinin hepsinden él en seksi. Bununla birlikte, bu diğerlerinden daha derin ve daha zengin bir koku olduğundan, ısıda ezici olabilir. Bu yüzden akşam etkinlikleri veya biraz daha serin bahar veya yaz günleri için en iyisidir.

Düğün Kokusu 7: Tom Ford Neroli Portofino

Tom Ford Neroli Portofino

163 $

Neroli portofino, gevrek narenciye, çiçek notaları ve kehribar alt tonları ile inanılmaz esintiler, pırıl pırıl su ve zengin yapraklar çağrıştırıyor. Sıçrayan, ama esaslı.

Şimdi al

Ve son olarak Tom Ford tarafından Neroli Portofino. Bu, narenciye aromatik olarak sınıflandırılır. Notlar şunları içerir:

Üst Notlar: Bergamot, Mandarin Portakal, Limon, Bitter Portakal, Lavanta ve Biberiye
Kalp Notları: Afrika Portakal Çiçeği, Neroli ve Yasemin
Temel Notlar: Amber, Angelica ve Ambrette

Bu koku çok hafifVe narenciye, ama en çok gelen neroli. Neroli, turuncu çiçek çiçeğinden elde edilen bir yağdır. Bu nedenle, narenciye notlarının pürüzsüz bir koku için bir araya gelmesine yardımcı olan çiçekten bir dokunuş alırsınız.

Neroli portofino son derece uzun ömürlüdür-bundan sekiz saat kolayca alabilirsiniz. Aynı zamanda, hala çok hafif ve ferahlatıcı. Herhangi bir ilkbahar veya yaz düğünde giyebilseniz de, plaj veya sahil etkinlikleri için mükemmeldir.

Sonuç olarak

Buna gelince, size en uygun kokuyu seçmelisiniz – sonuçta, (ve eşinizin) gününüz. Ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, bu kokulardan bazılarına göz atın. Hepsi özellikle ilkbahar ve yaz etkinlikleri için yapılmış, bu yüzden herhangi biriyle yanlış gitmek zor. Ayrıca, çoğu mağazada bulabileceğiniz hiçbir şey gibi kokmayan benzersiz, niş kokular.

Tabii ki, birkaç tane denemeye kadar hangi kokuyu tercih ettiğinizi bilmek zor. Biraz denemekle ilgileniyorsanız, ancak henüz tam olarak taahhüt etmek istemiyorsanız, çevrimiçi olarak gidebilir ve gözünüzü yakalayanların örneklerini sipariş edebilirsiniz.

Doğru kriket giysileri tüm farkı yaratır

Doğru kriket giysileri tüm farkı yaratır
06/01/2015, Alanic Global tarafından yayınlandı
Yani, derslerinizi başlatmaya inanarak, çok heyecanlı bir kriket hayranısınız, oldukça heyecanlı olmalısınız! Diğer tüm amatör kriketçiler gibi, sporu ilk kez bir profesyonel gibi oynadığınız konusunda endişeli hissediyorsanız, sizi daha fazla hazırlayacak hazırlıklar var. Yeni başlayanlar için, yöntem ve eşleşmeler için doğru giysiler ürünlerini seçmeniz gerekir. Spor oynarken ne giyeceğinizi anlamak çok önemlidir. Önde gelen kriket giysileri üreticilerinin ürünleri genellikle üst düzeydir. Bununla birlikte, satın almadan önce akılda tutmanız gereken belirli faktörler vardır.
Uyum:
Ne tür giysiler satın alırsanız alın, takma hayati bir işlevi oynar. Aynı şey spor giysiler için de geçerlidir. Özellikle kriket durumunda, oyuncular çok fazla hareket etmeleri gerekir. Dolayısıyla, sıkıca takılmamış ne de çok bol olmayan bir şeye ihtiyaçları var. Jersey ve pantolon için doğru şekil almak kesinlikle şarttır.

Ter fitil özellikleri:
Hem forma hem de pantolon, büyük nefes kapasitesine ve ter fitil özelliklerine sahip malzemelerden yapılmalıdır. Islaklık iyi alan mükemmel bir pamuk hayranı olabilirsiniz, ancak kurutma söz konusu olduğunda halsiz. Sentetik, ipek ve yün ise mükemmel ter fitil özelliklerine sahiptir. Bu yüzden bu malzemelerden yapılan spor giysileri harika. Ünlü kriket forma üreticilerinin çoğu bu malzemeleri ürünlerini üretmek için kullanıyor.
Tasarım ve Konfor:
Konfor seviyesi, yukarıda belirtilen faktörlerin kombinasyonuna bağlıdır. Bağlantı düzeni ve malzemeler nefes alabilirse, kriket üniforması rahat olmak zorundadır. Tasarım gelince, spor modasının artık bir şey olduğu belirtilmelidir! Kriket Giysleri Üreticileri ABD, stillerini öne çıkarmak için mükemmel çaba sarf ediyor. Spor ve modayı entegre etmek, bugünün spor giysileri üreticilerinin çoğunun en önemli sloganıdır.
Bu üç faktörü aklınızda bulundurun ve hepiniz derslerinize başlayacak şekilde ayarlanacaksınız. Bakmaya başlayın ve alışverişe hazırlanın!

Etiketler:
kriket kıyafetleri
Kriket giysileri distribütörleri
Kriket giysileri üreticileri
Kriket Giysiler Üreticileri İngiltere
Kriket Giysileri Tedarikçiler
Kriket giysileri toptan
Kriket Jersey üreticileri
özel kriket kıyafetleri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Athleisure bir heves değil… not alıyor musunuz?

Athleisure bir heves değil… not alıyor musunuz?
04/09/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
Moda endüstrisini bir yıl boyunca bir fırtına ile götüren her yeni trendde olduğu gibi, Athleisure’nin de huff ve puf olacak ancak yakında yolunu çalıştıracak ve asla stil sözlüğünde kullanılmayan bir fad olduğu düşünülüyordu. Yeniden. Ama atlarınızı tutun çünkü bu eğilim hiçbir yere gitmiyor – aslında, Athleisure fitness ve spor kıyafetlerini yeni moda haline getirdi! Üst düzey moda satışlarını ve evlerin bir çeşit kalıcı şekilde tasarlanmasını etkiliyor ve endüstri uzmanlarının daha önce beklediğinden farklı olarak, bu stil hiçbir yere gitmiyor!
Athleisure moda dünyasını sallıyor
Toptan fitness giyim üreticileri bu yeni fitness çılgınlığını kucaklayamazlar, çünkü en başından beri gerçekten iyi bir iş olduğunu kanıtladı. O kadar hızla büyüdü ki, giyim endüstrisinde ayrı bir kategori haline geldi. Bu esnek tozluk ve neon mahsul üstlerini spor salonunun sınırlarından ve günlük, gündelik kıyafetlere almaktan sorumludur. Giderek daha fazla insan fitness’i bir yaşam tarzı olarak kucaklarken, Athleisure yüksek yerini korumaya devam ediyor.

Fitness giyim tekliflerinizi güçlendirme zamanı!
Bu yeni fitness giyim manasını kucaklayın ve müşterilerinizi şımartmak için ürün tekliflerinizi geliştirin. Hedef kitleniz, dünyanın geri kalanı gibi, sokak tarzı bir havadan büyük ölçüde ilham alan pratik egzersiz aşısı arıyor. Artık sadece performansla değil, aynı zamanda rahat, havalı ve çekici görünmekle ilgilidir. Bu kategorideki Activewear, lüks bir çekiciliğe sahip olması için sıcak renkler, cesur motifler ve ilginç baskılar ile tamamlanmışken nemi ve terlemeyi hızla emen ve terleyen teknolojik olarak tasarlanmış kumaşlardan tasarlanmıştır. Stok yapabileceğiniz popüler stillerden bazıları:

Lüks grafik baskılar gösteren çok yönlü ve esnek tozluklar
Kadınların da uzun bluz veya akıllı blazer ile ofise giymeyi tercih ettiği değişen uzunluklarda yoga pantolonu
Damla kasık stilleri ve erkeklerin kadınsı veya komik görünmesini sağlayan konik ayak bilekleri içeren erkekler için gerilebilir yoga pantolon
İlginç baskılarda örgü astarlı spor sütyenleri ve racerback, crisscross ve benzeri muhteşem strappy detayların yanı sıra bu ekstra zing için davlumbazlı sütyen
Vurgulanmış tarafları ve çizimleri olan erkekler için ve şortun rengi ile tamamlanan stil esintili bel bandı içeren kadınlar için
Sayısız tonlarda ve tonlarda, baskılar ve desenlerde tank üstleri ve kayış stilleri

Daha iyi bir fikir ve daha fazla seçenek için, önde gelen toptan egzersiz giyim üreticileri ile iletişime geçin ve bugün fitness ve spor giyim koleksiyonunuzu hazırlayın!

Etiketler:
Fitness giyim üreticileri
Toptan Fitness Giyim Üreticileri
Toptan egzersiz kıyafetleri
Toptan Egzersiz Giyim Üreticileri
Egzersiz Giyim Üreticileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Uncategorized

Trend Fashion: Jogger Pants Kıyafetleri

Desen Moda: Jogger Pants Kıyafet. Kotu kullanmaktan yorgun, kadınlar? Jogger pantolon kullanmayı deneyelim. Başlangıçta, bu pantolon egzersiz yaparken yaygın olarak kullanılır, ancak şimdi diğer spor aktivitelerini kullanabileceğimiz jogger pantolonları desen.

Ve bu pantolon, tercih edilen denimden daha az büyük, montaj sırasında eşleşebilir. Dahası, bu pantolon gerçekten rahat aşınma bu nedenle bütün gün kullanılması garanti edilir.

Tatlı görünüm

Bu pantolonlar, her türlü kıyafetle eşleşmenin yanı sıra karıştırılması ve aynı zamanda şekillendirilmesi gerçekten çok basit. Aynı şekilde jogger pantolon giyerek harika ve sevimli görünebiliriz. Teknik, temel bir tişört eşleşmesi ile kullanılır. Ayrıca, yüksek topuklularımızı giymeyi hatırlamayın.

Rahat görünüm

Bu pantolon, kışın son derece rahat aşınma kullanırken bizi çok sıcak hissettirebilir. Çok daha ilginç olsun, bir ceket ve eşarp ekleyerek katmanlama yöntemiyle oynayabiliriz veya yığınlar çalabiliriz. Bizi çok daha rahat hissettirecek spor ayakkabılarının yanı sıra.

Resmi görünüm

Görünüşe göre, jogger pantolon da aynı şekilde ideal karışım ve maçla resmi görünmemizi sağlayabilir. Onları tişörtler veya şeffaf bluz gibi yarı resmi üstlerle giyebiliriz. Ayrıca, bu pantolonları tercih ettiğim beyaz tişörtle giyebiliriz. Kalmak geleneksel blazer yanı sıra yüksek topuklu, resmi görünebilir.

Çocuksu görünüm

Çocuksu tarzı seviyor musun? Jogger pantolon, erkek gibi görünmeyi seven bizim için gerçekten uygun. Bu pantolonları tercih ettiğim tişörtün yanı sıra süveterle giyebiliriz. Don’t da sade görünüyor, bu sweatshirt bele bağlayabilir miyiz.

Ayrıca bakınız

Moda
Evde küçük çocuk atlayıcıları yapabilir misin?

Sinirli Görünüm

Jogger pantolonla sinirli görünmek ister misin? Siyah pantolon kullanarak jogger kalmak ve siyah deri bir ceket eklendi, inanılmaz derecede sinirli görüneceğiz. Dairesel kauçuk, ayak bileği çevresindeki formda olan bu pantolonların ayak bileği botlarıyla kullanım için bu kadar uygun hale getirmesini sağlıyor.

Gündelik görünüm

Sıradan stil, Jogger’ın pantolonuna en iyi uyum sağlar. Görünüşün çok daha havalı görünmesine izin verin, onları mahsultopu birlikte giyebiliriz. Açık görünmek istemiyorsa, tişörtler veya ceket düğmeli olmayan üniversite gibi dış giyim ekleyebiliriz.

[su_slider source = ”medya: 1975,1974,1973,1972,1971,1970,1969,1968,1967,1966,1965 ″ limit =” 11 ″ bağlantı = ”ek” genişliği = ”440 ″ yükseklik =” 800 ″ yükseklik = ”800 ″ yükseklik =” 800 ″ yükseklik = ”

[Via/ Via]