Masa tarihine kadar gece

Jul 8, 2022 Uncategorized

Cuma günü memnun! Herkesin en sevdiği çalışma haftası ve Sevgililer Günü’nün en iyi gününün onuruna, bugün en sevdiğim çift göğüslü Glen ekose blazer ve yeni favori strappy siyah kokteyl elbisem içeren küçük bir gün-gecesi eylemi paylaşacağımı düşündüm.

Geçtiğimiz gün-geceye (en son burada ve burada) çok sayıda mesajda tartışıldığı gibi, en sevdiğim masa-içecek hilem, şenlikli veya kolayca, kolayca geri dönen iyi bir iş dostu uzunluğa sahip bir elbise bulmaktır. Gün boyunca bir kazak veya blazer tarafından gizlenin.

Çoğu zaman, işten sonra eve gidip içeceklere veya randevunuza ideal olarak giyebileceğiniz şeye dönüşmek için çok az zaman vardır ve kapıdan çıkmadan önce ofiste tuvalette LBD’nize dönüşmek sizi hala garip bir riske açık bırakır. Yetersiz kaplı Après-Work’unuzda bir kaş (garanti olsun ya da olmasın) amirlerle asansör yolculuğu.

Bu kalkışla, değişim gerekmez. Blazer’ı ofisten ayrıldıktan sonra kolayca terk edebilir, parlak kırmızı bir dudak atabilir ve akşamın getirebileceği her şeyi tercih etmek için iyi olabilirsiniz.

Bak 1 & 2: Giyin: Nüfus giyin (kısa versiyon burada) | Ceket: C/O Reiss (burada ve burada benzer) | Ayakkabılar: Saint Laurent (burada, burada ve burada benzer) | Çanta: M2Malletier | Güneş gözlükleri: Miu Miu C/o Aynen | Dudak: Sonsuz Makyaj (28) ve Giorgio Armani (400)

< >

Sevgililer Günü önümüzdeki Pazar düştüğünden beri NYC, Rich, Moda Haftası’nda olacak ve ben bu hafta biraz erken kutluyoruz ve bu fantastik elbiseden iyi bir şekilde yararlanmak için sabırsızlanıyorum. Başka iyi Sevgililer Günü seçenekleri veya bunun gibi içecekler için elbiseler arıyorsanız, aşağıdaki seçimlerime göz atın!

Önceki madde

1/23

sıradaki eşya

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *