Archive: September 29, 2022

Uncategorized

Kahve molası: Kare Yüzük

Bu muhteşem kare yüzük benim adımı çağırıyor – özellikle kostüm mücevherleri için uygun görünen 35 dolar olduğunu düşünerek. Hem 18K altın Vermeil’in yanı sıra beyaz altınla birlikte gelir. (Çift çubuk yüzük de gerçekten harika görünüyor!) Her ikisini de Bayan Audrey Jewellery’nin Etsy mağazasında bulabilirsiniz.
Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşur ve Corporette® bu yazıdaki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alımlar için komisyonlar kazanabilir. Çok daha fazla ayrıntı için buraya bakın. Desteğiniz için çok teşekkür ederim!

8.25.22 için iş kıyafeti satışları…
Saks Beşinci Cadde – Tasarımcı Satışı,% 70’e varan indirim!
Neiman Marcus – Satış satışta,% 75’e varan indirim!
Net-a-Porter-7000+ yeni hat eklendi,% 80’e varan indirim!
Nordstrom – Kadınlar İçin 7.000 Yeni Şarkı
Lo & Sons -% 50’ye kadar indirim!
Mercer – StorHehouse Satışı:% 60’a kadar indirim
Loft: Yaz Kuzaklesi: Normal Fiyatlardan% 70’e Kadar İndirim
J.Crew-75 $ kot ve çok daha fazla aşınma stilleri
J.Crew Factory-her şeyden 40-60 dolar; Harcadığınız her 50 $ ‘lık 10 $ indirim

Diğer not satışları:
Buffy-Okula Dönüş Tasarrufları: Yataklarında% 15’e varan indirim
Parachute-Son Şans Ürünlerinden% 40’a Kadar Tasarruf edin
Gençleştirme – Oturma Odası Satışı:% 30’a varan indirim (okuyucular aydınlatmalarını sever)

Uncategorized

Toptan Fitness Giyiyor: Harika Bir İş Push Up

Toptan Fitness Giyiyor: Harika Bir İş Push
10/11/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
Günlük yaşam tarzımızda spor salonuna çarpmak kaçınılmaz bir görev haline geldi. Spor salonu, şekillendirmeyi, formda hissetmeyi ve zihinsel boş zamanları aradığımız bir yerdir. Uzmanlar, doğru şeyi doğru şekilde çalışmak olarak giymenin eşit derecede önemli olduğunu söylüyor. Bugün, egzersiz kıyafetleri etrafımızda büyük ölçüde mevcuttur. Ancak, bize mağazalarda kolayca bulamayacağınız çok çeşitlilik sağlayan toptan üreticiler.

Fitness Giyim Avustralya’ya giderseniz, mağazanızda olmasını isteyeceğiniz birçok şeyi keşfedebilirsiniz. Mükemmel bağlantı parçaları ve çekici görünümlerde erkekler ve kadınlar için ayrı kıyafetler, herhangi bir fitness ucube için mutlaka zorunludur. Tank üstleri, spor sütyenleri, kadınlar için kapriler ve erkekler için tasarlanan şort ve tanklar, spor salonlarındaki egzersiz seanslarını kesinlikle ısıtacak. Özel bir sözü hak eden bir şey sıkıştırma kıyafetleridir. Hem erkekler hem de kadınlar için mevcuttur, çoğunlukla profesyoneller tarafından gösterilmektedir. Şimdi ortak insanlar için piyasada da mevcut olmak, bu ek profesyonel görünüm ve his için büyük talep görüyorlar.

Avustralya’nın yanı sıra, Fitness Giyim ABD üreticileri ve bayileri de fitness giyim alanında devrim niteliğinde değişiyor. Kaliteli cilt dostu kumaş ile birleştiğinde benzersiz tasarımlar, onları halk arasında her gün popüler hale getiriyor. Kadınların fitness tişört, gerilmiş tozluk ve tayt, erkek sıkıştırma formaları, şık yüksek performanslı eşofman, çocuk fitness görünüşleri inanılmaz menzillerinde arayabileceğiniz birkaç. Fitness giyim üreticileri ABD ve Avustralya, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için toplu siparişler alıyor. Bir perakendeci veya işletme sahibi olmak, onlarla ticaret yapabilirsiniz ve bu mükemmel fitness kıyafetleri ile müşterilerinizi şaşırtabilirsiniz.

Soru, harika tasarımların yanı sıra, bu toptan fitness eşyalarını pazardaki hotcakes yapan şeylere neden olabilir mi? Kalitedir! Kıyafetlerde kullanılan Dri-Fit teknolojisi onları gerçekten rahat hale getiriyor. Yumuşak yuvarlak boyun çizgisi ve tişörtlerdeki kısa kollar, rahat egzersiz yapmanıza yardımcı olur. Pürüzsüz dokulu hissi olan gerilebilir tozluk, vücut konturlarını zayıflama etkisi ile vurgular. Sıkıştırma giysileri, yüksek çözünürlüklü çekicilik ve uzun süreli performans sağlayan nefes alabilen yan panellere sahiptir.

Üretim gruplarıyla görüşmeye gidebilir ve fiyatlandırma sorunlarını gereksiniminize ve rahatlığınıza göre düşünebilirsiniz. Fitness Wear USA ve Avustralya üreticileri kesinlikle yatırımlarınıza adil getiri sağlayacaktır.

Etiketler:
Fitness Giyim Üreticileri
Fitness Giyim Üreticileri ABD
Fitness Giyim Avustralya
Fitness giyim üreticileri
Fitness Giyim Üreticileri ABD
Fitness Giyim ABD
Fitness Wear USA

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Uncategorized

Arteestic – Orijinal Sanatçılar

Arteestic.com’un komik tişörtleri stilleri, yenilikçi stillerin yanı sıra büyük metropol modası için benzerden doğdu. Kurucusu Stefan, sanatlarıyla sokak modası üreten gerçek sanatçılar için bir merkez üretmek istedi. Stefan, Londra’da bulunan ve dijital işlerde yılların deneyimi olan ve web için yaratmaya sahip bir web tasarımcısıdır, ancak Arteestic’e kadar hiç kıyafet yaratmamıştı. Zorluk, yenilikçi kavramlarını giysiler pazarına getirmek ve bir açıklama ile serin, farklı tee stilleri üretmekti. Amaç başarılı – Arteestic, dünyanın dört bir yanından farklı illüstratörler tarafından yaratılan 10’dan fazla renkte 30’dan fazla tişört stiliyle tanıtıldı.
Arteestic stillerinin her birinin kendi mesajı vardır ve bir hikaye anlatır.
“Sadece çıplak olmamanın yararına bir izlenim bırakmayan bir şey giymenin anlamı nedir? Hayat aptal tişörtler için çok kısa! ” Stefan’a inanıyor.
Her türlü çılgın fikirleri keşfedebilirsiniz: yüksek sıçan, sarhoş kokarca, kraliçe zombi, baykuş çayı, bir insan tutan fare, eller bir beyin geliştirme vb. Tasarımların tadını çıkarmak için, tişörtlerim için renkle alışveriş yapabilirim ve renkten bahsediyorum, bir kez daha söyleyeceğim – turuncu, yeşil, sarı ve mor gibi parlak olanları ekleyen çizgileri takdir ediyorum. Gray’in stillerin çoğunluğu ile iyi çalıştığını anlıyorum, ancak birçok müşteri aynı şekilde daha geniş bir seçeneklere sahip olmaktan son derece zevk alacak. Her tişört, kumaş, teslimat, bakım yönü ve boyut grafiği hakkında bilgiler vardır – ne satın aldığınızı anlamanız için basitleştirilen her şey. Tasarımlara gelince, Don Gorlleone ve onun zombajestess olanlarını seviyorum.
Markanın logosu, yaratıcı tişörtler kavramı ile yankılanan mükemmel bir sanat eseri. Tişörtün yanı sıra kalemi de alabilir misiniz?
Haftalık bir yeni stil yayınlarlar ve satış bölümlerinde her zaman uygun fiyatlı alımlar keşfedebilirsiniz. En iyi kısım-herhangi bir kişi tişörtlerinin tarzını gönderebilir ve Arteestic’in pazarında sunabilir ve sunulan her öğenin bir kısmını alabilir.
Arteestic – Gerçek Sanatçılar tarafından Komik Tişört Stilleri
Fare Revolutiongalaxy Vibesceltic Treeher Zombajestytea Kutlaması Owldon GorlleonePopeye Kumarbiberfacebook ve Twitter

0/5 (0 yorum)

Uncategorized

Spor Giyim Üreticilerinin Yaşının Gelmesi

Spor Giyim Üreticilerinin Yaşının Gelmesi
19/06/2015, Alanic Global tarafından gönderildi
Spor giyim üreticilerinin sayısı son on yılda dik bir artış gösterdi. Başka bir deyişle, çok küçük ve niş bir sektör sınırlarını itti ve piyasa oyuncuları sayılarda şişti. Sporun modernizasyonu ve farklı oyunların pazarlanmasına para akışı ile sadece izleyicilerde değil, aynı zamanda takipçilerinde de olağanüstü bir artış oldu. Genç nesil şimdi en sevdikleri spordan kariyer yapmayı düşünüyor. Oyuncularına gerekli spor aksesuarlarını sağlama konusundaki çok sayıda koçluk kurumu var. Spor giyim üreticileri bu tür kulüp ve kurumların ihtiyacına hitap ediyor. Ripple Effect gibi, spor aksesuarlarının perakendecileri, spor eşyalarıyla uğraşan küçük işletme evi ve hatta en fazla ekonomik oranda toplu olarak satın alan spor ürünlerinin toptancıları da sayıca büyüdü.

Spordan bahsettiğimizde Avustralya, aklınızı hemen geçen bir ülkedir. Avustralya spor kıyafetleri üreticileri bu işi yeni bir seviyeye taşıdı. Çok sistematik bir formatta çalışırlar. Ürünü tasarlarlar ve kontrol süreçleri aracılığıyla test etmelerini sağlarlar ve daha sonra gerekli pazarlarına hitap ederler. Sistematik süreçler tam bir paradigma kayması sağladı.

Bu çağın üreticisi bir pazar araştırması yürütür ve buna dayanarak ürün dizisine karar verir. Farklı sporlar gibi farklı ülkeler. Farklı pazar talepleri üzerinde çalışan belirli bir ekibleri var. Özelleştirilmiş ürünler sunarlar, ancak her ürünün dakikalık teknik gereksinimini hallederler. Kumaş kalitesi optimumdur ve ürünler paketlemeden önce çeşitli kalite kontrollerinden ve örnekleme prosedürlerinden geçer. Aslında, sadece şiddetli testi geçtikten sonra kumaş değirmenden fabrikaya aktarılır.

Bu firmalar, trend belirleyici olabilecek yaratıcı tasarım kavramları üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Spor malzemelerinin üretiminden sonra satış ve pazarlama rolü gelir. Şirketler, farklı pazar fikirleri olan belirli ekiplere sahiptir. Spor giyim üreticileri de ağı ürünlerini pazarlamak için küresel bir platform olarak kullanıyor. Tüm katalogları web sitesinde sergileniyor.

Bu üreticiler, bir perakendeci veya işletme sahibi için her zaman ihtiyatlı olan toplu satın alma konusunda ağır indirimler duyururlar. Perakendeciler, spor giyim stokunu indirimli bir oranda inşa etmeyi ve daha sonra ikincil pazara önemli kârlar getirmeyi severler.

Etiketler:
spor kıyafetleri üreticileri
Spor Giyim Üreticileri
Spor Giyim Üreticileri Avustralya

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Ücretsiz Vektör Grunge Us Bayrağı – Tee Fildler Fabrikası

Ücretsiz Vektör Grunge ABD Bayrağı – Tee Fildler Fabrikası
Ülkelerini seven ve her zaman devletlerinin gücüne inananlar için bayrağı grunge. Öyleyse hadi! İstediğiniz her yere koy, bu ülkenin bir parçası olun. ABD ruhu her yerde! Bu yüzden tişörtler fabrikası bu inanılmaz bayrağı biraz grunge yaptı, en iyi tişörtler, telefon kasası, dijital sanat, sanat baskıları vb. İçin en iyisi yaptı.
Grungy ABD bayrağı vektörü
Yazar: Vecteezy
Lisans: Belirtilmedi
Tür: Ücretsiz Vektör
Tarih: 8/15/2014
Kategori: Çeşitli
Dosya: .ai
İndirmek

0/5 (0 yorum)

Uncategorized

Yüceltilmiş hoodies giymenin ilginç yollarını mı merak ediyorsunuz? İşte gidiyorsunuz

Yüceltilmiş hoodies giymenin ilginç yollarını merak ediyor musunuz? Hadi bakalım
15/07/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
Rahat ve rahat, ancak şık olduğu geldiğinde, hiçbir şey kapüşonlu ceketlerin yerini alamaz. Soğuk bir günde, hepimiz kapüşonlu ceketlerin etrafına sarmak ve yüksek çözünürlüklü bir moda ifadesinin ortasında sıcak almak istiyoruz. Kapüşonlu bir ceketi kolay bir tişörtün üzerine, spor salonu seansları için sınırsız kıyafet seçenekleri almak için süslü bir elbiseye katlayabilirsiniz. Bu nedenler dolabınızı kapüşonlu ceket koleksiyonlarıyla eksik hissettirmek için yeterlidir. Kış sezonu moda oyununuzu çentiklemek için, giyim koleksiyonunuzu bazı tipte bazı ve büyük boy kapüşonlu ceketlerle saklamanız gerekir.

Perakende mağazaları ve çevrimiçi moda destinasyonları bugün, her zamankinden geniş envanterlerine eklenen kapüşonlu ceketlerin en geniş ürün yelpazesini ortaya koyuyor. Bir renk patlamasında bulunan süblimlenmiş olanlardan, spor salonu dersleri için nötr gölgeli kapüşonlu sweatshirtlere ve süslü partiler için bazı kolay ceketlere kadar, bir zamanlar aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir çeşitliliğe sahip.

Sizi her fırsatta süblimlenmiş hoodies’i şekillendirmenin en büyüleyici ve çıkış yollarından bazılarını kapladık.

Temel gündelik görünüm
Bir amatör iseniz, rahat bir gezi için temel stil oyunuyla başlamak daha iyidir. Sadece uzun tunik üstü ile açık renkli baskılı süblimasyon kapüşonlu ceketini takın ve bunu koyu tonlu sıkı takılmış denim pantolonla giyin. Tıknaz kulak halkaları ile dağınık topuz ve bir sırt çantası görünümünüzü bir kenarla tamamlayacaktır.
Parti kıyafetlerine bükülme ekleyin
Bir kışın hafta sonu gecesine ne giymeyi seçtiğiniz önemli değil, kapüşonlu süblimasyon ceketleri ile bir bükülme eklemeyi deneyin. Küçük siyah elbise, kırmızı elbise veya dantel beyaz elbise, hatta etek çifti ile kırpılmış üst kısım, aynı eski katlar veya blazerler için basılı kapüşonlu ceketi ekleyebilirsiniz. Bu, kadınsı ve çocuksu olmak üzere iki zıt görünüşün birleşimini getirecektir.
Motorcu görünümü
Yüce bisikletçinin, deri bir ceketle kapüşonlu baskılı ceket ve yüksek botlarla çarpık soluk mavi kot pantolon giyerek soğuk bir kış mevsimi hafta sonu geziye çıkmaya bakmasını sağlayın. Bu çok rocker şık bir modaya yaklaşıyor ve aynı zamanda renkli kapüşonlu, kasvetli duruşun monotonluğunu kolayca kıracak.

Çok daha kadınsı ol
Kapüşonlu ceketlerde çok rahat ve temel olmak yerine, kadınsı ve çekici görünme zamanı. Herhangi bir cesur renkte pilili midi veya uzun etek, üst olarak süblimlenmiş kapüşonlu sweatshirt ile giydiğinizde harika gider. Çok daha edg ve çok yeni yapmak için, aynı yaşlı topuklu ayakkabılar yerine, spor ayakkabılarını tercih ettiğinizden emin olun.
İşe al
Cuma günleri, uzun kollu bir üst veya gömlek ile kapüşonlu ceket giyen ofise yarı biçimsel görünümü çıkarabilir ve bunu bir haki pantolon ve resmi topuklarla takımlayabilirsiniz. Bu, bir kez tipik resmi görünümünüzde zahmetsizce bir değişiklik getirecektir.
Arkadaşlarla Cuma içecekleri
Cuma günleri içecekler üzerinden arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmek için mi? Kapşonlu süblimasyon sweatshirtlerinizle birlikte bir araya gelen diz uzunluğu sıkı takılmış kalem etek giyerken çok atış görünümü taşıdığınızdan emin olun. Strappy Stiletto sandaletini bununla ekleyin ve bir bling için bir deyim boyun.
Etiketler:
süblimlenmiş kıyafetler
yüceltilmiş kapüşonlu
süblimasyon giyim üreticileri
süblimasyon ceketleri
süblimasyon sweatshirtleri
Toptan süblimasyon kapüşonları

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Coat Crush

Ceket: Reiss (burada ve burada benzer… ve burada satışta!) | Elbise: Reiss | Ayakkabılar: Corso Como (benzer) | Güneş gözlüğü: Prada | Mücevher: Vintage (burada ve burada benzer gümüş chokers) | Kemer (geriye doğru yıpranmış): Vintage | Lehçe: Essie (Fishnet çorapları)

Fotoğraflar Jeff Thibodeau

Klas kabinten daha da göz atın…

Bloglovin+Instagram+Facebook

Twitter+Pinterest

Joanna Szmerdt – Pug Pet Köpek Duvar Sanatı

Pug Pet Köpek Duvar Sanat Baskısı Joanna Szmerdt
Pug Pet Dog Wall Art, Joanna Szmerdt adında bir Polonyalı sanatçı tarafından boyandı. Masum Pug Duvar Sanatı, duvarınıza müthiş bir katkı sağlayabilir ve aynı şekilde bir Pug sevgilisine müthiş bir hediye yapabilir. Bu resim hakkında sevdiğim şey, suluboya boyası ile yaratılan özelleştirilmiş etki ve yumuşak vuruşlar tarafından yaratılan gerçekliğin dokunuşları. Orijinal resim satılmış olsa da, her zaman orijinalin görünümünü koruyan bu resmin sanat baskısını alabilirsiniz. Pug Pet Köpek Duvar Sanatı (42 × 29,7cm) 11 × 16 inç boyutuna kadar baskılar ve arşiv asidi ücretsiz 270g/m2 beyaz suluboya güzel sanat kağıdı üzerine basılıyor. Aynı şekilde, 4.0PL damlacık boyutuna sahip archival Premium 10-Cartridge Canon Lucia pigment mürekkeplerini ve uzun süredir devam eden gerçek renkli baskılar için Chroma Optimizer kullanır.
Joanna, kendisine masum bir yüzle bakan komşusunun evcil köpeğinden ilham aldı, bu yüzden onu en sevdiği suluboya ile boyamak için bir karar verdi. Pug Pet Dog Wall Art’ı Etsy’den sadece 25 $ karşılığında satın alabilirsiniz ve iyi haber, dünya çapında Polonya’dan gönderilmiştir.

0/5 (0 yorum)