26 Olağanüstü EMU yağı faydalarının yanı sıra cilt, saç, sağlık ve sağlıklı yaşam

Oct 25, 2022 Uncategorized

için kullanılır. Bu bir cilt süper kahramanı. Saç ve kafa derisi güçlendirir. Skar dokusunu yumuşatır. Enflamasyonu hafifletir. yanı sıra, ağrı kasları ve eklem ağrısı ile savaşır. En son şey değil, en eski şey. Günlük problemler için bir insan tedavisi veya yağ olarak görün. Emu yağı – her şekilde benzersiz.
Emu yağı nedir?
“Yağ”!

Emu petrolün ilk olarak Avustralya Aborjinleri tarafından kullanıldığını biliyor muydunuz? Bu yağ sayısız yıl boyunca kullanıldığı anlamına gelir – ilaç, soğuk algınlığı, öksürük, eklem ağrısı, zayıf kolesterol için, kuru ciltler için, saçlar için adlandırırsınız. Şaşırdım, değil mi?

Emu yağı nereden geliyor?
Bu, kontrol edilmesinin yanı sıra kontrol edilmesi son derece büyüleyici.

Emu yağı Emu Bird’den gelir (kuzeni – devekuşudan sonra en büyük 2. kuş olan). Aslında, yağ, cildin altındaki kuşların yanı sıra kasların arkasında keşfedilen yağ (yağ depolama için kullanılan doku) ‘dir. Bu yağ daha sonra çok amaçlı hale getirmek için ince ayarlanmış ve ince ayarlanmıştır.
Tüm vejetaryenler lütfen emu petrolünün faydaları ve faydaları eksileri ağır basar.

Emu yağının sağlıklı bileşikleri?
Terapötik etkiler ve artı EMU yağ noktaları, içindeki doymamış yağ asitlerinden (bileşiminin% 70’ini oluşturan) gelir.
Emu yağı, omega-3, 6 ve 9 yağ asidi kombinasyonudur. Bu, anti-enflamatuar ve diğer avantajlı özelliklerini ön plana çıkarır.

Bu yağ aynı şekilde –
Oleik asit: Azalan LDL kolesterolü ve artmış HDL kolesterolü ile bağlanmış tekli doymamış bir omega-9 yağ asididir. Hücreleri gençleştirerek kavga kırışıklıklarına, acnes ve yara izlerine yardımcı olur.

Linoleik Asit: Bu, güneş alanlarının görünümünü azaltarak (topikal olarak kullanıldığında) cilt sağlığını ve sağlığını artıran çoklu doymamış bir omega 6 yağ asididir. Benzer şekilde, kas ağrılarından ve artrit ile bağlantılı eklem ağrısından kurtulmaya yardımcı olur.

Linolenik asit: Enflamasyonu azaltan ve kronik hastalığı (kalp hastalığı ve artrit gibi) önlemek için kullanılan bu omega-3 yağ asidini yerine getirin.

Bunların yanı sıra, EMU yağının A vitamini (bilinen antioksidan ve cilt için mükemmel bir tonik) ve sapogenler (yaşlanma ve cilt uygulamaları için) vardır.

2. Anti-enflamatuar
EMU yağı, ibuprofen oral alımı kadar etkili olan anti-enflamatuar özelliklere sahiptir. Yağ, şişmeyi azaltma ve ağrıyı en aza indirme yeteneğine sahiptir.
3. Çatlaklar ve yaralar
Hamilelik çatlakları ve yara izleri ile aşağı mı? Cilt üzerindeki emu yağı masajı, çok ihtiyaç duyulan rahatlamayı getirir.
4. Güneş hasarına yardımcı olur
Emu yağı, cildinizi güneş hasarından korumak için kullanılır. Anti-enflamatuar özelliklerinden beri güneş yanığının etkilerini kolaylaştırır.
5. Kesimler ve Sıyrıklar
Emu yağı ile ilgili en güzel şey, yardımların herhangi bir tür batma veya yanma hissi tetiklemeden acıdan ve kesiklerin iltihaplanmasından rahatlama getirmesidir.
6. Burns
Kulü ne olursa olsun – güneş yanığı bile – Emu yağı her türden yanık için yararlıdır.
7. Sedef hastalığı ve egzama
Emu yağı, cildi nemlendirdiği ve kızarıklık, çatlama, kaşıntı, soyulma ve ölçeklendirme gibi her türlü cilt problemini azaltırken ‘terapötik’ bir balsamdan başka bir şey değildir.
8. cilde ıslaklık verir
Böylece nemlendirme emu yağının kaba dirsekleri, kuru topukluları pürüzsüzleştirmesidir; Yumuşarların yanı sıra nemlendirin yanı sıra kütikülleri de nemlendirir; Kaşıntıyı ve kuru ciltte tetiklenen pul pul’u azaltır, aynı zamanda anlaşmanızı ve elleri kaba rüzgardan ve hava koşullarından korur.

Şimdi “saç” kısmı için:
Emu yağının saçlar için faydaları:
9. Parlak Saç
Emu yağı için rutin hindistancevizi veya badem yağınızı terk ettiğinizde, saçta doğal sağlıklı radiat ile dolaşmanın bir cakewalk olduğunu tam olarak fark edeceksiniz.
10. Bölünmüş uçlar
“Güçlendirici” ajan – Emu yağı saçlarınız için yapar. Saçınızın yanı sıra cansızlığın nedeni olan bölünmüş uçların iyileştirilmesine yardımcı olur.
11. Saç büyümesi
Emu yağının sadece 30 gün içinde saç dökülmesini durdurmada – saç dökülmesinde bile (hatta gerileme bile – olduğunu anladınız mı?

12. kafa derisini besler
Emu yağı kafa derisindeki her saçı derin besleyerek uyandırır. Bu, EMU yağı ürünleri kullanıldığında saçın optimalini büyüttüğü anlamına gelir.
İşte bu yüzden sağlıklı olmak için emu yağı seçmelisiniz:
EMU yağının sağlık için faydaları:
13. Enerji seviyelerini artırır
Denemek. EMU yağının enerji seviyelerini artırmada önemini anlayacaksınız (ve tüm enerji içeceklerini boşa yeniyor).
14. Bağışıklık sistemini güçlendirir
Emu yağının antioksidanlar, vitaminler ve enfeksiyonları önlemeye yardımcı olan önemli yağ asitleri de vardır (topikal olarak kullanıldığında).
15. Artriti hafifletir
Emu yağı, konfor faktörünü sert kaslardan muzdarip bireylere ve jo’ya getirirnull

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *