Çiçek modasını gösteren ünlüler

Apr 1, 2023 Clothing Accessories

Çiçek, tazelik, canlılık, parlak renkler, farklı terimler, incelik geliştirir ve tüm büyüleyici düşünceler akla geliyor. Sadece sanatçıları etkilemekle kalmadı, ancak yaratıcılar aynı şekilde moda tasarımcılarının zihninde derin bir iz bıraktı! Dolayısıyla, çiçek modasının büyük bir desen olması ve tüm pistten zarif olanı sokak stiline yakalaması şaşırtıcı değil! ve haklı olarak! İnanılmaz esnek çiçek baskıları, yumuşak, ince ve romantik olmaya karşı güçlü ve agresif olabilir.
[Ayrıca okuyun: Çiçek şortuyla ne giyeceğine dair şık ipuçları]

Çiçek moda trendleri
Yıldızlar bile çiçek giysilerinin cazibesine ve canlı cazibesine dayanamamıştır ve çiçek moda trendlerine yeni boyutlar eklememiştir. Onlardan biraz motivasyon çekelim.
Çiçek frakları ve önlükler
Çiçek moda desenlerini sallamak için kırmızı halıdan daha iyi bir yöntem nedir? Sansasyonel Hollywood Divas, çiçek modasını özgürce dekore etti ve bu kadar büyüleyici ve harika güçlerine dayanamayacağınız çene bırakma görünümünde salladı! Görüntüleri inceleyin! Kate Hudson Botanical, anne Earth vibe’yi çan kolları ve anahtar deliği yaka ile sızdırıyor. Kiernan Shipka’nın süslemeli çiçek erdem elbisesi, karmaşık çok renkli çiçek süslemelerine sahip Lily James firma fitting elbisesi gibi kesin bir atış başlığı. Elbisenin aksine, Alexandra Daddario veya Amal Clooney’nin çiçek mini elbisesi sizi çiçek güzelleriyle suskun bırakıyor!

Çiçek dipleri
Ünlüler Floral’a inandığında sadece kırmızı halı değil! Rahat bir işteyken mükemmel bir moda topluluğu yapar veya sadece Instagram, Twitter gibi sosyal ağda çekici fotoğraflarıyla suskun olmasını istiyorlar. Sanatta ustalaşarak her zaman üst giysiyi sağlam tutuyorlar ve kesinlikle ifade ayakkabıları veya çantalar Ek Oomph eklemek için! İster çiçek şortu, uzun etekler, kalem etekleri veya katmanlı olanlar olsun, görünüşlerinin kopyalanması inanılmaz derecede basit ve her şey ölüyor! Özellikle Sonam Kapoor’un yanı sıra Deepika Padukone’un kıyafetlerini de sevdik! Hollywood bile çok geride değil. Jessica Simpson’ın güçlü çiçeği ve temel bir siyah depolama tankının yanı sıra büyük bir kemerle eşleştirilmiş web eteklerini inceleyin. Siyah karınların yanı sıra bazı bilezikler de ölmek için ihtiyaç duyuyordu! Bir sonraki resimde Eva Mendes, çizgili bir tişörtün bile çiçek etek ile nasıl muhteşem görünebileceğini ve geniş kemer koyabileceğini gösterdi.

Çiçek Baskı Pantolon
Floral pantolon bu sezon büyük bir serpme yaptı ve Bollywood ünlüleri kesinlikle size bu çiçek moda desenini tee nasıl sallayacağınızı gösteriyor! Bollywood oyuncusu Shraddha Kapoor, sıkı sıska lahana, düşük Cu depolama tankı üstü ve kolsuz kapitone ceket ile eşleştirilmiş artan çiçek baskı pantolonunda modacılığın özetine baktı! Açık saçlar, az sayıda bilezik ve kama botları sadece onu çok çekici ve çekici görünmesini sağlamak için kullanılan cephaneliğe sahipti! Diğer resimde, popüler şarkıcı Frankie Sandford, temelinde bir isyan üretmeye hazır görünüyor, ancak şık topuklu ayakkabılarla dolu çiçek pantolonunu büyülüyor! Motivasyonlar sonsuz!
[SC: Mediad]

Üstte çiçek serpildi
Çiçek sadece alt aşınma kadar belirgin değildir! Çiçek üstlerini katı diplerle eşleştirmek benzer şekilde çekici görünmesinin yanı sıra her türlü kişiye canlı bir kenar ekleyin! Anushka Sharma, Karishma Kapoor ve Aishwarya Rai Bachhan gibi Bollywood ünlüleri tarafından gösterişli rahat vibe, çiçek üstleri çiçek baskılı şeffaf tişört olarak bize farklı stil motivasyonu sağlar ve ek bir kenara ve oomph yönüne ustaca kullanıldı Günlük rahat havanıza!

Çiçek modası, uzun zamandır sokak modasına ek olarak pisti yönetiyor ve yıldızlarımız kesinlikle görünümü çivilemede motivasyonun altın madeni! Son olarak, bize hangi ünlünün sizi en çok etkilediğini gösterin ve tam olarak nasıl salladınız!
Görüntüler Kaynak: etcanada.com, thefuss.co.uk, pinterest.com

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *