Archive: March 18, 2023

Haftanın Takımı: Dokuz Batı

Telaşlı çalışan kadınlar için, uyum genellikle sabahları atmak için en basit kıyafettir. Genel olarak, bu işlev, elde ettiğiniz kadar geleneksel ve temel olması gereken kadınlar için röportaj uyumu ile ilgili değildir – bunun yerine, bu işlev şık ama profesyonel olan biraz farklı uyumla ilgilidir. mutlu çarşambalar! Bu dokuz West kıyafeti seviyorum, ancak paranızın patlamasının çoğunun elbisenin yanı sıra Blazer’ı ayrı olarak kullanmaktan çıkacağına inanmama rağmen. Ters çentik boyun çizgisini, tek düğmeyi ve arkadaki tek yarık seviyorum. Elbise çok güzel görünüyor, ancak kendimden biri için kemeri değiştirmeme rağmen, pantolon da güzel görünüyor. (Hepimiz pantolonlu daireler kullanmak içinim, ancak bunların da kısa olduğunu hissediyorum-sadece bir smidge olmalarını arzu ediyorum.) Anyhoo: Uyum 2-16 boyutlarında sunulur; Elbise üç renkte mevcuttur ve pantolon iki renkte mevcuttur. Ceket (dokuz Batı Kadın Bir Düğmesi Ters Çentik Yaka Ceketi) 99 $, elbise (dokuz West Woman’s Bi Streç Pilel Boyun Kuş kemeri) Amazon’da 44.50-89 $ ve pantolon (dokuz Batı Kadın Çağdaşlık Çağdaş Fit Pantolon ) 69 $. İşte artı boyutlu bir seçenek (ayrıca petitlerde ve rutin boyutlarda). (L-ALL) Amazon.com’a ve bağlı sitelere bağlantı vererek ücret almamız için tasarlanmış bir bağlı kuruluş pazarlama programı olan Amazon Services LLC Associates Programına katılımcısıyız.

Bu yayın, bağlı kuruluş bağlantılarını içerir ve Corporette®, bu yazıdaki bağlantılarla yapılan satın alımlar için komisyonlar yapabilir. Daha fazla ayrıntı için buraya bakın. Desteğiniz için çok teşekkür et!
Amazon.com’a ve bağlı sitelere bağlantı vererek ücret almamız için tasarlanmış bir bağlı kuruluş pazarlama programı olan Amazon Services LLC Associates programına katılıyoruz.
9.23.22 için iş kıyafeti satışları (Favorilerimiz Kalın!):
Ann Taylor – Satın alma işleminizde% 30 indirim (istisnalar geçerlidir).
Amour Vert-Sezon sonu,% 50 kadar indirim (ipek bluzlar ve çevre dostu kıyafetler için harika).
Banana Cumhuriyeti-Altı Yıllık İyi Arkadaşlar ve Ev Etkinliği, Tam fiyat satın alma işleminizde% 40 indirim!
Banana Cumhuriyet Fabrikası-Altı Yıllık İyi Arkadaşlar ve Ev Etkinliği, Satın Alma% 50 indirim!
J.Crew – Satış Stilleri% 30’luk ek% 30
J.Crew Fabrikası – her şeyden% 50 kadar indirimli; Tüm denim $ 49.95; Üstler, gömlekler ve ayakkabılar% 15 ek% 15
LOFT – Ücretsiz nakliye kadar% 50 indirim!
M.M. Lafleur -% 80’e kadar tasarruf edin
Neiman Marcus – Son telefon satış satışı,% 75’e kadar!
Nordstrom – Yaz satışı açık! 9/12 ile% 60’a kadar tasarruf edin
Saks Beşinci Cadde – Tasarımcı Satışı,% 70 kadar indirim!
Victoria’nın Hile-1000’lerin satış stillerinde% 40-70 tasarruf edin

Diğer not satışları:
Buffy – yatak takımlarında% 35 kadar
Parachute-Son şans ürünlerinden% 40 kadar tasarruf edin

En son yayınlarımızdan bazıları Corporette’deki…
Ofis için 12 basit updos

İlaçlarınızı almak için aklınızda bulundurmanız kolay yöntemler

Ann Taylor’da iş için ne satın almalı

İş kıyafeti ilhamı için tercih ettiğiniz TV şovları nelerdir?

İş yerinde size yardımcı olacak harika elma kısayolları

Perşembe günkü TPS raporu: Chantal Elbise

Günlük TPS raporlarımız, bir dizi fiyatta işe uygun kıyafetler öneriyor. Bu müthiş bir iş elbisesi gibi görünüyor. Yapay dantelli/sarma stilini, kolları ve mütevazı uzunluğu seviyorum. Kırmızı olarak görselleştirdim çünkü ayrıntıları en iyisini gösterir (karışık duygularım olan elbisenin tam uzunluğunu çalıştıran açıkta kalan fermuar dahil) – ama aynı zamanda görünen bir çivit/siyah kombinasyonda da mevcuttur. Bazı renk bloklu elbiselerin bazı Star Trek üniforma havasından kaçınırken gurur verici. Elbise Nordstrom’da 98 $, düzenli ve minyon. Kenneth Cole New York Chantal Elbise PSST: İşte mavi bir baskıda artı boyutlu bir yapay şal elbise. Tavsiye etmek istediğiniz müthiş bir parça gördünüz mü? Lütfen e-posta tps@corpetette.com.
Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşur ve Corporette® bu yazıdaki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alımlar için komisyonlar kazanabilir. Çok daha fazla ayrıntı için buraya bakın. Desteğiniz için çok teşekkür ederim!
Amazon.com ve bağlı sitelerle bağlantı kurarak ücret kazanmamızı gösteren bir satış ortaklığı reklam programı olan Amazon Services LLC Associates programına katılıyoruz.
9.23.22 için iş kıyafeti satışları (Favorilerimiz Kalın!):
Ann Taylor – Satın alma işleminizde% 30 indirim (istisnalar geçerlidir).
Amour Vert-Sezon sonu,% 50’ye kadar indirim (ipek bluzlar ve çevre dostu kıyafetler için harika).
Banana Cumhuriyeti-Yarı Yıllık Pals & Aile Etkinliği, Tam fiyat satın alma işleminizde% 40 indirim!
Banana Cumhuriyet Fabrikası-Yarı Yıllık Pals & Aile Etkinliği, Satın Alma% 50 İndirim!
J.Crew – Satış Stilleri Ekstra% 30
J.Crew Fabrikası – her şeyden% 50’ye varan indirim; Tüm kotlar 49,95 dolar; Üst kısımlar, tişörtler ve ayakkabılar ekstra% 15
Loft -% 50 indirim ve ücretsiz nakliye!
M.M. Lafleur -% 80’e kadar tasarruf edin
Neiman Marcus – Son çağrı satışı,% 75’e varan indirim!
Nordstrom – Yaz satışı açık! 9/12 ile% 60’a kadar tasarruf edin
Saks Beşinci Cadde – Tasarımcı Satışı,% 70’e varan indirim!
Victoria’nın Sırrı-1000’li satış stillerinde% 40-70 tasarruf edin

Diğer not satışları:
Buffy – yatak takımlarında% 35’e kadar
Parachute-Son Şans Ürünlerinden% 40’a Kadar Tasarruf edin

Corporette’deki en güncel makalelerimizden bazıları…
Ofis için 12 kolay updos

İlaçlarınızı almayı hatırlamanın kolay yolları

Ann Taylor’da iş için ne almalı

İş giysisi ilhamı için en sevdiğiniz TV şovları nelerdir?

İş yerinde size yardımcı olacak harika elma kısayolları

Uncategorized

Assam Standart Sarees

Dokuz Lovely Büro İpek Çimleri, ülke çapında birçok kadının en değerli bulundurmasıdır. Sarees çarpıcı ve bir Hintli kadın için birine sahip olmak kesinlikle gerekli. Aslında, standart sarees dünya çapında o kadar öne çıktı ki, dünyanın diğer bölgelerinden insanlar bile paralarını bu güzel perdelere yatırıyorlar.
[Ayrıca okuyun: Annenizin eski ipek sarısını kullanmanın farklı yolları]

Geleneksel sarees, Hindistan gibi çeşitli bir ülkede kendilerine ait farklı bir cazibeye sahiptir, inanılmaz bir sare çeşidi vardır. Altın ve Beyaz Standart Tasarımcı Kerala’dan Regal Kanchipurams’a kadar, bir sari sevgilisi için seçenekler sonsuzdur. Bugün hakkında konuşacağımız çok güzel bir saree, Teas-Assam ülkesinden.
Assam standart yarı sari
Ülkede keşfedilen en iyi standart sareeslerden biri Assam’dan. Bu sofistike parça yine de ülke çapında gördüğünüz dokuz çimden oldukça farklı. Gerçekten standart bir yarı sari ve tam dokuz metre gibi değil. Assam’ın bu mücevheri ‘Mekhela Chador’ olarak adlandırılır ve ister inanmaz olsun ya da inanmayın, ipekböceği tarafından yaratılan ipekten yapılır.
Mekhela Chadors’ın benzersizliği, giyilmeleri tipik bir sarie göre çok daha kolay olmalarıdır. Lehengas’a çok benziyorlar, ancak normalde orada olan stil olmadan. Sonunda, bir sari gibi görünüyorlar, ancak pallu’nun sonunu gerçekten görebileceksiniz. Mekhela Chadors o kadar farklı görünüyor ki, birçok kadın da aynı şekilde standart gelin sareesleri olarak benimsemeye başladı! Çarpıcı tasarımlarına bir göz atın:

Mekhela Chadors’ı farklı kılan nedir?
Bahsettiğimiz gibi, bu Mekhelas’ın yapıldığı ipek zamanla küratörlüğünü yapıyor ve Assam’ın geliştiği ana endüstrilerden biri. Bu güzel tasarımları üretmek için kullanılan üç farklı ipek türü vardır. Onlar hakkında biraz daha fazla anlayalım:

[SC: Mediad]
Assam Silks: Muga, Pat ve Eri
Assam’da yaratılan üç ana yerli vahşi ipek vardır – Altın Muga, Beyaz Pat ve Sıcak Eri.

Muga İpek
Muga, sadece Assam’da keşfedilen ipekböceği Antheraea Assamensis’ten oluşturulur. Bu ipek özellikle parlak yapı ve dayanıklılık için popülerdir. Bu, her yıkamada yapısı gelişen güzel bir ipek! Yani, soluk renkten asla şikayet etmeyeceksiniz!
İşte bazı şaşırtıcı Muga ipek kreasyonları:

Eri ipek
Sonuncusu, en nadir olanı Samia Cynthia Ricini tarafından yapılan Eri ipek. Bu ipek son derece yumuşak olduğu kadar sıcaktır ve esas olarak Assam’ın farklı bölgelerinde şallar ve yorgan olarak kullanılır. Son zamanlarda, ipek promosyonlar için çok sayıda tasarımcıya sunuldu ve Eri ipekli büyüleyici stiller buldular. Tam burada bunlardan birkaçı:
[Ayrıca oku: Star Sarees]

Bu güzel stillerle ilgili sorun, Assam’daki ipek pazarının ilgi odağı olmamasıdır. Burada yapılan standart sarees kendi yollarıyla özeldir, ancak insanlar zar zor dikkat ederler. Bu sarınların ön plana çıkmasına yardımcı olacak promosyonlar olmalı. Sahneyle ilgili yeni tasarımcılarla, bu ipeği tanıtmaları ve ülkemizde sunulan diğer tüm sarees kadar belirgin hale getirmeleri çok önemlidir!

Ekose

ekose, tatillerde giymek için tercih ettiğim parçalardan biri olmaya devam ediyor. Ben gençken, annem beni her zaman kurdelelerle ve genç yaşlarımda ekose önlüklerde giydirdi. Büyükannemin ekose etekleriyle tüketildim ve onları alabilmeyi istedim. Bugün, şaşırtıcı değil, hala ekose gibi.
Bugünün görünümü için, bir papyonla eşleştirerek ekose ekose bir androjen yönteme dahil ettim. Renkler dinamik ve zamansızdır; Ekose kesinlikle geleneksel bir düşme eğilimidir.
Ne giyiyorum
Asos pantolon (eski, bunu burada ve burada deneyin) // t-shirt (burada, burada ve burada deneyin) // papyon (koca ödünç alındı, burada ve burada, aynı şekilde burada deneyin) // opi çivi Polonyalı “Big Apple Red” (burada) // Ayakkabılar (burada, bütçe planı tam burada ve burada)
Dükkan görünümü ve benzer ürünler aşağıdaki

< >

JavaScript şu anda bu tarayıcıda devre dışı bırakılmıştır. Bu içeriği görüntülemek için yeniden etkinleştirin.

Aynı şekilde:

Yılbaşı Gecesi Kıyafet Konseptleri…

2022’de bakılacak heyecan verici moda kalıpları

Deri şortları nasıl ekleyebilirsiniz…

Denemek için evdeki gece kavramları tarih…

Bilin.

Haber almak için e -posta adresinizle kaydolun.

İlk adı

İlk adı

İlk adı

İlk adı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

Abone olmak

Abone olduğunuz için teşekkürler!