Creative Market’ten Ağustos Büyük Grafik Paketi – 39 $

Jul 16, 2022 Clothing Accessories

Creative Market’in 39 $ Grafik Paketi
Ayın ikinci haftasının başındayız ve bu, mevcut yaratıcı pazar grafik paketi için zamanın geldiğini gösteriyor.
Bu Ağustos ayında bütçenizden 39 dolar alıp bunları 1.556 $ değerinde bir dizi ince dijital kaynaklara yatırabilirsiniz. 90 ürün var, bu yüzden projeleriniz sadece kalite eklemeyecek, aynı zamanda daha az zamanda çok daha fazla yaratabilirsiniz. Bu tür bir paket, hem küçük hem de büyük şirketler için profesyonel işlerde zaman ve para tasarrufu gereken fotoğrafçılara, hastalığa, web tasarımcılarına veya pazarlama reklam öğelerine adanmıştır.
Promosyon paketinde yer alan mağazalar arasında Prepress Araç Seti bulunmaktadır. Birçoğunuz malzemelerini çok faydalı bulacaksınız çünkü kıyafetler, maketler üzerinde çok daha kesin olarak uzmanlaşıyorlar. Elbette kapüşonlu şablonlar, panel ve kamyoncu başlıkları, kadın singleti ve tişörtler var.
Bu paketi almak, her kategoriden her şeyden biraz,%97,4’ü tasarruf edecektir. Ayrıca, sosyal medya hesaplarınızdaki bağlantıyı paylaştığınızda kilidi açılan normal ekstra 3 freebies. Her zamanki gibi, dijital ürünler üzerinde geleneksel bir lisans var ve WordPress temaları GPL altında lisanslanmıştır.

0/5 (0 yorum)

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *