Archive: May 27, 2022

Uncategorized

Maksi önlük giymenin 5 nedeni, insanca mümkün olduğunca

Gerçek olalım, büyük olasılıkla tercih ettiğiniz maksi elbiseyi giymek için beş nedene gerek kalmazsınız – aslında, aşağıdaki neden üst kısım, beni dışarı çekmemi sağlamak için yeterli cüzdanım. Maxi elbisesi sadece kısa bir giyim makalesi değil, lanet bir yaşam tarzı. Twirl’a layık eğlencenin yanı sıra terzilik gerginliğinin en aza indirildiği yaşam tarzı maksimize edilir. Bu yayınlara ilham vermek, bugün mükemmel uzunluklarla eşanlamlı bir marka ve nefes kesici çiçek baskıları olan Hayumi Kim ile kullandığım elbise. Tereddüt etmeyin, satın almaya basın. Bu marka getirebilir. Zaten her iki renkte de aldım.

Aşağıda, Max-Out için tercih ettiğim beş neden.

Yumi Kimwoodstock Maxi Elbise (ayrıca bu uygun fiyatlı seçeneği de seviyorum)

Parisa Wang x Zanita Whittingtonaddied Kemer Çantası

Sebep 1: Maxi elbisesi en iyi tek hit harikadır
Maksi bir elbise giymek için birincisi ve muhtemelen birçok belirgin nedeni, aslında bir şeyi giyebilmeniz ve gün veya akşam için tamamen donatılabilmenizdir. Bunu ifade etmek için bir yöntem daha var mı? tembellik için moda. Şaka yapmak. Bununla birlikte, sevdiğim tek ve bir görünüm hakkında son derece düşük stres var ve bu özel elbise, tercih ettiğim aksesuarlardan birkaçı için ideal tuval. Ahem, kemer torbası.
Sebep 2: Her iki dünyanın en iyisi
Bir maxi elbisenin bacaklarınız için bir ceket gibi olduğunu söyleyecektim, ancak o zaman bunun için zaten bir isim olduğunu fark ettim. Beni duy, yine de. Maxi bir elbise ile, bir elbisenin tüm eğlencesini ve şenlikini elde edersiniz, ancak ya dışarıda soğuk olursa? Beklemem gerçekten klimayı gerçekten seviyorsa? Ya kucağıma bir buz kabı düşerse? Bu sonbaharın başındaki etkinlikten kaçınmak için hiçbir neden yok, sadece hizmet vermeyi bekleyen maksi önlüklerle dolu bir gardırop olduğunda değil. Bacaklarınızı her türlü rahatsız edici sıcaklık azalmasından sabit tutmak için ideal uzunluk, maxi elbisesi ayak bileklerden iklim yönetimi gibidir. Pantolon sıcaklığı ile bir elbisenin eğlencesini ve konforunu elde edersiniz. Kazan-kazan.

Madewellsari Crisscross Sandal

Sebep 3: Dramaaaaa!
Maxi önlükleri parti kadar göstermez. Gelirler. Bir açıklama yapmak istediğiniz her türlü zaman, Maxi elbisesi en iyi hareketinizdir. Elbiseniz bunun gibi ilahi bir baskı sunuyorsa daha da iyi, ancak düz renk Maxis bile varlıklarını duyuruyor. İleri git arkadaşlarım, uzun bir gece yap.
Sebep 4: Bacaklarınız “ofis dışı”
Bu sabah duşta tıraş olmak için yeterli zaman yok mu? Belki de kendini bronzlaştırıcı ile bir olay vardı? Bak, peeling yapmayı hatırlayamadım, kapak düştü, bunun hakkında konuşmak istemiyorum. Çözüm? Maxi elbise! Görmediğiniz dizlerinizin güneyinde olan her şeyi kolayca saklayarak, küçük bir etek olmadığında bir maksi elbise sizin için var. Perdenin arkasındaki buzağılara faiz ödemeyin.
Sebep 5: ‘Gram için yapın
Bu gece o twirl boomerang’ı çivilediğin gece. Pantolon gibi döneceğine inandın mı?!

Paredpools & Palms 50mm güneş gözlüğü

Aşağıdaki göz atma keyfi için tercih ettiğim maksi elbiselerimden birkaçı…

Uncategorized

Gelin Duş Elbisesi

Lydia Hudgens tarafından Fotoğrafçılık

Elbise: Rebecca Taylor (ayrıca burada) | Pompalar: Steve Madden (benzer) | Güneş gözlüğü: Ray-Ban | Saç/Makyaj: Caravan Stylist Studio’da Valerie

< >

[TheFeedProducts Style = ‘Dört’]

NYC’deki gelin duşumdan başka bir bakış, bu elbise (diyorum ki…) tüm zamanların favorilerimden biri olabilir. Biraz şeffaf, bu yüzden işe uygun bir siluet olmasına rağmen, bu profesyonel bir ortamda uçmak zor olurdu. Bununla birlikte, altında daha opak bir kayma ile, süper yaratıcı bir ortamda ondan kurtulabilirsiniz. İş giysileri bir yana, düğünle ilgili diğer etkinlikler için ve geleceğe giymeyi planladığım bir elbise. Hassas işlemeli dantel, uzun kollu ve midi uzunlukta etek ile, hem resmi hem de gayri resmi durumlara güzelce uyum sağlayabilen ve gerçekten ekstra mil gitmesine izin veren nadir parçalardan biridir. Brava, Rebecca Taylor. Beni tekrar anladın.

Instagram’da @Maryorton’u takip edin!

Dört

Uncategorized

Beyaz Kılıf Elbise Üçlemesi, Bölüm I: Günlük

Elbise: Zara (burada ve burada benzer) | Gömlek: Ralph Lauren (burada ve burada benzer) | Ayakkabılar: Birkenstock (burada ve burada da benzer) | Kolye: Jane Basch (benzer) | Bilezik: J. Crew | Güneş gözlüğü: Burada ve burada benzer | Lehçe: Essie (Lollipop) | Dudak: Stila (Ateşli)

Bugün, beyaz kılıf elbisesini şekillendirmenin farklı yolları üzerine bu haftanın üç bölümlük dizilerinin birinci bölümü. Bir ton kılıf elbisem var ve kurumsal bir ortamda çalışıyorsanız, sizin de yapmanız için iyi bir şans var. Ancak dolabımda asılı olan sayıya rağmen, nadiren onları şekillendirmenin farklı yollarını düşünüyorum ve bu nedenle ofis ötesinde onlardan fazla bir kilometre alamıyorum. Cazibelerinin bir kısmı, çalışmak için kapıyı acele ederken sabahları biraz düşünmeleri gerektiğidir. Bununla birlikte, gündelik hafta sonu toplulukları (bugün olduğu gibi) veya beşten sonra Aprés-çalışması karışık içecekleri için harika bir temel katman olabilirler (bu hafta daha sonra stilde göreceksiniz). Yani kılıf elbise oyununuzu tatmak istiyorsanız, bizi izlemeye devam edin… Pazartesi günü memnun kal!

Gönderiyi Alın:

Uncategorized

Örgü Kalem

Etek: Club Monaco (sadece satıldı! Burada, burada, burada ve burada benzer eteklere göz atın) | Kırp Üstü: Alice + Olivia (burada, burada, burada, burada ve burada) | Ceket: Eski, benzer burada | Ayakkabılar: C/O Beyaz Saray Kara Piyasası (burada, burada ve burada benzer) | İzle: C/O Daniel Wellington (% 15 indirim için ‘Memorandum’ kodu kullanın!)

< >

Serin sonbahar günlerinde dev, rahat, tıknaz örgü bir kazak atmaktan çok daha fazla memnun olduğum şey var. Serin sonbahar günlerinde, dünyaya bakmadan önce pantolon (veya etek ya da her neyse) giymem gereken yukarıda bahsedilen rahat lezzetle başımı ittikten sonra fark ettiğimden daha az şey var. Alt yarınız düşük gauge örgülerin yumuşak ve sürekli forcu olan kucaklanmasında kundaklanmış iken, alt yarınız boğulur… özellikle Pazartesi günü düşük gauge bir örgü olmayan herhangi bir şey genellikle çok fazla olabilir. dayanmak.

Bu muhteşem kazak eteğine girin. Daha önce çok sayıda örgü kalem etek yinelemesi gördüm ve genellikle ofise giymek için onları çok vücut süzme (okuma: garip) buldum. Ancak bu, Pazartesi sabahı bir rüya gerçekleşiyor. Rahat, affedici, şeklini iyi tutuyor, harika bir nötr ve bir çeşit Angelina var, ama çok Angelina değil, küçük bir stilistik oomph için yan yarık. Beni kaydet.