Balık kesim lehenga choli – en iyi balık kesimi lehenga choli tam olarak nasıl keşfedilir?

Apr 3, 2023 Clothing Accessories

Diwali için satın almayı planlıyor musunuz? Tam olarak bir sari veya rutin lehenga yerine bir balık lehenga kesmeye ne dersiniz? İsmine göre, bir balık kesim lehenga, benzersiz bir balık kuyruğu şekli vardır, uçlar yüzgeçler gibi parlıyor. Daha uzun ve daha yalın bir çerçeve yanılsaması sağlayan tüm vücut tipleri için son derece güzeldir.
Bir balık kesim lehenga giydiğinizde, size neredeyse denizkızı benzeri, muhteşem bir siluet sağlar. Kalçalarınızın eğrilerini vurgular, en iyi kadınsı duruşun görsel bir muamelesini üretmek için bacaklarınızın uzun görünmesini ve sonunda fişekleri dışarı çıkarır. O zaman balık kesim lehengas, hem genç kadınlar hem de kadınlar arasında oldukça çılgınca olduğu sorusu yoktur.
Peki bir balık kesme lehenga choli alırken neye dikkat etmelisiniz?

Uçlardaki parlama, balık kesim lehenga’ya mevcut Lehenga tasarımlarında özel bir görünüm sağlayan şeydir, parlamanın figürünüzü düzleştirmek için ideal bir miktar olduğundan emin olun. Kalçalarda biraz ağır ve biraz ağırsanız, o zaman çok fazla parlama, sadece çok daha kısa görünmenizi sağlayacaktır. Parlama dizlerinizden başlamalıdır, bundan daha yüksek bir yerde sadece felaket için bir tariftir.
Fitmake, lehenga’nın size mükemmel bir şekilde uyduğundan emin. Yerlerde gevşekse, ikinci cildi sevdiğiniz şekilde değiştirmek için deneyimli bir terzi alın. Kötü bir balık kesimi lehenga kadar çekici olmayan bir şey yok. Lehenga’nız gevşekse, sizi de sarkık görünmenizi sağlayacaktır, aynı zamanda hiçbir bayanın geçmesi gereken bir baş ağrısıdır. Bu yüzden her zaman Nick ve eğrilerinizi vurgulamak için lehenga’nızı sokun.
Pek çok insanın görmezden geldiği önemli olan önemli olan malzemedir. Lehengas materyali de tam olarak vücudunuza ne kadar iyi örtüldüğünü ve tam olarak ne kadar güzel göründüğünü tam olarak etkiler. Ağırlık ile gevşeyebilecekleri kadar özenle ele alınması gereken Lehengas gereksinimi ağır bir şekilde çalıştı. Bu nedenle, iyi dikişli olduklarından emin olun, ayrıca kullanılan kumaş, taşların ağırlığını ve kullanılan chumkis’i yönetebilir. Satin Lehengas’ı önleyin, çünkü saten bir süre sonra şeklini kaybetme eğilimindedir ve aynı şekilde kolayca frays.

[SC: Mediad]
Lehenga özenle dikilmişse kalitecheck. Ağır işlenmiş bir lehenga ise, iplik işinin hasar görmesini sağlamak için iç bir kumaş astarı olup olmadığını kontrol edin. Ucuz olan lehengas ile ilgili sorun, dikişlerin yıpranmadan önlemek için ikinci bir dikiş gibi ayrıntılara sahip olmamaları, çok daha sık görülmeleri, aynı zamanda çok iyi görünür olmayan ve sarsıntılı olmayan dikişler gibi, çok daha sık. Stillerin yıllarca dayanmasını sağlamak için büyük yüksek kaliteli iplik ve süslemeler kullanıldı. Dolayısıyla, Lehenga’nın yüksek kalitesi son derece önemlidir ve bir balık kesimi lehenga için çok daha fazladır, çünkü Lehenga’nın tercih edilen etkiyi gerçekleştirmek için kusursuz olması son derece önemlidir.

İşte internet perakendecilerinden sunulan bazı zarif balık kesim Lehenga Cholis.

Herkes bir balık kesim lehenga desenini zarafet ve zarafetle çıkaramaz. Bu yüzden rahat olduğunuzdan ve yalnızca bu stili seçtiğinizden emin olun.

Balık kesim lehenga tarzı giymek için farklı yöntemler vardır. Dupatta’yı farklı stillere sürerek varyasyonlar getirebilirsiniz.

Günümüzde kızlar için çok sayıda tasarımcı balık kesimi lehenga keşfedebilirsiniz. İster temel bir stil veya aşağıdaki gibi büyük bir şey bulmaya çalışıyor olun, her kız için en iyi balık ağı lehenga var.

Seçeneklerinizi sadece kutlama aşınması ile sınırlamanız gerekmez. Gelin Balık Web Lehengas da popülerlik kazanıyor. Aşağıdaki balık kesilmiş gelin lehenga stillerinden birkaçına bir göz atın.

Balık kesiminde bir lehenga choli kullanmayı sevmiyorsanız, balık kesme lehenga saree’yi deneyebilirsiniz.

Resim Kaynak: Pinterest.com

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *