Sert Times Giyim – Mitoloji, Yaban Hayatı ve Dövmeler

Nov 1, 2022 Clothing Accessories

Hard Times Limited, 2011 yılında tanınan Hertfordshire’dan bir İngiliz giyim şirketidir. Şaşırtıcı derecede çeşitli bir giyim şirketi kurmak için birçok yetenekli sanatçı ile işbirliği yaptı. Ancak kandırılmayın, bu şirket ‘zor zamanlar’ adlı adil payına sahipti, ancak hepsi fethedildi ve sıkı çalışma ve özveri yoluyla çözüldü; Genel olarak şirketi daha da büyük ve daha iyi yapmak!
Yönetmen ve CEO Matthew Crooks şöyle diyor: “2013 yılı boyunca şirketim muazzam bir başarı yaşadı. En büyük İngiltere festivallerinden bazılarına katıldık, gerçekten dikkat çekici insanlarla tanıştık, dünyanın her yerindeki binlerce insana binlerce gardırop sattık ve turna yetenekli kişileri keşfettik. Ayrıca Aralık 2013’te olduğu gibi en zorlu zorluğumuzla da karşılaşıyoruz. Bu beni karanlık bir yere götürdü, ancak sevgi ve destekle beni bu şirketi daha da büyük ve daha iyi hale getirmeye itti. ”
Şirket, insanların kısıtlamalarından tamamen kurtulmaları ve tıpkı yaptığı gibi, “zor zamanlar” ı büyütmeleri için militar.
Etkiler, yüce müşteri deneyimi için daha kaliteli giysilere, özelleştirilmiş hesaplara odaklanmadan mitoloji, vahşi yaşam ve dövme tasarımlarından gelir.
Bu, sürekli olarak yeni ufuklara yönelik bir giyim şirketidir ve bir sonraki kalıptan tamamen kurtulmak için arar.

0/5 (0 yorum)

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *