Herhangi bir vesileyle gingham giymenin 15 yolu

Dec 24, 2022 Uncategorized

Gingham’ın ne olduğunu merak ediyor musunuz? Klasik bir baskı – pistte yer alan tasarımcılar sayesinde parkın ötesinde çalışan eğlenceli ve sevimli bir stil seçeneği. Evet, bu bir bahar elyafı ama yaz boyunca sürüyor (yani önümüzdeki birkaç ay boyunca dişli kıyafetlerini giymek için bir bahane yapabilirsiniz).
Sizi herhangi bir vesileyle Gingham’ı giymenin 15 yoluyla almadan önce, şemsiyede bazı eğlenceli gerçeklerle başlayalım:

İlginç moda bayt!
Gingham 17. yüzyıla geri döner.

Çizgili bir kumaş olarak ortaya çıkan gingham, ekose veya kontrollerde yaygın olarak görülür.

Malay dili, “Genggang” ın çizgili anlamına geldiği Gingham kelimesinin kaynağıdır.

Gingham kumaşlarının renk söz konusu olduğunda sağ tarafı veya yanlış yoktur, çünkü kumaşlar dokumadan önce renklendirilir. Desen daha sonra basılmaz veya boyanmaz.

Sezonun Manchester United Futbol Takımı 2012/13 ev kiti, 18. yüzyıldan beri Manchester’ın pamuk fabrikalarında şemsiye üretme tarihine bir övgü olarak Gingham kontrolleri içeriyor.

İngiltere’de özellikle erkekler arasında, Gingham kumaş 1950’lerde ve daha sonra 1970’lerde büyük bir hit oldu.

Şık Moda Gingham Kıyafetleri Nasıl Giyilir
Gingham gömlek, Zara Gingham Top, Zara Gingham etek ve daha fazlası, gingham ile modayı keşfetmek için çok fazla seçenek var. İstediğiniz yere gidin ama şemsiye kıyafetleri ekstra çaba sarf etmeden sizi öne çıkaracaktır. Gingham hem resmi hem de gayri resmi bir görünüm için çalışır, bu nedenle kıyafetinizi vesileyle veya ihtiyaca göre değiştirin.
Aşağı kaydırın ve ilham alın.

1. Şık Dingham Kıyafet Fikri
Bir çift gingham kot pantolon var mı? Devam edin ve temel bir siyah üst ile giyin. Bu basit kıyafet son derece rahat ve aynı zamanda herhangi bir gündelik fırsat için giymek için moda. Eğer bir saat veya bilezik gibi şık aksesuarlar giyerseniz, genel görünümünüz bir wow faktörü etkilemek ve yaratmak için kilometrelerce ilerleyecektir.

2. Gingham Midi Etek Kıyafet Fikri
Gingham etekteki zarafet bölümüne bakın. Basit bir siyah üst ve bir çift siyah daire ile eşleştirin ve zahmetsizce serin görüneceksiniz. Ayrıca, dişli kıyafetinize daha fazla tutum katmak için uzun bir kolye giyebilirsiniz.

3. Beyaz Gömlek ve Dogmham Kıyafet:
Klasik beyaz gömlek, herhangi bir durum için Gingham’ı giymenin 15 yoluna geldiğinde asla cazibeyi kaybetmez. Beyaz gömlek ve şemsiye etek kıyafeti bu kombinasyonu süper şık ve herhangi bir kadını süper şık görünmesini sağlayabilir.

6. Şık dişli elbisesi
Aşağıda gösterilen gibi iyi adlandırılmış bir elbiseye ihtiyaç duyduğunuz zamanlar vardır. Görünüşe göre mükemmel kıyafet, değil mi?

7. Omuz dışı şemsiye kıyafeti
Ne olursa olsun modaya uygun görünüyor. Kendinize böyle şık şemsiye kıyafetleri satın alın ve kaygısız bir ruhla tatilinizin tadını çıkarın.

8. Gingham’da Oldukça Kırmızı
Bir randevuya gitmeli mi yoksa tatiller mi geliyor? Bu dişli elbisesini giyerek güzel ve çekici görünün.

9. Siyah deri ceketli şemsiye elbise
Bu bahar şık görünmek istiyorsanız (yani havada biraz nip olan bir mevsim anlamına gelir), titremeleri siyah deri bir ceket ve temel şemsiye elbise ile uzak tutabilirsiniz. Aldığınız minimal ve şık görünüm.
[SC: Mediad]

10. Modaya uygun dişli elbisesi
Hepsi parlamada. Aranan etek, bu şemsiye elbisesine bir sürü tavırla pompalar, bu yüzden kendiniz için benzersiz ve farklı bir elbise seçeneğine sahip olursunuz. Beyaz spor ayakkabılar bu kıyafeti zarif ve rahat giymek.

11. Güzel şemsiye görünümü
Bu temel bir şemsiye elbise, ancak onunla gitmek için doğru aksesuarlar varsa vay ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Basit bir bilezik, parmak halkaları veya hatta saç renkli sarışın ve bir tarafta tousled olabilir.

12. Şık dişli kıyafeti
Bu şemsiye mahsul üst ve pantolon, bayanlar için süper hevesli bir takım elbise yapıyor. Çok basit ve şık, basit ila özel günler için giyebilirsiniz.

13. Gömlek Dogmham Kıyafet:
Gingham gömlek her yerde görülebilir. Sizinkinin şık görünmesini istiyorsanız, gingham gömleğinizi siyah bir etekle eşleştirin. Uzun bacaklarınızı da göstermenize yardımcı olur, o.

14. Denim şortlu şemsiye gömlek
Neden sadece etek, bir gingham gömleğini zarif bir kot şortla eşleştirebilirsiniz. Bu, kıyafetleri hafta sonları rahatlamak için mükemmel hale getirir.

15. Çalışmak için Gingham kıyafeti
Dogmham gömleğini siyah pantolon ve pompalarla eşleştirdiğinizde, moda çubuğunu birçok kez yükselttiniz. Kısacası, güç pansumanın ilginç bir yoludur. Ayrıca gömleğinizi pantolonunuza sokduğunuzda, şüphesiz bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayacak ve figürünüzü göstermenin daha iyi bir yolunu sunacaktır.

İşte gingham elbisesi giymenin daha fazla yolu –
Tatilde

Brunch’a

Plaja

Spor salonunda
Bir röportaj için
Bir gece için

Bir randevu gecesinde

Ofiste

Bir düğüne
Evde uzanmak için

İşten mutlu saatlere kadar
Parti için

Bir müzik festivali için

Alışveriş için

Bir dişli elbisesi, solo giyilmesi gerektiği anlamına gelmez. Glamy cazibesini yükseltmek için şato, ceket ve Kemerler Gingham gibi aksesuarlar giyebilirsiniz.
Artık gingha giymenin 15 yolunu bildiğinize görenull

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *