Bu bahar kişisel etiket giysiler üreticileri tarafından temel giysiler desenleri

Jan 20, 2023 Clothing Accessories

Bu bahar kişisel etiket giysiler üreticileri tarafından temel giysiler desenleri
01/01/2019, Alanic Global tarafından yayınlandı
Mevsimlerin modifikasyonu ile, mevsimi tamamlamadan, bakış açımızdaki senkronizasyonu kıran gardıroplarımızı buna göre yenilemeyi hatırlayamıyoruz. Kişisel etiket giysileri markaları, kesinlikle her mevsim kıyafet koleksiyonlarına sahip olan perakende mağazaların yanı sıra, modaya yardımcı olan mevsimlerin modifikasyonu ile yeni stoklarla çıktıkları için çok yönlü bir seçenek haline geldi. Tüm yıl boyunca büyüleyici stil bölümlerini kabul edin. Bu yıl baharın gelişiyle birlikte, dünya çapında en yeni ve en yeni moda vurgularına uymadan garip olanı olmadığınızdan emin olmak için gardırobunuza biraz dönüş eklemek için ateşli bir gereklilik var. faliyet alani, sahne. Bu yıl da, ABD’deki önde gelen kişisel etiket giysiler üreticileri, baharın canlı mevsimini simgeleyen bazı temel stilleri getirdi. Onlara rağmen gidelim:
Çiçek aksanları
Çiçekler, her yıl gelen ve parlak ve dinamik çekiciliğinden dolayı herhangi bir yere gitmesi ima edilmeyen bir moda modelidir. Bu nedenle, çiçekler bu sezon bir kez daha geri döndüğünde ve kişisel etiket giysileri markaları, bu yıl bahar koleksiyonlarını ve etekler, üstler, önlükler veya bluzlar olsun, çiçek baskıları ve motiflerle süslenmiş kıyafetlerle tazelenmişlerdir. Bu sezon özellikle pantolondaki çiçekli desenlerle çiçek açıyor!
Oynak palazzo
Her mevsim güçlü bir geri dönüş yapan klasik desenlerle, Palazzos veya Broad Legged pantolon da dünya çapında moda sahnesine yeni bir kenarla tekrar girdi. Sıradan renk engellemeye basılan Boho moda oldukça palazzos, rahat hafta sonu gezintileri için mahsul üstleri ile ve aynı zamanda şirket gezilerine cilalı yarı resmi bir bakış için özel blazerlerle kullanılabilir!

Özlü çizgiler
Onları sevebilirsiniz, sevmiyorsunuz, ancak onları göz ardı edemez! Gerçekten de kıyafetlerdeki çizgili desenler hakkında konuşuyoruz. Fitness merkezinde veya partide, geniş ila dar, dikey veya yatay, çizgili sadece modaya uygun görünümleri değil, aynı şekilde kolayca daha ince veya hantal görünmesine yardımcı olur. İster monokromlar veya renkli olsun, önde gelen bir kişisel etiket giysisi üreticisi kesinlikle farklı giysiler parçalarında çizgiler için özel bir yer sunmaktadır.
Crisp-Creamy Beyaz Takımlar
Klasik Beyaz’ı bu baharın uygulanan renklerinden biri olarak sergileyen pist desenleri nedeniyle, kişisel etiket yapımcıları da bu rengi benimsedi ve çok az tasarımlarda kadınlar için Stark Beyaz uyumları ile resmi giyinmede bir değişiklik yaptı. Blazer veya geniş bacaklı pantolon olsun, bu uyumlar işyerinizde tamamen mod cazibesi yapabilir!
Vintage Style
Moda, çağdaş trendlerle ilgili değil, aynı şekilde her kadının vücut tipini salladığında vintage yaşlanmayan topluluklarla ilgilidir! Akış uzunlukları, modaya uygun süslemeler, havalı baskılar ve metalik tamamlamalar ile vintage tarzı önlükler, geri dönüşlerini etkili bir şekilde yaptı ve kişisel etiket işletmeleri müşterilerini bu klasik özle ikna ediyorlar.
Tik kalem etekleri
Tarih gecesinde, ister iyi arkadaşlarla veya hatta işyerinde kahve içinde olsun, kalem etekleri kadınlara çok ihtiyaç duyulan kadınsı duruş sunar. Yayların şirin renklerinden serin desenlere kadar, bu etekler en zarif siluet için şık bluzlar veya şık tees ile kullanılabilir.

Etiketler:
Özel Etiket Giysileri
Özel Etiket Giysleri Üreticisi
ABD’de özel etiket giysiler üreticileri
Özel Etiket Giysleri Üreticileri ABD

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *