Glamour Kills

Jul 21, 2022 Uncategorized

Glamour Kills, Marc Capicotto tarafından bir Amerikan markasıdır. Marka beni sürümleriyle sürekli etkiledi, ancak geçmişte güvercin deliği için oldukça kolay oldular. Oldukça giyilebilir bulduğumuz tüm baskılarda çarpıcı. Stil genellikle yüksek sesle iğrenç renkler kategorisine girebilir. Basit logo tees de kötü değil (uçan domuzdan sonra bak).
Glamour Killswe ayrıca, mükemmel kalitesi nedeniyle cazibe öldürmelerini sever,% 100 belirli cazibe öldürmeleri Amerikan kıyafetlerini kullanır.Bölüm, tasarımlarından çok etkilendim ve bir sahne çocuğu iseniz onları kontrol etmenizi tavsiye ederim, Ama olmasanız bile, fantezinize uygun iki tişörtden biri olmalı.
Her şey Glamour Kills’in imza uçan domuzuyla başladı. Mark, “İlk gömlek,“ Domuzlar uçtuğunda ”olarak adlandırıldı. Bana göre, bu ifade her şeyin olabileceği anlamına geliyor ve hayatımı ve şirketi bu şekilde temel alıyorum. Sanatımı gömleklere koymak istedim ve insanların onları satın alması bir bonus teklifti. ”
Glamour Öldürmeleri Giyim muhtemelen müzik sahnesindeki en tanınmış markalardan biridir.
glamourteesglamourtees

Glamourteesglamourteesglamourteesglamourteesglamour, kültürün ipliklerini bir araya getirir. Tişörtleri, hoodies, mayo ve kotları bir rock n ’roll kenarını şık bir modernizmle birleştiriyor. Estetikleri moda, ama yine de yeraltında. Tasli, ama yine de sinirli. Canlı ama ince. Gençlik yaşam tarzı markalarının geleceği; Bu cazibe öldürüyor.

0/5 (0 yorum)

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *