İdeal Kriket Giysilerini Satın Alma Kılavuzu

Nov 22, 2022 Clothing Accessories

İdeal kriket kıyafetlerini satın almak için rehber
13/04/2015, Alanic Global tarafından gönderildi
Kriket, özellikle Hindistan, Avustralya, İngiltere, Güney Afrika, Yeni Zelanda ve Zimbabve gibi ülkelerde, dünyanın her yerinde çok popüler bir spordur. Uygulama seansları ve maçlar sırasında ideal kıyafet giymek, keyifli bir oyun deneyimi için mutlak bir zorunluluktur. Kriket kıyafetleri hakkında yeterince bilmediğinizi düşünüyorsanız, size yardımcı olacak birkaç şey var.

• Kriket üniformaları da popüler olarak kriket beyazları ve pazen olarak bilinir ve formalar, jumperlar, pantolon ve jockstraps’tan oluşur. Bu üniformalar, profesyonel ekibin temsil ettiği farklı uluslara bağlı olarak çeşitli renklerde mevcut olsa da, amatörler normalde beyaz renkli üniformalar giyerler.

• Jersey’in malzemesi polyester olmalıdır, çünkü nemi nem alabilme yeteneğine sahiptir ve oyuncuyu titiz bir uygulama seansından sonra veya güneşin bunaltıcı ısısı altında bir maç sırasında kuru, şaşırtıcı ve rahat tutar. Kriket, bolca terlemeye ve yanlış kıyafetlerin giyilmesine yol açan yorucu açık hava fiziksel aktivitelerini içeren bir spordur.

• Jersey ve pantolon ideal uyum olmalıdır. Çok sıkı oturmamalıdır, çünkü bu tam hareket özgürlüğüne izin vermez ve ne de çok bol olmalı, ancak yeterli nefes alanına izin vermemelidir.

İdeal üreticiyi bulmak neden çok önemlidir?
Bir kriket takımı için kriket giyim almanız gerekiyor mu? Bunu yaparsanız, yapmanız gereken ilk şey, size toptan satış üniformaları sağlayabilecek kısa liste muhtemel kriket giyim üreticileridir. Kriket formaları toptancılarıyla ilişkilendirilmenin önemli faydalarından biri, ihtiyaç duyduğunuz şeyler için farklı yerlere gitme konusunda endişelenmenize gerek yoktur, bunun yerine her şeyi tek bir yerden almaktır. Kulağa uygun geliyor, değil mi? Ayrıca, spor kıyafetleri farklı imalat evlerinden üretilip tedarik ediliyorsa, durum böyle olmayabilecek tutarlı bir üniforma kalitesinin korunmasına yardımcı olur.

Kulübünüzün, oyuncu adınızı ve numara veya sponsor ayrıntılarınızın logosunu dahil etmek istiyorsanız, özel kriket kıyafetleri sağlayan ve toplu siparişlerinizi yönetecek kaynaklara sahip üreticiler ve kriket giyim satıcılarını aramanız gerekecektir. Alıcıların kendi tasarımlarını dahil etmelerini sağlayan veya herhangi bir katalog arasından seçim yapabilirler.

Kriket ekibiniz için kıyafet satın almaya hazırsanız, seçkin ve saygın üreticiler, toptancılar ve satıcılar arayın ve genç ve yetişkin oyuncuların en iyi giyen rahat kıyafetlerini oynamasına izin verin.

Etiketler:
Kriket giyim üreticileri
Kriket giyim tedarikçileri
Kriket formaları toptancılar

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *