Özel Durumlar İçin Skinny Jeans nasıl şekillendirilir

Dec 8, 2022 Clothing Accessories

Özel günler için skinny jeans nasıl şekillendirilir
01/06/2021, Alanic Global tarafından gönderildi

Giymek veya takmamak için? Bu genellikle belirli kıyafetlerle ilgili olduğu zamandır. Bununla birlikte, skinny jeans durumunda, reaksiyon neredeyse her zaman yankılanan bir evet. Bu dipleri bu kadar olağanüstü yapan şey, sadece iyi görünmeleri değil. Hala çok gurur verici, esnek ve şıklar – ama aynı zamanda klasik bölgelere zarif bir şekilde geçmeye devam ettiler.
Çocuk partileri
Tanınmış giyim üreticilerinden kot pantolon, gevşemek ve birlikte olduğunuz şirketten zevk almak istediğiniz bir gün için idealdir. Büyük bir tunik veya hatta bir kapüşon giyin – söz konusu parti türü için uygun bir moda duygusu yaratmak için giymeniz gereken her şey. Örneğin, bir lokantaysanız, diğer annelerin ve babalarınızla oturabilir ve bir yemek paylaşabilirsiniz. Ve yıkamaktan sorumlu olmadığınız için, karmaşadan endişe duymanız gerekmez.
Futbol maçları
Sonbahar tarihsel olarak taze hava, kademeli olarak gökyüzü ve her şeyi balkabağıyla bağlantılıdır. Yılın büyüleyici bir zamanı ve eski pazen gömleklerinizi kazmak için hala iyi bir neden. Evde uzanırken, rahat tepenizi bir çift joggers veya yoga pantolonuyla eşleştirerek hızla yaşanmış görünümü hızla elde edebilirsiniz, ancak pazen bir futbol maçına giymek de eğlencelidir.
Kasabada bir gece
Bir randevu gecesi için en sevdiğiniz Jersey elbiseniz veya etek ve güzel bir bluz için ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte, neredeyse bir çift skinny jeans’ta bir araya getirildiği gibi zahmetsizce bakabilir ve hissedebilirsiniz. Bütün görünümün temeli olarak dipleri düşünün. İster daha sportif bir görünüm ister veya biraz daha resmi bir şey denemek istiyorsanız, çok sayıda seçeneğiniz var.
Gayri resmi buluşma
Arkadaşlarla veya ailenizle yetişmek için kot pantolon giymek oldukça yaygın bir olay gibi görünüyor. Peki ya biraz daha giyinme niyetiyle çok daha rahat bir olaysa? T-shirt ve spor ayakkabı içermeyen bir vizyonunuz varsa skinny jeansınızın sizi yönlendirmesine izin verin. Örneğin, kotları şık ve şık bir tunikle eşleştirmek, kızlarla öğle yemeği için çok daha fazla bir araya getirilmiş hissetmenin en iyi yoludur.
Eğer ABD Toptan Kadın Giyim satın almayı düşünüyorsanız, bugün güvenilir bir üreticiyle temasa geçin.
Ses Sürümü: Buraya Tıklayın
Yön:

Etiketler:
En iyi toptan kıyafetler
Giyim Üreticileri
ABD’deki giyim üreticileri
toptan kıyafetler
Toptan Giyim Üreticileri
Toptan Giyim Tedarikçileri
toptan giyim satıcıları
Toptan Kadın Giyim
Toptan Kadın Giyim Üreticileri
Kadın Giyim Üreticisi

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *