Trend Memo 2. Gün: Luxe Leisure

Jul 13, 2022 Uncategorized

Çizgili Flare Pantolon: Gucci (burada ve burada uygun fiyatlı alternatifler) | Üst: Eski, burada ve burada benzer | Kırmızı Çanta: Nico Giani | Sandalet: Steve Madden | Güneş gözlüğü: Elizabeth ve James

Sonbahar/Kış trend notunun ikinci günü, moda sahnesine hakim olan yükseltilmiş, göz alıcı eğlence giysileri ile ilgilidir. Atletik esintili tasarımlar son birkaç yıldır deli gibi pistlere çarpıyor ve bu sezon tasarımcılar trendde ikiye katlanıyordu.

Bu sezonun devam eden atletik esintili trend üzerindeki bükümü, lüksün ek unsuru-çok daha resmi kumaşlar ve lüks detaylar-yenilenmiş, yeniden hayal edildiğini ve hatta her zamankinden daha iyi bir şey yapmayı düşünün. Demek istediğim, günlük olarak böyle sersemletmeme izin veren bir eğilim mi? Bu konuda deli değil. Ayrıca, bu eğilimin bir Netflix Binge Sesh’ten Streetstyle Chic’e sadece bir çift pompaya kayarak gitmeme izin verdiği gerçeğine de kızmıyorum.

Çalışmak için giy

Yan çizgili pantolonun ofiste kamera hücresi yapamayacağını kim söyledi?! Tüm Muz Cumhuriyeti X Olivia Palermo koleksiyonu ateş, ancak bu bağcıklı yan şerit pantolon ve bu smokin şerit pantolon favorilerimden ikisi.

Beni birçok kez stil gördüğünüz gibi, jogger tarzı elbise pantolonu ofiste bir gün boyunca klasik pompalarla müthiş görünüyor (artı bunlar 100 doların altında!)

Bu sezonun Athleisure’daki lüks bükümü sayesinde, yükseltilmiş bombardıman uçakları şimdi ofis-prepopos altına giriyor. J. Crew’dan gelen bu kadife numarası, saten cami ve pantolon ile katil olurdu.

Atletik insirlik sadece gerçek yollarla (pantolon, yan şerit pantolonları, vb.) Görünür değil, aynı zamanda bir ceket çizgisi veya bir kazak şeriti gibi çok daha soyut bir yorum olarak ortaya çıkıyor.

BRB, ofis dışı

Şu anda bu varsity’den ilham alan Aplikeééd hırka takıntılıyorum ve bu DVF renk bloğu kazak da bağırıyor çünkü harika.

Bu çizgili kaşmir kazak, tüm sezonda yaşayacağınız bir şeydir. Ayrıca çarpıcı bir bordo gölgesinde geliyor, sadece#1’in yeterince cazip olmadığı durumlarda.

Yeni bir bombardıman uçağı için pazardayım ve bu klasik siyah üniversite ceketine (150 doların altında!)

Pijama giyinme tercih ettiğiniz eğlence tarzı ise, bu Madewell ipek-satin bluzuna ve bu klasik siyah ipek seçeneğine göz atın. Renkli yaşamak ya da #AllblacKeverything takıntınıza devam etmek için… soru bu.

Sezonun en sevdiğim lüks eğlence parçaları

Trend Memo serisinin geri kalanına göz atın!

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *