Yüksek moda aşınmasındaki ince çizgi bölünmesi, süblimasyon giysisinde

Jan 18, 2023 Clothing Accessories

önemlidir, yüksek moda aşınmasında ince çizgi bölünmesi süblimasyon giysisinde önemlidir
26/11/2014, Alanic Global tarafından gönderildi
Spor, spor salonu ve fitness giyim arasındaki ince çizgi yıllar içinde önemli ölçüde azalmıştır. Modadaki çizgilerin bulanık olduğu bu özel senaryo, her sezon tamamen yeni bir topluluk sunması için iyi tanınan her süblimasyon giyim üreticisi için cesaret verici bir unsur olmuştur.
Spor, fitness ve spor salonu giyim segmentinde, aynı zamanda düzenli aşınma segmentinde olduğu gibi, çok modaya uygun giyim, birçok üreticiyi süblimasyon baskısı ile son derece şık, şık ve mükemmel gelişmiş kıyafetlerde özel yaratıcılığı seçmek için kanalize etti. Çok fonksiyonel aşınma için ideal olabilir.
Sublimasyon Giysileri gibi yüksek teknolojili baskı kıyafetleri keyifli bir devrim getirdi
Modern zamanlarda basılı kıyafetler aranan birçok kişi süblimasyon aralığıdır. Yüksek teknolojili baskı kıyafetleri, moda endüstrisinde kesinlikle keyifli bir devrim getirdi. Çok havalı ve modaya uygun tişörtler, gömlekler, ceketler, hoodies, yüksek profilli mağazalarda bulunan her türlü sporla ilgili kıyafet ve aksesuar var, kendi üretimleri, dağıtım ve birimler tedarik etmek.

Teknik olarak gelişmiş bir baskıya sahip süper akıllı ve iyi gelişmiş giyim, çok yüksek profilli ve yüksek moda aralığı olarak kabul edilir. Kumaş, görünüm, tasarım ve renk zenginliği, çok moda sevilen kıyafetlerle birlikte, pansumanı ideal pozitiflikle emülsifler.
Sadece son derece yetkin ve yüksek profilli süblimasyon giyim üreticisinin olağanüstü koleksiyon sunmasının nedenleri
Süblimasyon prosedürü, tamamen tozsuz, hijyenik ve temiz bir çevre içinde gerçekleştirilmesi gereken son derece gelişmiş tekniği içerir. Sadece bu tür özel tekniklerin herhangi bir rahatsızlık olmadan gerçekleştirilmesi için bir kenara bırakılan büyük alanlara sahip üreticiler, baskıyı büyük ölçekte gerçekleştirebilir.
Büyük üretim kapasiteleri olan tüm yüksek profilli üreticiler, büyük lotlarda çok sayıda kıyafetin yazdırılması için kullanılan özel mürekkep jetleri ve ısı presine sahip birden fazla tablaya sahiptir.
Birkaç nedenden dolayı süblimasyon kıyafetlerinin yükselişte popülaritesi
Bu özel baskı teknolojisi, her bir tasarımda düzgün ve temiz çizgilerle kumaşa en iyi sızan inanılmaz derecede yüksek kaliteli bir baskı sunar, böylece görüntü gibi gerçek grafikleri tam renkte ortaya çıkarır.
Süblimasyon baskısı kıyafetlerinin çok yumuşak dokusu, yüksek dayanıklılığı, solmayan tam ve hızlı rengi ve bu tür kıyafetlerin getirdiği inanılmaz modaya uygun görünüm, onu çok popüler bir aralık haline getirdi.
Etiketler:
süblimasyon kıyafetleri
Süblimasyon giyim üreticisi
Süblimasyon giyim toptancısı

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *