Blush ve Black

Apr 21, 2022 Uncategorized

bugün, yarın ve Pazartesi, uzun zamandır tercih edilen marka Boden ile üç bahar görünümü sergileyeceğim! Bugün ilk bakış, bu süper harika siyah yan şerit ile allık kırpılmış pantolonlarını içeriyor. Klasik, esnek bir silueti korurken, şıkları klasikle kaynaştırmanın yanı sıra bugünün spor giyim temalarını atletik esintili yan şeritle alarak çok sevdiğim birkaç şey var-çok çivilediler.

Bu fantastik dantel sivri uçlu daireler hariç, görünümün geri kalanını temiz eşleştirme basit siyah ve beyaz parçaları tuttum. Dantelli daireler tam olarak nasıl giyileceğine dair son yayınımı üç yolla hatırlarsanız, dantel trendinin büyük bir hayranı olduğumu zaten anlıyorsunuz. Ancak, bugünkü görünüme kadar, daha önce konik ayak bileği pantolonları ile gitmelerini hiç hayal etmedim. Ama karanlıkta giymek istediğim ayakkabıları keşfedemediğimde, dolabım olan tehlikeli uçurumlar, bunları çok lat-lat-lat-lat-to-to-to-to-to-toing -Bu çaresizlik. Ve, penisilin ve çikolatalı kurabiyelerin keşfi gibi hata ile üretilen diğer hayat değiştiren icatlara son derece benzer şekilde, kazara kombinasyon stil cennette yapılmış bir eşleşti.

Çalışan kız için, her şeyle birlikte siyah blazer bir ofis zımbasıdır. Bununla birlikte, bu geleneksel bahar renkli pantolonlardaki atletik dönüşe benzer şekilde, geleneksel blazer’ı ferahlatıcı bir tutamak keşfetmekten her zaman heyecanlıyım. Yüksek bir tüvit dokusu, kırpılmış bir siluet ve desen kravat ezmesi detaylarında, ferahlatıcı bir iş giysisi golü yapan geleneksel ve çağdaşın mükemmel bir kombinasyonuna sahipsiniz.

Boden’in canlı formuna sadık kaldığında, bu parçaların tümü birkaç renkte mevcuttur, bu nedenle tüm parlak tonlu seçeneklerini aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla inceleyin!

Pantolon: c/o boden | Gömlek: c/o boden | Ceket: c/o boden | Çanta: c/o boden | Daireler: C/O Boden | Bilezik: Monica Vinader | Küpe: Mejuri (burada ve burada benzer) | Güneş gözlükleri: Harikalar Diyarı | Dudaklar: NARS (Bansar)

< >

Bu yayın Boden ile ortaklaşa oluşturuldu.

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *