Spor Giyim Üreticilerinin Yaşının Gelmesi

Sep 22, 2022 Uncategorized

Spor Giyim Üreticilerinin Yaşının Gelmesi
19/06/2015, Alanic Global tarafından gönderildi
Spor giyim üreticilerinin sayısı son on yılda dik bir artış gösterdi. Başka bir deyişle, çok küçük ve niş bir sektör sınırlarını itti ve piyasa oyuncuları sayılarda şişti. Sporun modernizasyonu ve farklı oyunların pazarlanmasına para akışı ile sadece izleyicilerde değil, aynı zamanda takipçilerinde de olağanüstü bir artış oldu. Genç nesil şimdi en sevdikleri spordan kariyer yapmayı düşünüyor. Oyuncularına gerekli spor aksesuarlarını sağlama konusundaki çok sayıda koçluk kurumu var. Spor giyim üreticileri bu tür kulüp ve kurumların ihtiyacına hitap ediyor. Ripple Effect gibi, spor aksesuarlarının perakendecileri, spor eşyalarıyla uğraşan küçük işletme evi ve hatta en fazla ekonomik oranda toplu olarak satın alan spor ürünlerinin toptancıları da sayıca büyüdü.

Spordan bahsettiğimizde Avustralya, aklınızı hemen geçen bir ülkedir. Avustralya spor kıyafetleri üreticileri bu işi yeni bir seviyeye taşıdı. Çok sistematik bir formatta çalışırlar. Ürünü tasarlarlar ve kontrol süreçleri aracılığıyla test etmelerini sağlarlar ve daha sonra gerekli pazarlarına hitap ederler. Sistematik süreçler tam bir paradigma kayması sağladı.

Bu çağın üreticisi bir pazar araştırması yürütür ve buna dayanarak ürün dizisine karar verir. Farklı sporlar gibi farklı ülkeler. Farklı pazar talepleri üzerinde çalışan belirli bir ekibleri var. Özelleştirilmiş ürünler sunarlar, ancak her ürünün dakikalık teknik gereksinimini hallederler. Kumaş kalitesi optimumdur ve ürünler paketlemeden önce çeşitli kalite kontrollerinden ve örnekleme prosedürlerinden geçer. Aslında, sadece şiddetli testi geçtikten sonra kumaş değirmenden fabrikaya aktarılır.

Bu firmalar, trend belirleyici olabilecek yaratıcı tasarım kavramları üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Spor malzemelerinin üretiminden sonra satış ve pazarlama rolü gelir. Şirketler, farklı pazar fikirleri olan belirli ekiplere sahiptir. Spor giyim üreticileri de ağı ürünlerini pazarlamak için küresel bir platform olarak kullanıyor. Tüm katalogları web sitesinde sergileniyor.

Bu üreticiler, bir perakendeci veya işletme sahibi için her zaman ihtiyatlı olan toplu satın alma konusunda ağır indirimler duyururlar. Perakendeciler, spor giyim stokunu indirimli bir oranda inşa etmeyi ve daha sonra ikincil pazara önemli kârlar getirmeyi severler.

Etiketler:
spor kıyafetleri üreticileri
Spor Giyim Üreticileri
Spor Giyim Üreticileri Avustralya

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *