Yüceltilmiş hoodies giymenin ilginç yollarını mı merak ediyorsunuz? İşte gidiyorsunuz

Sep 18, 2022 Uncategorized

Yüceltilmiş hoodies giymenin ilginç yollarını merak ediyor musunuz? Hadi bakalım
15/07/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
Rahat ve rahat, ancak şık olduğu geldiğinde, hiçbir şey kapüşonlu ceketlerin yerini alamaz. Soğuk bir günde, hepimiz kapüşonlu ceketlerin etrafına sarmak ve yüksek çözünürlüklü bir moda ifadesinin ortasında sıcak almak istiyoruz. Kapüşonlu bir ceketi kolay bir tişörtün üzerine, spor salonu seansları için sınırsız kıyafet seçenekleri almak için süslü bir elbiseye katlayabilirsiniz. Bu nedenler dolabınızı kapüşonlu ceket koleksiyonlarıyla eksik hissettirmek için yeterlidir. Kış sezonu moda oyununuzu çentiklemek için, giyim koleksiyonunuzu bazı tipte bazı ve büyük boy kapüşonlu ceketlerle saklamanız gerekir.

Perakende mağazaları ve çevrimiçi moda destinasyonları bugün, her zamankinden geniş envanterlerine eklenen kapüşonlu ceketlerin en geniş ürün yelpazesini ortaya koyuyor. Bir renk patlamasında bulunan süblimlenmiş olanlardan, spor salonu dersleri için nötr gölgeli kapüşonlu sweatshirtlere ve süslü partiler için bazı kolay ceketlere kadar, bir zamanlar aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir çeşitliliğe sahip.

Sizi her fırsatta süblimlenmiş hoodies’i şekillendirmenin en büyüleyici ve çıkış yollarından bazılarını kapladık.

Temel gündelik görünüm
Bir amatör iseniz, rahat bir gezi için temel stil oyunuyla başlamak daha iyidir. Sadece uzun tunik üstü ile açık renkli baskılı süblimasyon kapüşonlu ceketini takın ve bunu koyu tonlu sıkı takılmış denim pantolonla giyin. Tıknaz kulak halkaları ile dağınık topuz ve bir sırt çantası görünümünüzü bir kenarla tamamlayacaktır.
Parti kıyafetlerine bükülme ekleyin
Bir kışın hafta sonu gecesine ne giymeyi seçtiğiniz önemli değil, kapüşonlu süblimasyon ceketleri ile bir bükülme eklemeyi deneyin. Küçük siyah elbise, kırmızı elbise veya dantel beyaz elbise, hatta etek çifti ile kırpılmış üst kısım, aynı eski katlar veya blazerler için basılı kapüşonlu ceketi ekleyebilirsiniz. Bu, kadınsı ve çocuksu olmak üzere iki zıt görünüşün birleşimini getirecektir.
Motorcu görünümü
Yüce bisikletçinin, deri bir ceketle kapüşonlu baskılı ceket ve yüksek botlarla çarpık soluk mavi kot pantolon giyerek soğuk bir kış mevsimi hafta sonu geziye çıkmaya bakmasını sağlayın. Bu çok rocker şık bir modaya yaklaşıyor ve aynı zamanda renkli kapüşonlu, kasvetli duruşun monotonluğunu kolayca kıracak.

Çok daha kadınsı ol
Kapüşonlu ceketlerde çok rahat ve temel olmak yerine, kadınsı ve çekici görünme zamanı. Herhangi bir cesur renkte pilili midi veya uzun etek, üst olarak süblimlenmiş kapüşonlu sweatshirt ile giydiğinizde harika gider. Çok daha edg ve çok yeni yapmak için, aynı yaşlı topuklu ayakkabılar yerine, spor ayakkabılarını tercih ettiğinizden emin olun.
İşe al
Cuma günleri, uzun kollu bir üst veya gömlek ile kapüşonlu ceket giyen ofise yarı biçimsel görünümü çıkarabilir ve bunu bir haki pantolon ve resmi topuklarla takımlayabilirsiniz. Bu, bir kez tipik resmi görünümünüzde zahmetsizce bir değişiklik getirecektir.
Arkadaşlarla Cuma içecekleri
Cuma günleri içecekler üzerinden arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmek için mi? Kapşonlu süblimasyon sweatshirtlerinizle birlikte bir araya gelen diz uzunluğu sıkı takılmış kalem etek giyerken çok atış görünümü taşıdığınızdan emin olun. Strappy Stiletto sandaletini bununla ekleyin ve bir bling için bir deyim boyun.
Etiketler:
süblimlenmiş kıyafetler
yüceltilmiş kapüşonlu
süblimasyon giyim üreticileri
süblimasyon ceketleri
süblimasyon sweatshirtleri
Toptan süblimasyon kapüşonları

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *