2020’de herhangi bir yerde göreceğiniz renk trendleri

Jul 20, 2022 Uncategorized

2020’de herhangi bir yerde göreceğiniz renk trendleri
10/04/2020, Alanic Global tarafından gönderildi
Hepimiz sadece bahar moda trendleri idealine yerleşiyoruz, şimdi reklam, yıl sonuna kadar moda radarında kalmak için öngörülen bazı renk trendleri var. Farklı renkler ve renkler ve bir kişinin kişiliğine karakter ekleme şekli var.

Aslında toptan kıyafet üreticileri, yılın nadiren renkleri nedeniyle özel kıyafetler küratörlüğünü yaptı. Kadın müşterilerinizi şımartmak istiyorsanız, aynı hakkında çok daha fazla şey öğrenmek için lütfen aşağıdaki blogda okuyun.
Kırmızı şarap
Ah! Temel bir kıyafete bir sınıf dokunuşu katan boğucu lüks gölge. Bu sessiz kırmızı renkle stil için bir ifade giysi parçası seçebilir veya siyahları seçebilirsiniz. Kıyafetini vurgularken koyu nötr kahverengi tonlarına sadık kalın.

Mutlu Blues
Pazartesi mavilerini canlı bir mavi gölgeyle yenin. Neon’da, özellikle de dikkat çekmek zorunda olan gölgelerde kıyafetler arayın. Çok neşeli mavi kıyafetinizi şekillendirmek için çok sayıda kıyafet seçeneğine göz atabilirsiniz. Beyaz ve hatta siyah gibi renkler mavi kıyafetinizle eşleştirmek için müthiş.
grinin 50 Tonu
Bu nötr renk koşulara hakim ve sosyal medya beslemelerine benzer. Gri hakkında kadınları içeri çeken bir şey var! Kalabalıktan çıkmak istiyorsanız, gri kıyafetinizi şekillendirirken farklı dokular arayın. Bu nedenle, açık gri bir üst ve tüylü bir trençkotla giyilebilen bir kömür gri kadife etek seçin.

Kereviz
Bu yeşil sarı gölge, moda kaçakına yeni bir katkıdır. Çok yönlü olan ve karmaşık olmayan bir kıyafet oluşturmak için kolayca giyilebilen açık renkleri seviyorsanız, bu sizin için ideal renktir. Bu çok yaylı bir gölgedir, ancak özellikle kıyafetin monotonluğunu kırmak için koyu zengin tonlarla birleştirilebilir.
Bu yüzden ne bekliyorsunuz? Tek yapmanız gereken, ABD’deki toptan spor giyim ve moda giyim satıcılarından biriyle temasa geçmek. Her zaman geniş giyim koleksiyonuna göz atın ve yatırım yapmak istediğiniz örnek kıyafetleri seçin. Ürünlerin MOQ’sunu kontrol edin ve toplu olarak da yardım ekibine ihtiyaç duyduğunu belirtin.

Etiketler:
Spor Giyim Üreticileri
ABD Toptan Kıyafetleri
toptan kıyafetler
Toptan spor giyim
Toptan Spor Giyim Üreticileri
Toptan spor kıyafetleri
Toptan Spor Giyim Tedarikçileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *