Örgü Kalem

May 18, 2022 Uncategorized

Etek: Club Monaco (sadece satıldı! Burada, burada, burada ve burada benzer eteklere göz atın) | Kırp Üstü: Alice + Olivia (burada, burada, burada, burada ve burada) | Ceket: Eski, benzer burada | Ayakkabılar: C/O Beyaz Saray Kara Piyasası (burada, burada ve burada benzer) | İzle: C/O Daniel Wellington (% 15 indirim için ‘Memorandum’ kodu kullanın!)

< >

Serin sonbahar günlerinde dev, rahat, tıknaz örgü bir kazak atmaktan çok daha fazla memnun olduğum şey var. Serin sonbahar günlerinde, dünyaya bakmadan önce pantolon (veya etek ya da her neyse) giymem gereken yukarıda bahsedilen rahat lezzetle başımı ittikten sonra fark ettiğimden daha az şey var. Alt yarınız düşük gauge örgülerin yumuşak ve sürekli forcu olan kucaklanmasında kundaklanmış iken, alt yarınız boğulur… özellikle Pazartesi günü düşük gauge bir örgü olmayan herhangi bir şey genellikle çok fazla olabilir. dayanmak.

Bu muhteşem kazak eteğine girin. Daha önce çok sayıda örgü kalem etek yinelemesi gördüm ve genellikle ofise giymek için onları çok vücut süzme (okuma: garip) buldum. Ancak bu, Pazartesi sabahı bir rüya gerçekleşiyor. Rahat, affedici, şeklini iyi tutuyor, harika bir nötr ve bir çeşit Angelina var, ama çok Angelina değil, küçük bir stilistik oomph için yan yarık. Beni kaydet.

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *