Bugünün dünya çapında giyim pazarında nasıl gelişebilirsiniz?

Oct 8, 2022 Uncategorized

Bugünün dünya çapında giyim pazarında tam olarak nasıl gelişebilirsiniz?
06/08/2016, Alanic Global tarafından yayınlandı
Giyim pazarının dinamiklerindeki olağanüstü bir değişiklik, aynı zamanda bu dikkate değer değişikliklerin gelgitini yapmak için, perakende sektöründeki giyim işleri 2020 yılına kadar kendilerini yeniden yapılandırma gereksinimi. Ancak ürünlerde yepyeni bir tazelik seviyesi, aynı şekilde tüm satın alma deneyimine heveslidir. Dünya çapında giyim işi katlanarak büyüyor ve 2020 yılına kadar çift haneye ulaşması bekleniyor. Bu büyümenin çoğunluğu, kıyafetleri karakterlerinin bir uzantısı olarak izleyen tüketicilerin patlayan satın alma kapasitesinden geliyor. Eşsiz yaşam tarzları. E-ticaret dönüşümü de patlayan büyümede oynamak için önemli bir işlevi vardır!
Çocuk Moda Pazarı 186 milyar dolar
Erkek giyiminin değeri 402 milyar dolar
Kadın Giyim 621 milyar dolar

2015 yılından bu yana, dünya çapında tüketici satın alma alışkanlıklarındaki büyük değişimler kaydedildi. Perakende pazarı, internet alımının artmasının yanı sıra üst düzey moda ürünlerinde düşük maliyetlerle şekilleniyor. Giyim piyasası önemli ölçüde gelişiyor gibi görünse de, gelir marjlarının azalması nedeniyle işletme sahipleri üzerinde önemli bir baskı var. Bununla birlikte, gelirler düştüğünde aynı zamanda, tüketici beklentileri ve talepler her zamankinden daha güçlü büyüyor. İkisi arasındaki bu eşitsizlik, toplu ürün satın almak için, perakende mağaza sahiplerinin ürünleri tedarik etmek için daha az ödeme yaparken iyi bir gelir marjını korumasına yardımcı olmak için uzun bir yöntem kattığı için dünya çapında toptan giysiler pazarını artırdı.

Web paranın olduğu yer
Swank alışveriş merkezinde veya satın alma merkezinde lüks bir mağaza kurmak sorun değil, ancak hedef kitlenin yığını web’e yapıştırılıyor ve basitliğin yanı sıra kolaylığından bu yana web alımının tadını çıkarıyor. İnternette bir giyim mağazasında başlamak o kadar zor değil, özellikle tanınmış toptan giysiler distribütörleri ile ABD, moda, fiziksel uygunluk ve spor giysilerin yanı sıra erkek ve kadınlar için aksesuarlar üzerinde mükemmel toptan paket teklifleri sunuyor.
Ama farklı olmalısın …
İnternette bir giyim mağazasında kurmanın zor olmadığını belirttiğimizde, gerçekten kastediyoruz. Bununla birlikte, tüketiciler her zaman taze ve yeni bir şey arıyor çünkü geri kalanından benzersiz olabilirseniz mükemmel bir iş getirecektir. Toptan Giysiler Üreticileri USA Sadece seçim yapmak için çok sayıda hazır gardırop sunmakla kalmaz, aynı zamanda özel ve kişisel etiket üretme hizmetleri sunmak, kutudan çıkmanızı, kendi kişisel etiket giysiler markanızı ve sonunda , kendiniz için ayrı bir niş yapın.
İnternet satışları geçen yıl yaklaşık% 23’e yükseldi ve 2016’da daha da yüksek bir hızda artması bekleniyor. Eğer bir giyim perakende mağazası sahibiyseniz ve hala olduğu kadar uyandırmadıysanız İş modelinizi yeniden yapılandırma zamanı, kaba bir şok için olabilirsiniz.
Etiketler:
Giyim Üreticileri
Giyim Üreticileri ABD
Küresel toptan kıyafetler
Toptan Giysiler Distribütörleri ABD
Toptan giysiler üreticileri
Toptan Giysiler Üreticileri ABD

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *