Maksi önlük giymenin 5 nedeni, insanca mümkün olduğunca

May 27, 2022 Uncategorized

Gerçek olalım, büyük olasılıkla tercih ettiğiniz maksi elbiseyi giymek için beş nedene gerek kalmazsınız – aslında, aşağıdaki neden üst kısım, beni dışarı çekmemi sağlamak için yeterli cüzdanım. Maxi elbisesi sadece kısa bir giyim makalesi değil, lanet bir yaşam tarzı. Twirl’a layık eğlencenin yanı sıra terzilik gerginliğinin en aza indirildiği yaşam tarzı maksimize edilir. Bu yayınlara ilham vermek, bugün mükemmel uzunluklarla eşanlamlı bir marka ve nefes kesici çiçek baskıları olan Hayumi Kim ile kullandığım elbise. Tereddüt etmeyin, satın almaya basın. Bu marka getirebilir. Zaten her iki renkte de aldım.

Aşağıda, Max-Out için tercih ettiğim beş neden.

Yumi Kimwoodstock Maxi Elbise (ayrıca bu uygun fiyatlı seçeneği de seviyorum)

Parisa Wang x Zanita Whittingtonaddied Kemer Çantası

Sebep 1: Maxi elbisesi en iyi tek hit harikadır
Maksi bir elbise giymek için birincisi ve muhtemelen birçok belirgin nedeni, aslında bir şeyi giyebilmeniz ve gün veya akşam için tamamen donatılabilmenizdir. Bunu ifade etmek için bir yöntem daha var mı? tembellik için moda. Şaka yapmak. Bununla birlikte, sevdiğim tek ve bir görünüm hakkında son derece düşük stres var ve bu özel elbise, tercih ettiğim aksesuarlardan birkaçı için ideal tuval. Ahem, kemer torbası.
Sebep 2: Her iki dünyanın en iyisi
Bir maxi elbisenin bacaklarınız için bir ceket gibi olduğunu söyleyecektim, ancak o zaman bunun için zaten bir isim olduğunu fark ettim. Beni duy, yine de. Maxi bir elbise ile, bir elbisenin tüm eğlencesini ve şenlikini elde edersiniz, ancak ya dışarıda soğuk olursa? Beklemem gerçekten klimayı gerçekten seviyorsa? Ya kucağıma bir buz kabı düşerse? Bu sonbaharın başındaki etkinlikten kaçınmak için hiçbir neden yok, sadece hizmet vermeyi bekleyen maksi önlüklerle dolu bir gardırop olduğunda değil. Bacaklarınızı her türlü rahatsız edici sıcaklık azalmasından sabit tutmak için ideal uzunluk, maxi elbisesi ayak bileklerden iklim yönetimi gibidir. Pantolon sıcaklığı ile bir elbisenin eğlencesini ve konforunu elde edersiniz. Kazan-kazan.

Madewellsari Crisscross Sandal

Sebep 3: Dramaaaaa!
Maxi önlükleri parti kadar göstermez. Gelirler. Bir açıklama yapmak istediğiniz her türlü zaman, Maxi elbisesi en iyi hareketinizdir. Elbiseniz bunun gibi ilahi bir baskı sunuyorsa daha da iyi, ancak düz renk Maxis bile varlıklarını duyuruyor. İleri git arkadaşlarım, uzun bir gece yap.
Sebep 4: Bacaklarınız “ofis dışı”
Bu sabah duşta tıraş olmak için yeterli zaman yok mu? Belki de kendini bronzlaştırıcı ile bir olay vardı? Bak, peeling yapmayı hatırlayamadım, kapak düştü, bunun hakkında konuşmak istemiyorum. Çözüm? Maxi elbise! Görmediğiniz dizlerinizin güneyinde olan her şeyi kolayca saklayarak, küçük bir etek olmadığında bir maksi elbise sizin için var. Perdenin arkasındaki buzağılara faiz ödemeyin.
Sebep 5: ‘Gram için yapın
Bu gece o twirl boomerang’ı çivilediğin gece. Pantolon gibi döneceğine inandın mı?!

Paredpools & Palms 50mm güneş gözlüğü

Aşağıdaki göz atma keyfi için tercih ettiğim maksi elbiselerimden birkaçı…

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *