2015’te makyaj ve güzellik bağımlılarına olan 6 korkunç şeyler!

Jan 16, 2023 Uncategorized

Her gün ve gün boyunca makyaj, güzellik ve stil hakkında konuşuyoruz. ama ne pahasına olursa olsun? Her gün makyaj yapmak gerçekten güvenli mi? Her ne kadar yüzümüzü temel bir nemlendirici, astar ve BB krem tabakası olmadan hayal edemesek de, sağlıklı mı? Pasta ve kendimizi pişirmek için?
Belki öyle, belki de öyle.

Sizi, bu yıl anlaşmanın ekşi sonunu alan dünyanın dört bir yanındaki 6 korkunç genç masaldan alalım. Ve sonra gerçekten layık olup olmadığına kendiniz karar verebilirsiniz.
1. Saç Düşüşü
Saç düşüşü, dünyanın dört bir yanındaki kadınların en yaygın sıkıntılarından biri olur. Ama kullandığınız belirli bir şampuan ve saç kremi nedeniyle saçlarınız yamalara düşmeye başladığında ne yaparsınız? Böyle bir hikayeyi Facebook’ta paylaşmak Tracie Hashton’dı. İşte korku hikayesine kısa bir bakış.
[Ayrıca Oku: Ünlü saç felaketleri – Bollywood ve Hollywood]

Kaynak: Facebook.com2. Kötü kaşlar?
Liam Neeson’un sizi bulacağım ve kaşların meme viral olarak düzelteceğim, gençler kaşlarını mükemmelleştirmek için yoğun baskı altında. Uyan ve makyaj olası bir gerçeklik değildir, bu yüzden bazıları kalıcı çözümler arar. kaşlarını ölmek gibi. Peki ya yanarlarsa? Onunla yaşıyorlar.
Kaynak: Seventeen.com3. Saçımı renklendirin lütfen?
Twinkle Khanna mükemmel kırmızı ve kahverengi kilitlere sahiptir. Önümüzdeki ay saçlarımızı tam renkte renklendirmeyi düşünüyorduk. Gölge araştırmamızı bile yaptık. Ama sonra saç boyası nedeniyle gözleri şişen bu güzel bayanla karşılaştık. Dikkat et, ha?

Kaynak: Creepybasement.com [SC: Mediad]
4. Kirpik Sorunu?
Miley Cyrus’un kirpik kıvırıcısının kirpiklerini kestiği o kader gün, tarihte sonsuza dek işaretlendi. Herkesin bize Shu Uemura’nın 20 dolara mal olan kirpik kıvırıcısını harcamamızı söylemesine şaşmamalı!

Kaynak: Instagram.com5. Çirkin tırnaklar?
Fawad Khan bir keresinde bir kadının tırnaklarının fark ettiği ilk şey olduğunu söyledi. Ama tırnak cilaları onları böyle yaparsa (aşağıdaki resim), en iyisi onlardan uzak dururuz!
Kaynak: Instagram.com6. Kına dövmesi yanlış gitti
Mehendi’nizi siyah boya ile özetleyen Falguni Pathak şarkılarının süper havalı olduğunu hatırlıyor musunuz? Bu genç bacağını siyah kına ile dövmeyi denedi. Sadece, kötüye döndü ve bacağını yaktı.

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *