İlham – Alex Solis’in

Jul 7, 2022 Uncategorized

izniyle Alex Solis’in tasarımlarıyla ilgili her şey sizi ilham kelimesinin birçok yüzüne tanıtıyor. O, basit kavramların derinliklerini yeniden tanımlayan ve size hiç var olmadığını bilmediğiniz onlar hakkında perspektifler sunan çok yetenekli illüstratörlerden biridir. Onu size tanıtmayı seçtik çünkü karmaşık bir fikri (görünen) masumiyetin arkasında gizleme yeteneğine sahip.
Ölüm günü izin
Kral
Çok uzun zamandır çiziyor ve yaratıyor, kaleminin elinde olmadığını hatırlamıyor. Yeni zorluklar ve yeni fikirler için klasik bir arzuya sahip, kaynaklarından istisna değil. Klasikten bahsetmişken, tüm sanatçıların dijital çağın temeli göz önüne alındığında, geleneksel sanata açıkça haraç veriyor. Yeni teknolojiler, şimdi “antika” yöntemlerini düşündüğümüzün uzantılarıdır. ‘Çünkü kaçmadan önce yürüyoruz, değil mi?
Moda böceği

Yetenekli bir mola dansçısı da, gerçek dünyadan başarılı bir şekilde çıkışlar yarattı ve onları şımartmamız için kağıda koydu.
Tek boynuzlu atlara dikkat edin
Threadless ile olan deneyiminin sanat eseri üzerinde önemli bir etkisi oldu ve onu halkın tasarımlarıyla daha basit bir ilişki kurmasına izin veren daha güçlü kavramlara yönlendirdi. Hem arsız hem de felsefe, farklı halkıyla asla temas etmiyorlar. Tasarımlarında farklı stilleri başarıyla ele alıyor, ancak her zaman gizli alt tonda Alex vardır.
Doğanın Sesleri
Zorbalık
Alex’in eserlerinde açıkça duran bir ayrıntı var ve bu hayvan öğesi. Ona Freud’a gitmiyoruz, ancak kendisi ile fantezi dünyası arasında mosthached ladybugların fantezi dünyası, Lincoln, Aslan Kral Wannabe Elvis veya katil tek boynuzlu atlar arasında güçlü bir bağlantı olduğunu güvenle söyleyebiliriz, bir bağlantı, hepimiz En iyi alkış. Sen de yapmalısın!
Fıstık ezmesi yapmak

Ateşi tercih edenler

0/5 (0 yorum)

iol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *